Menüü
Ostukorv

FUKSIIT-KVARTS auguga

FUKSIIT-KVARTS auguga EHTED
FUKSIIT-KVARTS auguga EHTED
FUKSIIT-KVARTS auguga EHTED
FUKSIIT-KVARTS auguga EHTED
FUKSIIT-KVARTS auguga
15.50€
Maksudeta: 12.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: FUKSIIT-KVARTS auguga
  • Mõõtmed: 2.00cm x 1.50cm x 1.00cm

FUKSIIT-KVARTS on kristall, kus Fuksiit on maapõues saanud kokku Mäekristalliga, mis on andnud sellele roheka-helede värvuse. Sellel kristallil on kõik Fuksiidi omadused olemas, lisaks Mäekristalli energiate võimendamise oskus ja seetõttu on Fuksiit-Kvarts kordades kiirema toimega, kui Fuksiit ise. 

Fuksiit-Kvarts aitab ennekõike suurendada sinu armastuseõnne ja seejärel küllust sinu elus. Igapäevaselt endaga kandes aitab mõlemas aspektis hästi hakkama saada - olla ühteaegu nii edukas kui leida armastust. See on Südametšakrakristall, mis tegeleb hingeelu tervendamise ja tasakaalustamisega ning leevendab emotsionaalseid pingeid. Lase sellel kristallil tuua enda ellu kahte väga olulist õnne. 

FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, sealt on ka meie Fuksiit pärit. Fuksiit on üks Muskoviidi vormidest ja kui sa tead, milline on Muskoviit, siis ka sellel kristallil on sädelev tekstuur. 

Fuksiit on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et enamus selle energiapõhistest toimetest läheb otse sinu hingeelu tervendamiseks ja tasakaalustamiseks. Lisaks leevendab see su emotsionaalseid pingeid. 

Erialaliselt sobib Fuksiit neile tööedu kristalliks, kelle tööks on inimeste eest hoolt kandmine. Kui sa oled sotsiaaltöötaja, oled tööl hoolekandeasutuses, oled õpetaja, põetaja, arst või psühholoog, siis sinu tööedu kristalliks on Fuksiit. Esiteks aitab Fuksiit aktiveerida külluseenergia kasvamise ja teiseks aitab see tööga seonduvat pinget maandada. Fuksiit aitab teiste eest hoolt kanda ilma ise selle käes haigeks jäämata.

Fuksiidil on selline toime, mis aitab hetkest rahuneda. Näiteks, kui hoiad Fuksiidi kristalli enda käes, kannad seda või kasvõi korraks viskad sellele pilgu peale, siis see automaatselt rahustab sind. Rahu on üks põhilisi teemasid, mida inimesed taga ajavad, kuna seda ei ole kerge saavutada. Soovitan enda elu täita rahustavate kristallidega, need aitavad sellisesse staadiumisse jõuda. 

Fuksiit ühendab sind universumiga, aidates sul paremini mõista mida elu üldse tähendab, miks inimesed on siin Maa peal, mis on siinse elu eesmärk ja ka sinu isikliku elu mõte. Fuksiit avardab vaatenurka, aidates sul selgemini kõike mõista, mis sind ümbritseb ja see suunab tähelepanu kõigele olulisele. Hoia Fuksiidi kristalli enda kodus, et sinu areng saaks pidevalt toimuda või kanna seda kaasas, kui soovid veelgi hüppelisemat arengut tunda.

Hoidke Fuksiiti kodu Idapoolses piirkonnas, et tuua sinna positiivset energiat perekonna tervise jaoks. Fuksiiti võib koos hoida samal eesmärgil toimetavate kristallidega, mille te näiteks olete eelnevalt viinud Idasse tervise edendamiseks. Fuksiiti võib hoida Aaloe taime peal, et Aaloe tooks majja kaitset erinevate haiguste eest.


Fuksiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Fuksiiti kantakse sellepärast, et sellel kristallil on noorendavad oskused. Fuksiit aitab noorendavat jõudu Aurasse tuua igas mõttes. See aitab olla sul nooruslik, säilitada end nooruslikuna ja seda kasutatakse ka kehale tervise andmiseks.

- Fuksiit aitab sul õnnelik olla, nalja teha, ise teiste inimeste naljadest ja huumorimeelest aru saada, aitab sul lõbus olla ning meelelahutust aitab see ka nautida. Põhimõtteliselt on see kristall neile, kes tunnevad, et need asjad ei tule lihtsalt välja ja ka neile, kes on kaotanud ära enda oskuse lõbutseda. Elust tuleb ka rõõmu tunda!

