Menüü
Ostukorv

PICASSO JASPIS auguga

PICASSO JASPIS auguga EHTED
PICASSO JASPIS auguga EHTED
PICASSO JASPIS auguga EHTED
PICASSO JASPIS auguga EHTED
PICASSO JASPIS auguga
6.60€
Maksudeta: 5.41€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PICASSO JASPIS auguga

PICASSO JASPIS on loomingulise edu ja õnne kristall. Toob inspiratsiooni ja motiveerib midagi looma. Külluse ja edu kristall loomingulistele erialadele.

Picasso Jaspis on väga kauni ning kunstipärase välimusega kristall. Picasso Jaspisele on iseloomulikuks väga kirju struktuur ja kõik erinevad kristallid näevad omapärased välja. Picasso Jaspis ehte kujul näeb alati unikaalne välja. Sellele iseloomulikuks värvuseks on must, tumehall, hall, beež ja pruun, nende värvide kombinatsioon ja selles esinevad erinevad jooned. Picasso Jaspis on väga kirju, kuid kõige enam leidub seda hallikas toonis.

Picasso Jaspis on metamorfoosne lubjakivi, mis läbib mitmeid kuumenemisi ja rõhu ümberkujundamisi sügaval maapinnas, mille tulemuseks on ilus kihiline ning kaunis kristall. Selle jooneline struktuur ja selle laiguline väljanägemine on sellest kõigest tekkinud. Picasso Jaspise keemiline koostis on SiO2. Seda kristalli leidub kristallide kuningriigis Madagaskaril, mida mina pean ka üheks väärtuslikumaks kristallide kodupaigaks, kus kohast tulevad väga kõrge energiaväärtusega kristallid. Lisaks sellele leidub Picasso Jaspist Brasiilias, USA-s, Venemaal, Uuralites ja näiteks ka Saksamaal.

Picasso Jaspis on väga rahustava toimega kristall, mis aitab tasakaalustada närvilist energiat inimese või keskkonna Auraväljas. Picasso Jaspisel on oskus maandada pingeid ja luua enda kõrvale energiaväli, milles suudetakse leida rahu.

PICASSO JASPISE kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kristall, mis toob selguse majja. See on kristall, mis aitab sul endal enda mõtetest, tunnetest ja motiividest aru saada. Aidates sul endal mõista, miks sa mida teed ja miks sa mida vajad. Aidates selgeks teha seda, mis on sinu elus tähtis ja mis mitte.

- Picasso Jaspis on ideaalseks kaaslaseks ajal, kui sul on vaja selgust saada seoses suhete teemadega. Kui sa oled just äsja suhtest lahku läinud või suured segased muudatused on sul hetkel käimas ning sa ei oska mõista, mida sa tegema pead, mis on see õige samm ja kuhu poole sa liikuma peaksid. Picasso Jaspis aitab sul selle segaduse sees märgata seda õiget teed ja endale kasulikke otsuseid langetada.

- See on kristall, mis aitab sul enda sisemist tasakaalu hoida ka kõige raskemal, keerulisemal ja närvilisemaks muutval perioodil. Kanna seda kristalli endaga siis, kui sa tunned, et sa ei pea elu poolt seotud pingele vastu. See suurendab sinu vastupidavust ja muudab sinu emotsionaalse poole tugevamaks.

- Picasso Jaspisel on oskus inimest loomingulisemaks muuta, see aitab inspiratsiooni saada ümbritsevast keskkonnast ja läbi selle inspiratsiooni saamise alustada loomingu loomist. Väga kasulik kristall enda loomingulise meele veelgi võimsamaks muutmisel, kui ka loomingu puudumisel loomingulise meele avamiseks. 

- See on loomingulise mõttemaailma kristall. Kui sa Picasso Jaspist kannad või kasutad, siis see avab sinu loomingulise meele ja see on väga kasulik olukordades, kus on tekkinud loominguline blokk. Eriti kasulik on Picasso Jaspis neile, kelle tööks on pidevate uuenduste tegemine ja kes töötab loomingulises valdkonnas.

- Picasso Jaspis on kristall, mis kutsub häid inimesi sinu ellu. See on lojaalsete, usaldusväärsete ja sõralike inimeste magnet. Kui sa seda kristalli kannad, siis Picasso Jaspis aitab eemale hoida sinu elust neid inimesi, kes seda kõike ei ole ja samas uusi inimesi ligi kutsuda, kes sellised on. Samas aitab see jätta alles sulle need sõbrad, kes tõesti ka sinu sõbrad on.

- See kristall aitab ka sul endal teiste inimeste suhtes parem, tolerantsem, sõbralikum ja heatahtlikum olla. Picasso Jaspis muudab sind paremaks inimeseks ja ka teised hakkavad sind sellises valguses nägema, kui sa seda kristalli kannad.

