Menüü
Ostukorv

GRANAAT käekett nugget

GRANAAT EHTED
GRANAAT käekett nugget
16.70€
Maksudeta: 13.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GRANAAT käekett nugget

Võimalikud valikud

GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade suhete ellu toomiseks.

Granaat on oma energia omaduste poolest intensiivne kristall, oma välimuse poolest aga väga luksuslik ja kaunis. Granaadi vägi toimib kiirelt ja selle energiat ei tohiks alahinnata. Granaat on väga tugev kristall nii füüsilises kui spirituaalses mõttes, omades väga tugevat struktuuri ja energia omadusi. Granaadi loomine maapõues näitab juba ära, millise kristalliga tegemist on. Sealses keskkonnas, kus Granaat maa sees tekib, peab Granaat taluma tugevaid temperatuuri ja struktuuri muudatusi. See juba näitab, et Granaat on vastupidav ja seda annab ka inimesele - aitab olla vastupidav. 

Granaadile on iseloomulikuks tooniks tumepunane ja mustjaspunane värvus. Kõrgtöötluseta Granaat näeb välja praguline, mis aga ei tähenda seda, et kristall oleks katki. Mida vähem on Granaadi kristalli poleeritud ja lihvitud, seda pragulisem ja tuhmim see välja näeb. 

Granaati leidub üle maailma erinevates paikades, kuid põhiline allikas on Tšehhi ja Slovakkia ehk kunagine Tšehhoslovakkia. Granaadiga olen ma ise Tšehhis tutvumas käinud, viinud end kurssi selle kristalli kaevandamisega ja töötlemisega ning lisaks sellele ka ammutanud sealsete Granaatide energiat, võtnud inspiratsiooni ning selle kristalli spirituaalsemat poolt läbi kõige selle tõlgendanud. Tšehhis kasutati ja kanti sellest valmistatud ehteid juba pronksiajal. Tšehhis nägin ma Granaadist valmistatud kuningakrooni ja kuninglikule perekonnale kuuluvaid väeesemeid ja ehteid. Kunagi valmistati Granaadist ehteid käsitsi täpselt samamoodi, kuidas täna kristallidest ehteid tehakse. Kristallehted on väärtuslikud mitte ainult kristalli enda väärtuse tõttu, vaid ka inimese käsitöö tõttu. Tšehhit peetakse täna Granaadi kuningriigiks.

Mitte ainult Tšehhis ei kasutatud Granaati, vaid ka maiade ja asteekide seas oli Granaat aukohal. Nemad teadaolevalt kasutasid Granaati loominguliste annete ja elujõu avamiseks. Granaati kasutati erinevates rituaalides ja maagiates, mis aitasid liikuma viia inimese hinge sees olevaid kasulikke energiaid.

Granaat jaguneb väga paljudeks erinevateks liikideks, kuid "Granaadiks" nimetatakse siiski kõige enam tuntud tumepunast/mustjaspunast Granaati. Granaadi teisteks liikideks on näiteks Grossular, mis on helerohelist ja kollakat tooni, Uvaroviit on Granaat erkrohelisel kujul, Almadiin Granaat on tumepunane vorm sellest, lisaks on olemas veel Andratiit ja veelgi haruldasemaid variante. 

Granaadi energiad on väga väärtuslikud, need aitavad inimesel palju saavutada ja selle pärast kasutatakse Granaadi kristalli  väga palju ehete või väeesemete valmistamiseks. Granaati lihvitakse, poleeritakse ja töödeldakse nii, et see oleks oma energiaomadustele vastavalt väärilise väljanägemisega.

GRANAADI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel)


- Granaat on armastusekristall, mis aitab tugevat sidet oma armastatuga leida. Seda kristalli kasutatakse armastuse tugevamaks muutmisel. Granaati kasutatakse ja kantakse selleks, et armastusesoovid saaksid universumi poole teele minna. See on armastuse soovide kristall, mis aitab armastust tuua täpselt sellisel kujul, millisel kujul sa seda kõige enam soovid enda ellu saada. Kristall, mis avab hinge armastusele ja hinged üksteist leidma. 

- Granaat on kirge ja armastust suurendava toimega kristall, mis meie Maa peal on selleks, et armastus säiliks. See on üks armastuseõnne säilitaja kristallidest. 

- Granaadi kandmine käel aitab sul ära tunda inimesed, kes tegelikult ei vääri sinu positiivset suhtumist. Granaat toimib ka lähedaste inimestega, aidates sul mõista, kes on tegelikult sinu sõber ja kes kasutab sinu isiklikku informatsiooni ära nii, et ta võiks sind reeta. Granaati kandes hakkad sa lihtsalt sellise inimesega end kehvasti tundma, sa hakkad tundma, et sa ei soovi talle endast enam midagi jagada või sul tekivad kahtlused tema suhtes. Granaat on hoiatav kristall ja selle kandmine on väga kasulik, kui soovitakse enda elu või perekonda kaitsta.

