Menüü
Ostukorv

LUMIOBSIDIAAN ripats lammas (metall)

LUMIOBSIDIAAN ripats lammas (metall) EHTED
LUMIOBSIDIAAN ripats lammas (metall)
8.50€
Maksudeta: 6.97€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN ripats lammas (metall)

LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, mille iseloomulikuks värvuseks on must, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Sellesama väljanägemise tõttu on Lumiobsidiaan saanud ka oma nime, kuna selle kristalli hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani leidub vulkaanilistest piirkondades ja Lumiobsidiaan on tekkinud laavast. Lumiobsidiaani peamiseks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Mehhiko.

Lumiobsidiaan on kõige enam seotud inimese energeetika puhastamise, tasakaalustamise ja kaitsmisega. Lumiobsidiaan on väga kasulik kristall igaühele, kuna see hakkab inimese Auras väga kiirelt tööle. Nii on kõikide laavakoostisega kristallidega, need omavad tuleelementi, mis aitab sellel kristallil kiirelt tööd teha.

Lumiobsidiaan on kristall, mis kaitseb sind Täiskuu ärevakstegeva energia eest. Kui sa oled teadlik, et Kuufaasid omavad sinu üle väga tugevat mõju ja sa tunned Täiskuu ajal end tihtipeale halvasti, oled ärritunud, sinu uni on segatud või oled tavapärasest impulsiivsem, siis Lumiobsidiaan on sulle väga suureks toeks. Lumiobsidiaan aitab kaitsta Täiskuu nende energiate eest, mis sulle õnne ei too, aidates ära filtreerida selle, milline vägi ja mõjutus sind aitab ning milline mitte. Lumiobsidiaani hoia kindlasti enda lähedal Täiskuu ajal, sellele eelnevatel või järgnevatel päevadel. 

Lumiobsidiaanil on olemas vägi, mis suudab selle ümber eksisteerivatele energiatele tugeva kaitsekilbi ümber luua. Kuna Lumiobsidiaan pärineb laavast, siis on selles olemas väga tugevad kaitseomadused. Kui sa kannad Lumiobsidiaani kaasas näiteks ehtena, siis see kristall muudab sinu Auravälja väga tugevaks, aidates sind kaitsta nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil.

Lumiobsidiaan aitab sinu emotsioone kontrolli all hoida, sind emotsionaalselt tasakaalukamaks muuta ja sul end oma kehas hästi tunda. Lumiobsidiaan suudab sinu sees olevad negatiivsed mõtted ära tervendada. Kui sinul tekib negatiivne mõte, tervendab Lumiobsidiaan selle kohe ära. Kui see kristall on sinuga pidevas kontaktis, siis see suudab lõpuks kõik sinu pessimistlikud ja sind kurvaks muutvad mõtted ära võtta. Lumiobsidiaan on kindlasti igale inimesele kasulik, kui ollakse sellises perioodis, kus tuju ei ole alati kõige positiivsem ja mõtted on kurvastavad. 

Lumiobsidiaan on väga kasulikuks kristalliks Hingesugulase leidmisel. See on kristall, mis aitab sul mõista seda, mida sa ise valesti teed, et te ei kohtu. Lumiobsidiaan õpetab inimest endasse vaatama, enda siemuses muudatusi tegema ja enda vastu aus olema. Lumiobsidiaan olgu kindlasti sinu lähedal ajal, mil sa ootad enda hingesugulase saabumist. Sa ei pruugi täna teada, mida sa alateadlikult valesti teed, et teie kohtumine lükkub kaugele tulevikku.

LUMIOBSIDIAAN JA LAMMAS

Lumiobsidiaanist lammas on kaitsva, tasakaalustava ja hamroniseeriva toimega. Sobib väga hästi sisemiste probleemide tervendamiseks, emotsioonide tasakaalustamiseks ja hingemurede leevendamiseks. Lumiobsidiaanist lammas aitab lahti saada vastuolulisest käitumisest, aitab parandada sotsiaalset külge ja verbaalseid oskusi. Väga kasulik talisman lapsele, kellel on raskusi uute tutvuste loomisega, kes ei ole püsiv ja kellel on tujukõikumised. Lumiobsidiaanist lammas aitab hinge terveks teha, aidates muredest vabaks saada ja nendest terveneda.

Lumiobsidiaanist lammas on sinule, kui sinu hingetootem on lammas või kui sa oled sündinud astroloogilisel lamba-aastal - siis on see sinu õnnetalisman. 

