Menüü
Ostukorv

ROOSA KVARTS sõrmus (hõbe)

ROOSA KVARTS sõrmus (hõbe) EHTED
ROOSA KVARTS sõrmus (hõbe)
41.30€
Maksudeta: 33.85€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KVARTS sõrmus (hõbe)

Võimalikud valikud

ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.

Roosa kvarts on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 


Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 


Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

Roosa Kvarts koos Rohelise Aventuriiniga aitab leida uusi sõpru. Need kristallid on eriti kasulikud neile lastele, kes on läinud esimesse klassi või uude klassi/kooli. Aidates lapsel end teiste seas paremini tunda, suurendades neil võimalust leida teistega head kontakti, luua häid sõprusi, julgustades sõbrunema ja nautima suhtlust teiste lastega. Parim viis on neid kahte kristalli lapsed koolis kaasas kanda.

ROOSA KVARTSI maagiline mõju sõrmusena:

PÖIAL

Vasak - Vasakus pöidlas kanna Roosa Kvartsi selleks, et tervendada enda mineviku traumad ja emotsionaalsed probleemid, mis ei soovid sinu hingest ise lahkuda. Roosa Kvarts aitab vabastada sügaval olevaid raskeid emotsioone.

Parem - Paremas pöidlas kanna Roosat Kvartsi selleks, et enda enesekindlust suhetealaselt suuremaks muuta. Kandes Roosat Kvartsi pöidlas aitab see sinu isiklikule arengule kaasa ja muudab sind suhetes avameelsemaks.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Selles Jupiteri sõrmes aktiveerib Roosa Kvarts sinus oskuse teisi inimesi enda nõu, abi ja oskustega aidata. Kanna seda siin, kui soovid maailma armastust jagada, enda lähedastele rohkem toeks olla, enda lapsi osata paremini aidata ja üleüldse ühiskonnas tugevamat rolli omada. See avab kanali sinus, mis aitab headust külvata.

Parem - Selles sõrmes kantuna toob Roosa Kvarts sinu ellu palju armastuseõnne ja seda igal erineval tasandil. Kui kannad Roosat Kvartsi paremas Jupiteri sõrmes, siis see kristall ise tunnetab ära, millist laadi armastusest sa antud hetkel puudust tunned. Selle sama järgi otsustabki Roosa Kvarts, millist õnne ja keda ta sinu juurde toob.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Vasakus Saturni sõrmes on väga kasulik Roosat Kvartsi kanda, kui sa soovid enda Südametšakrat tervendada ja selle kohal olevad Tüümuse Tšakrat aktiveerida. See aitab Hingesugulasel sind üles leida või sinul temaga head suhet hoida. Vasak Saturn sümboliseerib saatusesse paika pandud suhteid, nende mõistmist ja nendes suhetes eksisteerimist.

Parem - Selle sõrme kaudu on võimalik Roosa Kvartsiga enda ellu armastust ligi kutsuda. Kui sinu sees on soovid, mis on seotud suhetega ja armastusega, siis Roosa Kvartsi hoia justnimelt selles sõrmes. Kui Roosa Kvarts on sõrmes, siis soovi suurelt ja saada oma palveid teele. Selle sõrme kaudu on võimalik sul Roosa Kvartsiga enda elu ilusamaks muuta.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Selles sõrmes kantuna suudab Roosa Kvarts vabastada igasuguse armastuse kohal oleva ebaõnne. Kui tunned, et sul ei lähe suhetealaselt kõige paremini, siis Roosa Kvarts aitab vabastada halba õnne, negatiivset energiat ja isegi ära sõnumist. Kui kannad seda selles sõrmes, siis see suudab sul jõuda järelduseni, mida sa Karmaatiiselt valesti teed, et suhtealane õnn ei ole sind tabanud. Toob lisaks sellele väga palju head õnne sinu ellu!

Parem - Selles sõrmes aktiveerib Roosa Kvarts kõik enda külgetõmbega seotud energiad. Roosa Kvarts suudab enda poole ligi kutsuda head suhetealast õnne ja positiivseid emotsioone. Kui sind lummab Roosa Kvarts ja sa ei oska sõrmusena sellele konkreetset eesmärki anda, siis Apollo parem sõrm on ideaalne valik Roosa Kvartsi kandmiseks.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Vasakus Merkuusi sõrmes parandab sinu sotsiaalseid oskusi, aidates eneseväljendusele kaasa ja seega toob sulle paremaid suhteid teiste inimestega. Eriti head läbisaamist toob see sulle sinu lähedastega.

Parem - Selles sõrmes kanna Roosat Kvartsi siis, kui soovid perekonnaõnne enda ellu ligi kutsuda. Kui soovid, et sa saaksid enda pereliikmetega paremini läbi, soovid lapseootele jääda (kui oled naine) või üleüldist rahu ning tasakaalu perekonnaringi luua.