- Picasso Jaspis avab suurema loomingulisuse, laiendab sinu silmaringi ning toetab uute ettevõtmistega tegelemist. Picasso Jaspis aitab sul mõista seda, mis võiks olla järgmine samm, mida sa enda elus ette võiksid võtta. Lisaks toetab see sind uuel teekonnal. Sarnaselt Mookaite energiale annab see sulle tuule tiibadesse uutes projektides.

Kuna Picasso Jaspis neelab nagu magnet enda sisse halba energiat, et sind tervendada, siis tuleb kindlasti seda kristalli vähemalt kord kuus rituaalitaime suitsuga puhastada ja seda soovituslikult Salveiga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest 
kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Picasso Jaspist, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Ravitsemise eesmärgil kanna Picasso Jaspist siis, kui sa soovid enda kehakaalu kontrolli alla saada. Picasso Jaspis suudab enesedistsipliini hoida ja sind ennast suunata selle poole, et sa korralikult toituksid ning piisavalt palju liiguksid. Picasso Jaspis ei lase sul alla anda ja sellepärast on see väga heaks kristalliks toitumisharjumuste ning elustiili muutmiseks. Seda nimetan ma dieedi pidamise kristalliks.

- Picasso Jaspis on stressi magnet, mis tähendab aga seda, et kui Picasso Jaspist kanda, siis see neelab enda sisse kogu sinu stressi, negatiivsuse ning halva energia.

- Picasso Jaspist soovitan ma kanda neil, kellel on tehtud kiiritust. Picasso Jaspis aitab kiiritusel kiiremini kehast välja pääseda, see tõmbab selle energialaengu enda sisse.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

Picasso Jaspis on oma omadustelt pingete maandaja ja agressiivse energia taltsutaja. Need kaks Tšakrat on kõige enam selliste omadustega seotud, kui need on paigast ära. Picasso Jaspise kandmine aitab neid mõlemat Tšakrat tervendada ja samas ka agressiivsusest lahti saada.

Picasso Jaspis aitab neid kahte Tšakrat tervendada ka sellisel viisil, et see aitab sinu seest välja juhatatada süütunde. Kui sa tunned millegi suhtes süüd, mis võib-olla on mitmeid aastaid tagasi juhtunud ja sa ei suuda mitte kuidagi sellest süütundest vabaks saada, siis Picasso Jaspis aitab sul seda teha. Ennekõike aitab see sul sellest süüst õppida, kui võimalik, siis suunab see sind seda kõike parandama ja alles siis vabastab see selle emotsiooni. Süütunne piinab neid kahte Tšakrat ja seab need energiakanalid kinni.
 
SODIAAK

Tähemärgilt annab see LÕVIDELE stressi leevendust sellisel perioodil, kus nad ei ole omas elemendis ja kus Lõvi tunneb, et ta ei suuda pingega enam toime tulla. Sellisel juhul avanevad Lõvis negatiivsed jooned, millega ta suudab teistele inimestele palju liiga teha. Picasso Jaspis aitab Lõvil tasakaalus olla.

Sobib NEITSILE, kes on oma olemuselt loominguline ja kes soovib veelgi rohkem end sellel teemal avada. See on Neitsite loomingulise edu kristall ja selles valdkonnas külluse ning õnne talismaniks. Picasso Jaspis loob NEITSI saatusesse tee õnnele ja võimalustele. See on positiivsust süstiv kristall, mis aitab Neitsil terve olla.

Picasso Jaspis aitab SKORPIONITEL elu keerdkäikudega hakkama saada. See kristall on igale Skorpionile kasuks, kui ta ei oska otsuseid vastu võtta. See Picasso Jaspise omadus hakkab Skorpionitega kõige enam tööle.

MAA KOERA AASTA KÜLLUSE KRISTALL

Picasso Jaspis on Maa Koera aasta külluse, materiaalse edu, rikkuse ja õnne kristall. Picasso Jaspis toob sellel aastal õnne sellele, kes seda kannab või kes seda enda külluse kristallide hulgas hoiab. Maa Koera aasta on 16. veebruar 2018. - 4. veebruar 2019. Eelmine Maa Koera aasta oli 1958. aastal. Picasso Jaspis on kõikide Maa Koerte külluse kristalliks ja seda terve nende elu vältel. 

Picasso Jaspist soovitan laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiini viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
PICASSO JASPIS on loomingulise edu ja õnne kristall. Toob inspiratsiooni ja motiveerib midagi looma. Külluse&n..
2.60€
Maksudeta:2.13€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellit..
12.60€
Maksudeta:10.33€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett "PICASSO JASPIS JA HEMATIIT" on väeehe ..
18.62€ 26.60€
Maksudeta:15.26€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellit..
17.90€
Maksudeta:14.67€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
7.40€
Maksudeta:6.07€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
12.10€
Maksudeta:9.92€
SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev, millel on erkkollane ku..
15.50€
Maksudeta:12.70€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
KRÜSANTEENUM on kristall, mis aitab sinu tõelisel eluülesandel sinu juurde tulla nii, et sa ise oskaksid mõista, mis see on. Krüsanteen..
6.37€
Maksudeta:5.22€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.