Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "RAHAÕNN"

La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "RAHAÕNN"  LA TENE BRÄND
-10 %
La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "RAHAÕNN"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
12.15€
13.50€
Maksudeta: 10.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "RAHAÕNN"

La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Veevalaja tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib rahavoolu liikumise Veevalaja elus ja toob sellele tähtkujule palju küllust. 

Rahaõnne toovad Tsitriin ja Roheline Aventuriin, mis on kombineeritud Veevalaja enda isikliku õnnekristalliga, mis suunab nende kahe tugeva küllusliku energia Veevalaja ellu. Need kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.

ROHELINE AVENTURIIN toob küllust ja rikkust. Selle jõukusega seotud energiad avanevad, kui inimene ise oma edu nimel midagi teeb. Aitab saada tööalaselt paremaid tulemusi ja samm-sammult kõrgemale positsioonile astuda. Toob paremaid võimalusi eneseteostamiseks.

TSITRIIN on suurepärane küllust ja jõukust edendav kristall, mis toob Sinu ellu materiaalset edu. See kristall aitab Sul mõista ja märgata seda, kuidas oma ellu häid materiaalseid võimalusi tuua. Aitab parandada hetkeseisu, et tulevikus olla jõukam ja rikkam. Näitab teed materiaalse edu suunas.

HEMATIIT on Veevalaja tähtkuju esindajate isiklik õnnekristall, mis suunab Rohelise Aventuriini ja Tsitriini küllusliku energia Veevalaja ellu. Nende kolme kristalli ühine energia aitab enda elu materiaalses mõttes järje peale saada.

Kristallikomplekti kanna kaasas, hoia töö juures või leia sellele koht enda kodus, et see saaks Sinu ellu õnne tuua. Kingi see selle tähtkuju esindajale, kui soovid teisele inimesele kinkida rahaõnne.

Kui hoiad seda kristallikomplekti kodus, siis selleks on kõige parem koht kagu- või idailmakaar. Nendes ilmakaartes asuvad feng shui järgi kodu külluse- ja rikkusekanalid. Seal on alati rahaõnne toovaid kristalle kasulik hoida.

Too see komplekt enda ellu ajal, mil vajad suurt õnne ja häid võimalusi rahavoolu aktiveerimiseks. Need kristallid aitavad sul enda elu materiaalses mõttes järje peale saada. Kui soovid, siis saad nende kristallide sisse seada ka palveid ja soove, mis on seotud rahaõnnega. Hoia komplekti käes, sule silmad ja unista, et need kristallid aitaksid sul midagi maist saavutada.

Puhasta kristallikomplekti vähemalt korra kuus Salvei ja Piparmündi rituaalitõrvikuga või Patšuliviirukiga, et vabastada kristallidesse kogunenud negatiivne energia ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
PATŠULI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste pereko..
3.70€
Maksudeta:3.08€
SALVEI ja PIPARMÜNDI rituaalitõrvikut kasuta koduenergia, enda Auravälja, kristallide ja erinevate esemete puhastamiseks. Salvei ja piparmündi ko..
22.90€
Maksudeta:19.08€
La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Komplektis on kolm kristalli Rubiin-Tsoisiit,..
16.90€
Maksudeta:14.08€
La Tene erikollektsiooni käekett VEEVALAJA "POSITIIVSUS JA NAER" koosneb Hematiidist, Magnet Hematiidist, Crazy Ahhadist ja P..
30.96€ 34.40€
Maksudeta:25.80€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt VEEVALAJA "HEA ÕNN 2023. AASTAKS" on loodud Veevalaja tähtkujus sündinutele, et p..
15.90€
Maksudeta:13.25€
La Tene kristallikomplekt LÕVI "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Lõvi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib ra..
13.50€
Maksudeta:11.25€
VALGE OPAAL on üks enimlevinud Opaali vorme terves maailmas, on olemas ka väga haruldasi ja ülimalt hinnalisi Opaale. Valge Opaal tekki..
1.40€
Maksudeta:1.17€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
35.50€
Maksudeta:29.58€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.83€
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõista. A..
1.00€
Maksudeta:0.83€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.