Menüü
Ostukorv

GALAKSIIT auguga

GALAKSIIT auguga EHTED
GALAKSIIT auguga EHTED
GALAKSIIT auguga EHTED
GALAKSIIT auguga EHTED
GALAKSIIT auguga
10.50€
Maksudeta: 8.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GALAKSIIT auguga

GALAKSIIT on maagilise väljanägemisega kristall, mis meenutab väga enda väljanägemise poolest kosmost. Galaksiit on tumedat tooni kristall, mis oma rohelise läikega helendab kergelt. Kui Galaksiiti hoia päevavalguse või päikese käes, siis on väga hästi näha selle sügavat mustrit. Hämaramas ei pruugi sa selle värvust nii nähagi, nagu see tegelikult välja paistab.

Galaksiit on kristall ennekõike neile, kes soovivad kosmosega, teiste planeetidega ja teiste dimensioonidega ühendust saada ning ka ühendusse jääda. Galaksiit on energia mõistes seotud kõige sellega, mis asub väljapool meie Maad. Peale selle on Galaksiit ka väga tugev kaitsekristall ja selle tugevus on võrdne Musta Turmaliiniga.

Galaksiit pärineb USA-st Põhja Carolinast Galaxi linna lähedalt, mille järgi see kristall on endale ka nime saanud. Galaxi linn omakorda on saanud nime ühe taime käest, milleks on Galax Urceolata. Galaksiit kuulub Spinellide gruppi. 

GALAKSIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Galaksiidi kristalli üks tugevamaid omadusi on spirituaalsuse suurendamine. Tegemist on energiaga, mis aitab sinu vaimsel ja spirituaalsel arengul kasvada. Galaksiit aitab paremini mõista nähtamatut maailma ja aitab sul ise osata seda tunnetada.

- Galaksiit ei lase sinu energial lekkida, kaitseb sinu isiklikku jõudu, energiat, teadmisi, tarkust ja väge. Kui sa tunned, et keegi neelab sinu energiat endasse või oled segaduses, siis Galaksiiti kandes või kasutades aitab see sul reguleerida alateadlikult seda, kuhu ja kellele sa enda energiat jagad.

- Sellel kristallil on oskus sind viia näiteks Astraalrännakusse. See on selline unekogemus, kus sa reaalselt suhtled hingedega, olgu siis selleks elav või surnud hing. Astraali kaudu saame kogeda ka teiste planeetide nägemist ja Maavälise elu tundma õppimist. Läbi Astraali on võimalik näha ka minevikku ja eelmisi elusid. Ühesõnaga, Astraal on seotud ajas rändamisega ja läbi une hingedega suhtlemisega. 

- Galaksiidil on oskus Aurast välja juhtida energiaid, mis takistavad sul näha visioone, kuulata enda intuitsiooni ja õigesti aju ette tunnetada.

- Galaksiit aitab puhastada Aurast ebaõnneenergiat, mille oled enda eelmistest eludest kaasa võtnud. See on karmaatilise energiaga kristall, millel on oskus sinu ette tuua katsumusi, tänu millele sa saaksid enda karmaatilisi probleeme vabastada. Ükski karmaatiline probleem ei kao sinu elust ilma selle kallal tööd tegemata ja see kehtib kõigi inimestega. 

- Galaksiidil on oskus eemaldada stressi, mis tekib intuitsiooni arenemise hetkel. Galaksiit aitab maandada Kolmanda Silma kohal tekkivat energia üleküllust ja aitab selle Tšakra tasakaalu viia, et samal ei tekiks stress. 

- Sellel kristallil on tugevad kaitseomadused. Sellel kristallil on oskus hoida eemal ka negatiivseid sündmusi, millest inimestel kasu ei ole. On olemas ebameeldivaid sündmusi, tänu millele inimene õpib ja saab targemaks, aga on olemas ka asju, mis saadetakse meie teele, aga nendest ei ole mingit kasu. 

- Galaksiit aitab tervendada Auralekkeid, seega on kasulik seda kristalli endaga kaasas kanda. Auralekked on sellised energiaaugud sinu Auras, mis juhivad head energiat sinust eemale ning võtavad vastu halba energiat keskkonnast või inimestelt.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil on Galaksiiti soovitatav kasutada tervenduskristallide komplektis, hoida padja all või kanda ehtena.

- Aitab tervendada ainevahetusega seotud haigusi, näiteks seenhaigus maos või mõni teine bakteriaalne probleem, mis takistab ainevahetusel õigesti toimimast. 

- Hoitakse padja all, kui on mõni probleem ajuga ja ajutegevusega. Aitab mäluprobleemide puhul, närvihaiguse ja depressiooni korral. 

- Kasulik haiguste korral, mis on tekkinud stressi, tugeva pinge ja depressiooni tagajärjel. Aitab kiirelt keha taastada ja juhtida Aurast välja emotsionaalseid probleeme.

SODIAAK

Galaksiidi väe omastab kõige kiiremini KALADE tähtkuju esindaja. Kalad suudavad tänu astroloogilistele mõjutustele luua väga kiirelt kontakti teiste inimeste Auraväljadega. See omakorda aitab Kaladel paremini tajuda inimesi, nende motiive, emotsioone ja mõtteid. Kaladel on aga vaja kaitsta enda Auravälja energiate eest, mis võib nendesse kinnituda, Galaksiit kaitseb neid kahjuliku ja stressi põhjustava energia eest. Seega võib Kala kanda Galaksiiti kaitsval eesmärgil. 

Galaksiiti soovitan ma laadida Muskoviidi geoodi peal või kõrval, kui sa seda ehet ei kanna. Puhastada vähemalt korra kuus Mürriviiruki või Kadakamarja eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1,5 cm. Kristallis oleva augu läbimõõt on ca 2 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.