- Granaat eemaldab hingest kurbuse, reetmise valu ja aitab katki läinud suhtest lahti lasta ning alustada täiesti uut peatükki enda elus. Seetõttu on seda hea kanda, kui soovitakse endale kaaslast leida ja uut suhet alustada. Granaat aitab leida Saatusekaaslase, kellega hiljem võib tekkida perekond ja abielu. Granaati kantakse ka siis, kui juba ollakse suhtes ja soovitakse suhtesse kirge tuua. Granaat aitab sul ise enda kire üles leida ja aitab ka partneril rohkem sind märgata.

- Granaat on romantikakristall, mis suudab muuta inimese romantilisemaks ja kirglikumaks. See energia, millest sa koosned, seda sa endale ligi ka kutsud. See on seotud Karma külgetõmbe seadusega. Granaati endaga ehtena kaasas kandes või seda mõnel muul kujul kasutades, kutsud sa enda ellu armastuseõnne. Kui tunned armastusest puudust, siis lase Granaadil enda elus olla.

- Kiirendab mõttetegevust, asjade planeerimist ja eriti kasulik on see neile, kes planeerivad mõnda suuremat elusündmust, nagu näiteks abiellumist, lapse perre tulemist, oma kodu rajamist jne. Granaat aitab rahulik olla ja samas väga aktiivne ning aitab mõistlike otsuseid vastu võtta ajal, kus on suured otsused käsil.

- Granaat on kristall, mis annab inimesele nii palju energiat, et see paneb inimese füüsiliselt liikuma. Granaat on väga hea iseenda motiveerimise kristall, mis aitab jõudu saavutada seal, mis mõtetes eksisteerib. Lisaks sellele aitab Granaat teostada ideid ja nendele füüsilist kuju anda, tuues head materiaalset õnne, loto õnne ja  head kinnisvara õnne erinevates tehingutes.

- Granaat on kristall, mis aitab eemale juhatada kõik mustad pilved, mis inimese meeltes eksisteerivad ja ei lase õnnelikult elada. Kui sa tunned, et sinu peas käivad pidevalt ringi negatiivsed mõtted, sa ei suuda positiivseid ja häid asju elus näha, siis Granaat on õige kristall sind abistama. Granaat toob sinu elus esile kõik hea, aitab sul seda märgata ja hinnata. Granaat muudab sind positiivsemaks inimeseks. 

- Granaat suurendab elukaaslashingede vahelist kirge. Soovitan neil seda kristalli kindlasti oma elus hoida.

Mina soovitan Granaati kaasas kanda reisimise ajal ükskõik siis millise käe peal, talismanina või kristallina taskus selleks, et end võõral maal mürgitustest ja bakteriaalsete/viiruslike haiguste eest kaitsta. Samuti aitab Granaat kaitsta ka seksuaalkurjategijate eest.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Granaat on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata.

- Granaati kantakse, kui soovitakse tervest kehast toksiine ehk mürkaineid välja juhtida. Sobib väga hästi neile, kellel on probleeme veresoonte tervisega, veresoonte lupjumisega, vere kehva liikumisega ja madala hemoglobiini tasemega. Granaat aitab vereringet ergutada ja aitab Aurasse saata energiat, mis avab keha end puhastama.

- See on üks kristallidest, mis oskab eeterkehale märguandeid anda, et keha omastaks vitamiine toidust, mida sööd. See aitab parandada vitamiinide ja mineraalainete omastamist. Sobib neile, kes tunnevad pidevalt väsimust ja ei suuda energiat mitte kuidagi taastada. 

- Tervendab seksuaalelu, aidates tõsta libiidot ja soovi füüsilist kontakti suurendada. Granaat tervendab naistele ja meestele omaseid haigusseisundeid ning meestel ka impotentsust. Granaat aitab tervendada Juurtšakrat, mis on nende terviseprobleemidega otseselt seotud. 

- Granaat aitab tervendada ka emotsionaalses võtmes pettumuse tunnet või seksuaalsest ärakasutamisest tekkinud komplekse ja blokeeringuid seksuaalsuse ees.

- Granaadi kasutusele võtmine ühel või teisel kujul aitab suurendada tervislikku seksuaalset huvi. Granaat muudab inimese seksuaalsemaks, avab väga tervisliku huvi selle suhtes ja aitab vabastada Aurakehast blokeeringuid, mis ei lase seksuaalne olla. 

