Menüü
Ostukorv

KULDOBSIDIAAN auguga

KULDOBSIDIAAN auguga EHTED
KULDOBSIDIAAN auguga EHTED
KULDOBSIDIAAN auguga EHTED
KULDOBSIDIAAN auguga EHTED
KULDOBSIDIAAN auguga
9.50€
Maksudeta: 7.79€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KULDOBSIDIAAN auguga

KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja negatiivsust.

Kuldobsidiaan aitab näha selgelt, mis on lahendus ja kuidas selleni jõuda. Olgu selleks mureks emotsionaalne, vaimne või füüsiline probleem. Väga hea eneseanalüüsimist võimendav kristall. Seda kandes või kasutades võid sa kogeda seda, kuidas hakkad rohkem enda ja teiste tegude üle järele mõtlema. Kuldobsidaan on spirituaalse arengu juures äärmiselt kasulik. Mida rohkem inimene analüüsib, seda suurem võimalus on ka arenemisele. 

Kuldobsidiaan avab uue vaatenurga Sinu elule. Kristall, mis avab Sinu silmad suurejoonelisemalt elule, muutes Sind optimistlikumaks ja positiivsemaks. Aktiveerib Sinu spirituaalse kasvamise - mida kiiremini arened, seda parem Sulle.

Kuldobsidiaan on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulik kuldne läige mustal kristallil - sealt tuleneb ka selle kristalli nimetus. Kuldobsidiaanil on kõik tavalise musta Obsidiaani omadused ja lisaks veel võimendatud oskus tugevdada Aurat. Kui üldiselt teada saada, milline on Kuldobsidiaan, siis kahekordista tavalise Obsidiaani võimed. 


Kuldobsidiaani kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kuldobsidiaan toetab sind perioodil, mil Peegeldajahing on sinu ellu tulnud, et sa õpiksid sellest hingedevahelisest liidust kõike seda, mida ta sulle näitama tuli. Kuldobsidiaan kiirendab mõistmist ja selgustunnet ning annab vastuseid läbi teise inimese, kelle eesmärgiks on aidata sul teha muudatusi enda hinges.

- Kuldobsidiaani kandmisel aitab see selle kandjat enda elueesmärgi poole liikuda, unistustel täituda ja suurendab head õnne unistuse täitumiseks. Kuldobsidiaan aitab enda elus mingi konkreetse suuna võtta ja seda järgida senikaua, kuni see "unistus" või ihaldatud eesmärk on täidetud.

- Puhastab väga kiirelt ja võimekalt Aura negatiivsusest, kurbusest ning halvast energiast. Tugevdab Aurat mitu korda kiiremini kui teised Obsidiaanilised. Kuldobsidiaan aitab Aurale nähtamatu kuldse kihi ümber luua, mis aitab vaid positiivsetel asjadel ellu tulla, ülejäänud aga tõukab eemale või negatiivsesse allikasse tagasi.

- Kuldobsidiaan on kristall, mis suudab sinu Auraväljast ära filtreerida need energiad, mis võivad sulle ühel või teisel viisil liiga teha. Kuldobsidiaan on Aurapuhastaja just negatiivsel tasandil, aidates kõigest halvast vabaks saada. Kuldobisidaan aitab vabastada teiste inimeste poolt tekitatud füüsilisi ja vaimseid probleeme.

- Kuldobsidiaani kantakse alkoholismi või mõne teise sõltuvushaiguse tekke ennetamisraviks.

- Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul endal negatiivseid mõtteid eemale hoida ja kui sind miski häirib, siis Kuldobsidiaan aitab selle minema pühkida. Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul tugevamaks muutuda, aidates sul kõigele halvale paremini vastu seista ja andes sulle väge enda elus olevate probleemidega toime tulla. 

- Kuldobsidiaani kantakse talismanina ennustamise, ennustusrituaalide või kaartide ladumise ajal. Kuldobsidiaan kaitseb ennustajat energia kadumise eest ja ei lase läbi kaartidega ennustamise halval energial ennustaja Aurasse pääseda. Ennustamisega kaasneb negatiivsus, mille eest tuleb igal ennustajal end kaitsta. Kuldobsidiaan aitab ennekõike ennustamise käigus süveneda minevikku ja sellega seotud probleemidesse.

Soovitan Kuldobsidiaanist auguga/talismane siduda ennustuskristallide, tarokaartide koti või pendli koti külge. Kuldobsidiaani kristall ei lase ennustusvahendi energial kaduda ja säilitab selle väärtusliku jõudu pikkadeks aastateks.

Müütide kohaselt hakkab Kuldobsidiaan pragunema või sügelema kaelas kandes, kui tegemist on kurja või deemonlike mõjutustega inimesega.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kuldobsidiaan on seotud Päikesepõimiku tervendamisega ja seega mõjub see hästi seedesüsteemile, soolestikule ning seedesüsteemi haiguste tervendamisele. Kuldobsidiaani kanna käeehtena või ripatsina pika paela/kee küljes, et see oleks võimalikult lähedal Päikesepõimikule.

- Kuldobsidiaan aitab stressitaset vähendada, aidates lahti saada pidevast tujutusest, meeleolukõikumistest ja energiapuudusest. See kristall suurendab Päikesepõimiku aktiivsust ja see omakorda annab selle kandjale elujõudu ning positiivsust juurde.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Kuldobsidiaan kõige võimsamalt AMBURITEGA, aidates Amburite intuitsiooni tugevdada ja õpetades neil enda intuitsiooni ka usaldada. Kuldobsidiaan on eriliselt kasulik tulevikuvisioonide nägemiseks.

Lisaks visioonide toomisele on Kuldobsidiaan Amburile hea õnne, külluse ja rikkuse kristalliks. Kuldobsidiaan aitab suurendada Amburi Auraväljas head õnne ligikutsuvaid energiaid. Kui Kuldobsidiaani kannab Ambur, siis ta aitab sellega enda elu parandada ja enda ellu ligi kutsuda midagi, millest ta unistab. Toob Amburile tööalast edu ja häid võimalusi ning kaitseb ka ebaõnne ja ohtude eest.

Soovitan Kuldobsidiaani kanda ka nendel Amburitel, kes satuvad alatihti probleemide küüsi, konfliktidesse või sellise tähelepanu alla, mis tekitab ebameeldivat pinget. Kuldobsidiaan aitab Amburi ellu head õnne tuua siis, kui hea õnn ise ei soovi tema elus kohta leida. See aitab energiad Amburi jaoks soodsamaks muuta.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia järgi on Kuldobsidiaan väga kasulikuks õnne talismaniks kõigile neile, kes on sündinud eluteenumber 9 all.

Kuldobsidiaani võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja ..
3.00€
Maksudeta:2.46€
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja ..
13.60€
Maksudeta:11.15€
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja ..
16.20€
Maksudeta:13.28€
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja ..
17.90€
Maksudeta:14.67€
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja ..
60.10€
Maksudeta:49.26€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
1.45€
Maksudeta:1.19€
TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodustavad tumelilla, helelilla, mustjaslilla ja l..
7.98€
Maksudeta:6.54€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
60.99€
Maksudeta:50.00€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
4.73€
Maksudeta:3.88€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.