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Roosa Kvartsi kandmine annab tervendust järgmistele probleemidele:

- Roosal Kvartsil on oskus inimest nooremaks muuta ja seda on kasulik ravitsemise eesmärgil kasutada, kui soovitakse end noorendada. Roosa Kvarts muudab naha säravamaks ja ilusamaks. Kristall, mis aitab vananemist peatada ja esile tuua inimese loomulikku ilu.

- Roosa Kvarts on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus südant, südameveresoonkonda ja südamenärve tervendada. Kristall, mis aitab lahti saada pingest sinu rindkeres, leevendades närvipinget ja tervendades sinu südant üleüldiselt.

- Kasulik kristall südamehaigetele. Kristall, mis aitab tervendada olemasolevat probleemi ja haigust, andes lisaenergiat juurde nii alternatiivteraapiale kui ka meditsiinilisele tervendamisele.


- Roosa Kvarts on üks viljakusekristallidest, millel on oskus suurendada nii naise kui mehe viljakust. Roosa Kvarts tervendab reproduktsiooniorganeid, aidates näiteks naisi, kes võitlevad pidevalt tsüstide ja müoomidega. Kristall, mida võiks kanda naiste- või meestehaiguste korral. Roosat Kvartsi tasub kanda ka siis, kui soovitakse lapseootele jääda.


SÜDAMETŠAKRA

Roosa Kvartsi kristall töötab kõige enam seitsmest Tšakrast neljanda ehk Südametšakraga. Roosa Kvarts on universaalne Südametšakra kristall, mis aitab sellel Tšakral korrapäraselt funktsioneerida. Südametšakra asub sinu rindkeres ja on seotud armastuse ja tunnetega. Roosa Kvarts aitab sellele Tšakrale jõudu anda, et see saaks täisväärtuslikult tööd teha. Korras Südametšakra aitab armastust ellu vastu võtta, õppida armastust jagama, seda hindama, märkama ning austama.

Südametšakra reguleerib ka Auravälja saabuvat välisenergiat. Südametšakra on see kanal, mis kas laseb välisenergia hinge või mitte. Tugev Tšakra ei lase ebaolulisel ja negatiivsel energial Auravälja jõuda, nõrk Tšakra laseb. Südametšakrat tuleb hoida töökorras ja tugevana, et hing oleks kaitstud vaimsete haigustekitajate eest, nagu näiteks hingelise valu eest. Roosa Kvarts aitab stabiliseerida Südametšakra tööd, aidates sellel filtril sinu Südametšakras sinu kasuks töötada. 

SODIAAK 

SÕNNIDE jaoks on Roosa Kvarts armastusekristall. Roosa Kvarts aitab Sõnnide ellu armastust ligi tõmmata, aidates tal kohtuda tema hingesugulasega

VÄHKIDE jaoks on Roosa Kvarts samuti armastusekristall. See aitab Vähki emotsionaalselt toetada ning leevendada tema probleeme Südametšakraga. Roosa Kvarts toob Vähile armastuseõnne, aitab tal olla avameelne, ilma et ta peaks öeldut hiljem kahetsema.

SKORPIONILE sobib Roosa Kvarts ideaalselt, see aitab tal armastust üles leida, talle suhteõnne tuua ja see õpetab tal enda perekonnaliikmetega hästi läbi saama. Roosa Kvarts aitab perekonda tuua rahu ja suhted üles soojendada inimestega, kes on kallid. 

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle talismani kasutamise eesmärgist.

ASTROLOOGIA

Roosa Kvarts on kõikidele SEA-AASTAL sündinutele oluliseks kristalliks, see kristall toob neile armastuseõnne. Ükskõik millisel sea-aastal on sünnitud, see kristall toetab siga enda armastuseväega, tuues suhetesse õnne, rõõmu, tasakaalu, kirge, edendades tingimusteta armastust ja parandades suhteid igal erineval tasandil. Igal sea-aastal sündinul võiks see kristall kindlasti olemas olla ühel või teisel kujul.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Selleks soovitame paar korda kuus puhastada kristallehet voolava vee all või korra kuus Täiskuuvalguses, laadida Apofülliit või Kõrberoos geoodil ja puhastada kord kuus Salvei rituaaltaimega või Apelsini eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 4x4x3 mm.
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
186.70€
Maksudeta:153.03€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
32.20€
Maksudeta:26.39€
Pilt on illustreeriv. Roosa Kvarts, Preniit ja Kroomdiopsiid ripats ei kuulu kaelakee juurde.ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates ..
73.80€
Maksudeta:60.49€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
42.20€
Maksudeta:34.59€
Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon talisman "AUTOKAITSE" kaitseb erinevate õnnetuste ja ohtude eest, mis tekivad juhist sõltumata..
26.20€
Maksudeta:21.47€
ELULILL on spirituaalne sümbol, mis kannab endas tohutut väge. Sümbolid annavad meie eludele palju juurde ja neid saame kasutada iseenda energia ..
46.50€
Maksudeta:38.11€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
69.00€
Maksudeta:56.56€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.