Menüü
Ostukorv

GABBRO auguga

GABBRO auguga EHTED
GABBRO auguga
7.50€
Maksudeta: 6.15€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GABBRO auguga

GABBRO aitab mõista sinu eluülesannet, annab jõudu elamiseks ja kiirendab mõttetööd. Lisaks vabastab see kristall sind sõltuvustest.

Gabbro on pärit Madagaskarilt, kus pärinevad ühed kõige väärtuslikuma energiaga kristallid meie planeedilt. Arvestades seda, millise energiaga on Madagaskar, siis selles piirkonnas maapõues eksisteerivad kristallid on spirituaalselt võimekalt laetud ning annavad sulle võimaluse kristallist saada iidset spirituaalset energiat. Kui soovid end väestada Gabbroga, siis teed sa enda energeetikale sellega suure teene. See aitab sul maailmast paremini aru saada, milles me elame. Selles osas, et see suurendab spirituaalset valgustatust sinu sees, aidates sul näha seda maailma sügavatähenduslikkust.

Gabbro on kirju kristall, mille põhitooniks on tumehall ja selles on heledad kristalliosakesed. Gabbro võib esineda ka kergelt lillakas toonis ning see mõjub suurepäraselt hingeliste teemade lahendamiseks nagu näiteks eluülesande mõistmiseks.

Kui sul käivad peast läbi küsimised: "Kes ma olen?", "Mis on minu selle elu eesmärk?", "Milline on minu missioon?", "Kuhu poole ma selles elus võiksin ja peaksin liikuma?", siis on Gabbro täpselt see kristall, mida sa pikaajaliselt kanda võiksid, et nendele küsimustele leiaksid vastused enda sees. Kui need küsimused on sinus, siis on see täpselt minu missioonitöö nendele küsimustele vastused sinu jaoks üles leida. Kui soovid, siis saan selles osas sulle appi tulla ning saame erasessiooniraames kohtuda, et visioonidega avada sinu saatuseraamat ning sealt selle informatsiooni üles leida. Selleks saad endale aja broneerida silmast-silma kohtudes või veebisessiooni vahendusel latene.eu kaudu. Kui soovid mõnda olulist teemat lahendada, siis esmalt soovitan Gabbrot kanda või selle kristalliga minu juurde külla tulla, et visioonid avaneksid suurejoonelisemalt.

Gabbro kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Gabbro aitab suurendada hingelisi tarkusi ehk avada sind mõtlema elule selgemalt. Aitab vabaks saada iseloomujoontest, mis sind hästi ei teeni. Kui sa tunned, et sinu elu seisab, siis see võib seista seetõttu, et sa suhtud ellu valesti. Kui soovid edasi liikuda ühest etapist, mis sind hästi ei teeni, siis see on üks parimaid kristalle selle jaoks. Sellele kõigele annab ka tuge Turmaliinsuletistega Kvarts, mis aitab lahti saada vanadest mõttemustritest, koodidest ning suhtumisest, mis sind hästi ei teeni.

- Kasuta Gabbrot meditatsiooniks, et suurendada võimalust selgete visioonide kinni püüdmiseks. Kui mediteerid, siis hoia Gabbrot enda kõrval või kanna sellest valmistatud ehet endaga. Lisaks aitavad selgusele jõudmisele kaasa viirukite kasutamine. Absoluutselt kõik viirukid puhastavad energiaid ja annavad võimalust mediteerida. Gabbroga sobib ideaalselt kokku Spirituaalse tervendamise, Buddha või spetsiaalsed mediteerimise viirukid.

- Gabbro suurendab hingelist tugevust, annab julgust ja eelkõige suunab sind enda elu osas vastutust võtma. Kõige olulisem on see, et sul oleks olemas jõud, millega enda elu elada. Kui sa tunned jõuetust, siis Gabbro annab sulle jõudu elamiseks.

- Gabbro aitab lahti saada keerulistest, tumedatest ja rasketest aspektidest enda sees. Kui sa tunned, et sinu mõistus liigub pimeduse ja kurbuse poole, siis lase Gabbrol sellest energiast enda sees vabaks saada. Gabbro aitab sul mõista seda, kuidas sellest kõigest vabaks pääseda. Kui kannad seda kristalli, siis see toob alateadvusest pinnale need energiad, mis sind takistavad. Sa mõistad neid ning suudad nendest vabaks lasta ja ümberorganiseerida.

- Kanna seda kristalli selleks, et leida üles enda elus olev valgus, optimism ja heaolutunne. See kristall on sügavalt spirituaalse tähendusega, aidates väärtushinnanguid paika loksutada ning ülimast materialismist enda sees vabaks pääseda. Tihtipeale on suured raskused inimese sees, kui ollakse materiaalsuses kinni ning võrreldakse end teistega. Oluline on see, et sina oleksid õnnelik ja elu on tegelikult kordades sügavamatähenduslikum, kui olla võistluses teistega materiaalsel tasandil. Tihtipeale ei osata isegi seda mõista, et ollakse alateadlikult teistega võistluses. Kui sellest vabaks pääseda, siis pääseb ka sinu tõeline potentsiaal välja. Selleks aga on esmalt vaja sellest energiakoodist lahti saada ja Gabbro kandmine aitab seda sul saavutada.