Lumiobsidiaani kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Lumiobsidiaan on Aurat puhastava toimega, mis tähendab seda, et kui sa hakkad seda kristalli esmakordselt kandma, siis see ongi tema kõige esimene töö, mis ta sinuga teeb. Lumiobsidiaan puhastab sinu Aura ära, aitab vabastada Aurast ebavajaliku energia, eemaldada närvilisuse ning asjatud muremõtted. Alles seejärel hakkab Lumiobsidiaan oma ülejäänud energiaid sinu abistamisel kasutama ja endast välja andma. 

- Lumiobsidiaan leevendab stressi, pinget, ärevust ja aitab sul end hästi tunda. 

- See on kristall, mis aitab sul enda vigu näha ja neid tunnistada. Kasulik kristall kõigile, kes ei suuda näha seda, mida sa ise valesti teed. 

- Lumiobsidiaan aitab sul teisele inimesele tõtt välja rääkida nii, et sa talle haiget ei tee. Lumiobsidiaan aitab sul end vabalt väljendada, ilma teisele haiget tegemata.

- Lumiobsidiaan aitab inimesel näha, mida ta ise endale halba teeb, millised on need tegevused, mis on kahjulikud ja mida võiks enda juures muuta. See tähendab seda, et Lumiobsidiaanil on oskus sind iseendasse vaatama panna. Kui sa kannad Lumiobsidiaani talismanina kaelas, siis see aitab muudatustel ülikiirelt sinu ellu tulla. Lumiobsidiaanil on oskus sind kiiremas korras motiveerida ja sind muudatusteni viia. 

- Kanna Lumiobsidiaani talismani, kui sa näed aeg-ajalt luupainajaid ja õudusunenägusid. Järelikult sinu Auras on lekked, mille kaudu deemonid ja kahjulikud hinged ligi pääsevad. Lumiobisidaan aitab sellistel probleemidel kaduda ja luupainajate olemasolul oleks hea, kui sa kannad seda kristalli ka öösel kaelas.

- Lumiobsidiaanil on oskus sinu hingesügavustest välja tuua selliseid emotsioone, pingeid ja probleeme, mida sa isegi ei oska teadagi, et need sinu sees eksisteerivad. Seda kõike selleks, et jäädavalt mõne probleemiga hüvasti jätta ja lõpetada alateadvuses olevat rahutuseenergiat. 

- See kristall on kasulik kõigile, kes soovivad enda mõtteid selgeks saada. Lumiobsidiaan aitab sul näha enda elu selgelt, mõista oma sidet teiste inimestega ja näha ka seda, kes on need inimesed, kes väärivad sinu headust.

- Kanna Lumiobsidiaani koos Rodoniidiga, et vabastada enda hingest kurbust, millele sa põhjendust ei oska anda. Kurbusetunnet, mida sa ei oska iseendale seletada. Lumiobsidiaan oskab koos Rodoniidiga sinu seest esile tuua väga sügavaid probleeme, et sa suudaksid need vabaks lasta ja eluga õnnelikult edasi liikuda. 

- Lumiobsidiaan on selline kristall, mis aitab sul iseenda vigadest õppida ja lõpetab sul pidevalt ühtede ning samade vigade tegemise. Lumiobsidiaan aitab sul analüüsida seda, miks sa nii oled teinud ja miks sa nii enam mitte kunagi ei tohiks teha. 

- Sobib neile, kes tunnevad end pidevalt üksikuna või kes reaalselt ongi pidevalt üksinda. Lumiobsidiaan aitab leevendada teistest inimestest eemalolekut ja on väga kasulik neile, kes töötavad perekonnast eemal. Lumiobsidiaan aitab sul õnnelik olla ja mõista, miks sa oled hetkel üksinda, et see on millegi pärast hea.

- Kanna Lumiobsidiaani koos Musta Obsidiaani ja Oonüksiga, kui sa soovid enda elus suurpuhastust teha. Need kolm kristalli koos aitavad sul vabaks saada kõigest sellest, mida sa enda ellu ei soovi. Kui neid kristalle kannad, siis soovi samal ajal, et sinu elust kaoks ära kõik see, mis sulle haiget teeb ja mis sind rusub. Need kristallid aitavad sinu elust välja juhtida inimesi, kes sind ei vääri.

Meestel on soovitav Lumiobsidiaani kanda. Seda sellepärast, et Lumiobsidiaan hakkab väga kiirelt mehe Auras tööle. Lisaks Lumiobsidiaani teistele omadustele on see meeste jaoks väga heaks tuleviku ettenägemise kristalliks. Lumiobsidiaan võimaldab näha visioone ning tajuda enda tulevikku. Lumiobsidiaan tugevdab intuitsiooni ja ma soovitan selsamal eesmärgil kanda seda koos Dumortjeriidiga

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Lumiobsidiaani, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Lumiobsidiaan töötab kõige kiiremini tervendaval eesmärgil siis, kui kannad seda talismanina kaelas. Lumiobsidiaan on kasulikuks talismaniks neile, kes soovivad mõnest sõltuvushaigusest lahti saada. Lumiobsidiaan töötab kõikide erinevate sõltuvuste tervendamistega väga hästi. 