- Kanna seda võimalikult lähedal Päikesepõimikule, kui soovid Päikesepõimiku taga asuvat külluse kanalit aktiveerida. Kanna seda Südametšakra lähedal, kui soovid emotsionaalsest valust vabaneda, kui soovid lahkuminekut mitte niivõrd väga traumaatiliselt üle elada ja vabaks lasta raskeid suhete kogemusi.

- Aitab unustada raskeid suhteid ja alustada uut suhet nii, et vanu probleeme ei tassitaks uude suhtesse edasi.

- Muudab sind mõistlikumaks, aitab edendada empaatia võimed ja samas, kui sa seda kannad, siis Fuksiit aitab kaitsta sind teiste inimeste ülikriitiliste sõnade eest. See aitab kaitsta selle eest, et keegi tuleb enda halba tuju sinu peale välja elama.

- Kui kanda koos teiste Ingli kristallidega, eriti Serafiniidiga, siis see aitab sul enda kaitseingli käest juhtnööre saada. Nendeks juhtnöörideks võivad olla numbrite kombinatsioonide nägemine või visioonide saamine. Peale Serafiniidi sobib kokku ka Angeliidi ja Tselestiidiga.

- Fuksiiti on ka väga kasulik just meestele, seda kõike sellepärast, et Fukstiit on nende õnne kristall. Fuksiit tõmbab ligi armastust, õiget suhet ehk hingesugulast. Peale selle on Fuksiit meeste jaoks ka väga tugeva toimega külluse kristall, mis toob head rahalist õnne. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Fuksiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vähesel määral metalli. 

- Südamehaigused, südamenõrkus, südamelihased, südamenärvid, südame pidev kloppimine, ärevushäire.

- Õhupuuduse teke, mis on tingitud närvidest. Pidevast ülemõtlemisest tekkinud unehäired ja kehv enesetunne.- See kristall on tervendajate tervendaja, mis tähendab seda, et see aitab sul enda energiat hoida ja säilitada samal ajal, kui sa teist inimest tervendad.
- Fuksiiti on kasulik igas majapidamises hoida. Fuksiit aitab tervise kohal oleva ebaõnne vabastada. On teatud kodud, ruumid ja keskkond, kus inimesed väga kergelt haigestuvad. Kui sinu kodus on pidevad haiguselained ja tervisemured esile kerkinud, siis too enda koju Fuksiiti. Fuksiidi kõige õigem koht on Ida-ilmakaar, kus asub tervise- ja küllusekanal.

SÜDAMETŠAKRA 

Tervendab Südametšakrat, aidates blokaade eemaldada ja on eriti kasulik neile, kellel on juba tõsised terviserikked. Kõik Südametšakra rikked on seotud südame ja kopsudega. Fuksiit tervendab ennekõike südant.

Fuksiit aitab ka lahti saada üksildustundest ja lootusetusest, mis on seotud suhete ja armastusega. Kui oled pettunud ja soovid saada uut hingamist, mis aitaks sul uut suhet leida või taastada usku armastusse, siis Fuksiit on parim Südametšakra tervendajaks. Fuksiit aitab tugevdada emotsionaalset keha.

SODIAAK 

Tähemärgilt toob Fuksiit elurõõmu VEEVALAJATELE. Küllusekristallina on väga kasulik KAALUDELE ja AMBURITELE.

Kui Ambur toob oma tööellu Fuksiidi, siis aktiveerib see külluseenergia ja toob Amburi ellu vaid parimad tööalased eneseteostamisvõimalused. Fuksiit toob Amburile õnne ja seda kristalli tasuks tal kindlasti enda elus hoida.

Fuksiiti lae Püriit geoodil ja aeg-ajalt puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga või Salvei või Eukalüpti eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2,5*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
2.60€
Maksudeta:2.13€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
15.30€
Maksudeta:12.54€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
8.00€
Maksudeta:6.56€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
2.70€
Maksudeta:2.21€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
6.80€
Maksudeta:5.57€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
0.80€
Maksudeta:0.66€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisi..
10.70€
Maksudeta:8.77€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
2.70€
Maksudeta:2.21€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.40€
Maksudeta:6.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.