- Granaat aitab lahti saada hüperaktiivsusest ja on eriliselt kasulik lastele, kellel on ülemäära palju energiat, mis on ta närviliseks muutnud. Väga suureks hüperaktiivsuse eksisteerimise põhjuseks on nutiseadmete kasutamine. Lisaks Granaadi kasutusele võtmisele võiks kindlasti vähendada igasuguste nutiseadmete kasutamist.

- Elujõu puudumisel on väga kasulik hakata Granaati kandma või kasutama tervendamise eesmärgil. Granaat on üks kristallidest, mis suudab taastada elujõudu. Lisaks Granaadile suudab seda teha näiteks veel ka Punane JaspisKarneool ja Oranž Kaltsiit.

Granaat sisaldab vähesel määral Alumiiniumi, mis tähendab seda, et Granaati vee-eliksiiride valmistamiseks ei kasutata. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha. Granaati on kasulik ehtena kanda, sellega mediteerida jne. 

JUURTŠAKRA, SAKRAALTŠAKRA JA SÜDAMETŠAKRA

Granaat mõjub kolmele erinevale Tšakrale, kõige enam nendest Juurtšakrale ja seejärel teistele Tšakratele, kui Juurtšakra energia on Granaadi poolt taastatud. 

Juurtšakra kaudu aitab Granaat tervendada väga tõsiseid probleeme, mis on seotud elujõu puudumisega ja seksuaalsete probleemidega. Granaat aitab Juurtšakra kaudu tõsta libiidot ja tervendada viljakusega seotud terviseprobleeme. Kui Granaat on suutnud sellel teemal kõik energiad õiges suunas liikuma viia, siis hakkab see toimima ka kahe teise Tšakra tervendamiseks.

Sakraaltšakra kaudu suunab Granaat inimese hinge motivatsiooni ja inspiratsiooni, mis on seotud äripidamisega ja tööalase eneseteostamisega. Granaat toob ärilist õnne, edu ja rikkust läbi inimese enda tehtud tööpingutuste.

Südametšakra kaudu aitab Granaat ellu kutsuda hingesugulast, suurendada armastust, luua kirge ja seda kasvatada. Granaat on väga tugevalt seotud armastusega ja see aitab muuta hinge kirglikuks. Granaat aitab parandada olemas olevat suhet ja samas on see ka ideaalne suhtelooja kristall. 

SODIAAK

Granaat toimib kõige intensiivsemalt kolme sodiaagi ehk päikesemärgi esindajaga. See aga ei tähenda seda, et teised sodiaagi esindajaid ei saa Granaadilt väge. Kristallid teatud sodiaakidega lihtsalt annavad endast välja konkreetsemaid energiaid ja seda ka intensiivsemalt.

Granaat on VEEVALAJATE  ja KALJUKITSEDE  armastuseõnne kristall. Nende kahe sodiaagi puhul avaldab Granaat väga intensiivselt kõik oma energiad, mis on seotud armastusega. Granaat aitab nende ellu tuua romantikat, kirge, seksuaalsust, õiget kaaslast ja suhteõnne. Granaat on ka üks tugevamaid kristalle, mida võiks Veevalaja või Kaljukits enda elus hoida. Kindlasti sobib Granaadi lisamine ka sünnikristallide laekasse. Eriliselt hästi toimib Granaat nende päikesemärgi all sündinud meeste puhul. Selle kohta loe lähemalt SIIT.

On olemas ka kolmas sodiaak, kelle puhul Granaat enda energiaid intensiivselt välja annab. Granaat on LÕVIDE  jaoks tugevatoimeline ärilise õnne, tööedu ja rikkuse kristall. Granaat käivitab Lõvis tervisliku materiaalse mõttemaailma, mis aitab tal enda elu rahalises mõttes korda seada, tuues ideid selle kohta, kuidas raha teenida ja töö enda jaoks meeldivaks muuta. Lõvidel võiks Granaat kindlasti olla esindatud koju loodud küllusekristallide komplektis.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Soovitame kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Granaati sobib kõige enam laadidida Apopfülliidi geoodi või Tseoliidi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaimega puhastada. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
15.50€
Maksudeta:12.70€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
27.50€
Maksudeta:22.54€
Pilt on illustreeriv. Kõik geoodid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid..
60.00€
Maksudeta:49.18€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
19.90€
Maksudeta:16.31€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
59.40€
Maksudeta:48.68€
AMETÜST, MÄEKRISTALL ja ROOSA KVARTS käeehe on vägagi universaalse ja multifunktsionaalse toimega. See on ehe, mis sobib i..
27.00€
Maksudeta:22.13€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas ..
10.50€
Maksudeta:8.61€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.