- Kanna Lumiobsidiaani, kui sa tahad enda toitumisharjumusi muuta. Lumiobsidiaan on üks dieedikristallidest ja see töötab kõige paremini siis, kui sa kannad seda talismanina kaelas. Lumiobsidiaan aitab sinu intuitsiooni tugevdada ja sul paremini toituma hakata. Lumiobsidiaan tekitab südamepööritust nende toitude suhtes, mis on sulle kahjulikud.

- Kanna talismani lihaskrampide puhul. Kui sul on probleeme südamelihastega, siis kanna seda kristalli koos Amasoniidiga.

SAKRAALTŠAKRA JA JUURTŠAKRA

Lumiobsidiaan tervendab kõige enam Sakraaltšakrat. Lumiobsidiaan aitab sellel Tšakral terve olla, haiget Tšakrasüsteemi taastada ning anda sellele Tšakrale elujõudu. Lumiobsidiaan aitab sul iseenda vigu näha ja ka seda, kuidas sa endale liiga teed. Lumiobsidiaan aitab tervendada Juurtšakrat, aidates stressist ja depressioonist lahti saada. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Lumiobsidiaan kõige enam KALJUKITSESID. Lumiobsidiaan aitab Kaljukitsi kaitsta halva energia eest ja stressi jäämisest. Lumiobsidiaan sobib ideaalselt nii Kaljukitse meestele kui ka naistele. Aitab Kaljukitsel teha õigeid valikuid ja hoida teda eemal ebaõnne põhjustavatest teemades, kaitsta teda inimeste või võimaluste eest, mis ei too tema ellu head. Lumiobsidiaan tugevdab Auravälja ja parandab üleüldist heaolutunnet.


Lumiobsidiaan on abiliseks ka AMBURITELE. Lumiobsidiaan on Amburite jaoks üks olulisemaid kristalle, kuna suudab Amburis tuua esile tema kõige kvaliteetsemad, parimad ja suurepärasemad iseloomujooned. Lumiobsidiaan aitab Amburi stressi vähendada, kustutada tema elust ja Aurast negatiivset energiat. Lumiobsidiaan aitab Amburil liikuda enda elus õigele teele, kus ta leiab õnne ja rahu. Lumiobsidiaani kristall võiks olla Amburi sünnikristallide laekas ja seda kristalli võiks Ambur kanda ajal, mil on vaja end õigele rajale tagasi suunata. Loe Amburi ja tema 6 suurepärase iseloomujoone kohta SIIT.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


NUMEROLOOGIA


Lumiobsidiaan on sinu sünnikuupäeva järgi õnnekristall, kui sa oled sündinud ükskõik, millisel kuul 22. kuupäeval. Lumiobsidiaan on see kristall, mis aitab sul endasse uskuda, sind tugevamaks inimeseks muuta, sul näha iseenda tugevusi ja oskuseid. Lumiobsidiaan õpetab sind ennast austama ja väärtustama. Lumiobsidiaan toetab sind sinu isiklike projektide läbiviimisel, tuues sulle jõudu, jaksu ja vastupidavust. Sinu õnnekristall toob sulle head õnne siis, kui sul seda kõige enam on vaja. Lumiobsidiaan aitab sinu ellu häid inimesi kutsuda ja blokeerida sinu jaoks kahjulikke inimesi. Kristall, mis aitab sind kaitsta salakavalate ja halbade inimeste eest.


Lumiobsidiaani kristalli soovitan ma laadida Ahhaat või Hematiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.
Tehniline
Mõõdud ca 3,3*2,3*0,6. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
10.90€
Maksudeta:8.93€
LUMIOBSIDIAAN on tugev kaitsekristall, mis suudab kaitsta sind vaimsel, kui ka füüsilisel tasandil. Aitab halbu mõtteid eemale hoida ja on üks tõ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
14.70€
Maksudeta:12.05€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
13.50€
Maksudeta:11.06€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
11.70€
Maksudeta:9.59€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
24.50€
Maksudeta:20.08€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega, üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub..
24.20€
Maksudeta:19.83€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooteid piiratud koguses.LA TENE kõrvarõngad "LUMIOBSIDIAAN" aitab saavutada spirituaalse tasakaalu..
26.40€
Maksudeta:21.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.