- Kui kasutad nõialauda hingedega kontakteerumiseks, siis Gabbro kaitseb sind nende hingedega kontakti jäämise eest ning suurendab tõenäosust, et nõialaua kaudu saad mõne hingega kontakti, kes on võimeline sulle müstilisi vastuseid tooma.

- Gabbro aitab sul iseennast paremini mõista ja seda, kuhu poole sa peaksid igapäevaselt liikuma. Kui tunned, et sul ei ole sihti, siis see kristall annab sulle selle sihi.

- Üleüldiselt on tegemist kristalliga, mis suurendab sinu hinge tugevust ja seeläbi suudad sa ka rohkem selles elus saavutada, eriti spirituaalsel tasandil, mis on ka tegelikult elu eesmärk. Elame ajastul, kus on üle tähtsustatud maised saavutused ning tarbimine, selle asemel, et olla selles lõksus, soovitan sul sellest välja pääseda, et sa saaksid hingeliselt kasvada ning areneda. Vastasel juhul ei kasva sinu hingeline tugevus, vaid elad ja töötad selleks, et olla tarbimisahelas.

- Gabbro aitab sinu mõttetööd kiirendada sinu kasuks, mitte sinu kahjuks. Mis tähendab seda, et kui sul on palju segavaid mõtteid peas, mis ei lase sul olla õnnelik, siis see eemaldab need mõtted ning annab sulle hoopis inspiratsiooni ja jõudu.

- Kõige parem, mis Gabbro sinuga teeb - annab sulle sinu enda väe tagasi.

RAVITSEMINE

- Gabbro aitab lahti saada sügavast depressioonist, jõuetusest ning stressist, mis on sinu hinges. Kui sa tunned lootusetut olukorda enda hinges, siis alusta esimesel võimalusel Gabbro kandmist, et vabastada ängistustunne enda hingest. Gabbro eemaldab blokaadid ning aitab valguseenergial sinu hinge pääseda.

- Gabbro vabastab sind sõltuvustest ja aitab elule tuua uue valguse. Kui sa kannatad sõltuvuste käes, siis tuleks esimesel võimalusel seda kristalli kandma asuda. Lisaks Dalmaatsia Jaspist, Ioliiti ja ka Ametüsti. Kõik need kristallid aitavad sellisest nõiaringist välja pääseda.

JUURTŠAKRA ja SÜDAMETŠAKRA

Gabbro on kristall, mis ühendab sinu Juurtšakra Südametšakraga, aidates esmalt immuunsüsteemi tugevdada, vabastades sinu kehast energiad, mis mõjutavad sinu DNA-d negatiivselt ning loovad vähki või kasvajaid. Seejärel ühendab see sind sinu missiooni ja elutööga, aidates vabastada negatiivsed energiad, mis takistavad sinu füüsilisel kehal tugev olla ning seejärel saad sa energiat, et enda elumissiooni täita. Gabbro ei lase kurbust tunda, selle asemel see motiveerib sind vaid tegutsema ja elu tähendusrikkamaks kujundama.

SODIAAK

Gabbro sobib loomulikult absoluutselt kõikidele tähtkujudele, kuid kõige enam see ühendab JÄÄRASID enda missiooniga ehk elueesmärgiga. Kui sa oled Päikesemärgilt Jäär, siis soovitan Gabbrot kanda selleks, et alateadlikult liikuda õiges suunas ning tuua enda Päikesemärgi kõige suurem potentsiaal välja. Lisaks aitab see SÕNNIDE  saada üle jõuetusest ja maandada nende stressitaset - eriti, kui planeetide seisud on retrograadis Sõnni astroloogilises sünnikaardis.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3,2x2,6x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
BUDDHA ÕNNISTUSE viirukit põleta, kui soovid enda soovmõtteid universumisse saata. Tegemist on manifestatsiooniks hea viirukiga. Aseta see enda läheda..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "VASTUSTE TOOJA" koosneb Preniidist ja Gabbrost, mida kaunist..
28.80€
Maksudeta:23.60€
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu kristalli juurde.BRONSIIT-GABBRO puhul on tegemist kristalliga, kus on kokku saanud kaks mineraali, se..
11.80€
Maksudeta:9.67€
LA TENE erikollektsiooni käekett LÕVI "TÖÖEDU ja KÜLLUS" on väehe, mis toob tööedu ja küllust, pannes edu nimel vaeva nägema. Avab võim..
48.80€
Maksudeta:40.00€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE käekett meestele KAALUD "TEADMISED ja ARENG 2024. AASTAKS" toob sinu ellu head õnne 2024. aastal ja ..
39.90€
Maksudeta:32.70€
SININE TOPAAS on üks maailma kõige enimtuntuimatest kristallidest ja ka kristall, mille kõige kaunemaid kristalli leide peetakse väga hi..
19.50€
Maksudeta:15.98€
HÕBEOBSIDIAAN on kristall, mis puhastab ja taaselustab energiaid. Kui oled elus positiivselt ja edutoovalt rajalt kõrvale kaldunud, siis see kris..
0.70€
Maksudeta:0.57€
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja negatiivsust. Kuldobsidiaan aitab näha selge..
9.50€
Maksudeta:7.79€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
3.90€
Maksudeta:3.20€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.