Menüü
Ostukorv

PÄIKESEKIVI sõrmus (hõbe)

PÄIKESEKIVI sõrmus (hõbe) EHTED
PÄIKESEKIVI sõrmus (hõbe) EHTED
-30 %
PÄIKESEKIVI sõrmus (hõbe) EHTED
PÄIKESEKIVI sõrmus (hõbe) EHTED
PÄIKESEKIVI sõrmus (hõbe)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
122.08€
174.40€
Maksudeta: 100.07€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÄIKESEKIVI sõrmus (hõbe)

Võimalikud valikud

PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemakspositiivsemaksõnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab materiaalseid unistusi täide viia.

Päikesekivi on väga võimsa positiivse energiavibratsiooniga kristall, mis toob päikest selle inimese ellu, kes seda kristalli kasutab. Päikesekivi on täpselt sinu jaoks, kui sa tunned, et sa vajad positiivset laengut ja oskust elada elu rõõmsameelsemalt. Päikesekivile on omane beežikas-oranžikas värvus, mille seest võib välja kumada läikivat ja sädelevat osa. Päikesekivi lihvimata kujul on tuhmim ja poleeritud kujul erksamate tooniga. Päikesekivi peamisteks leiupaikadeks maailmas on Kanada, India, Venemaa, Kreeka ja ka Norras on seda olemas.

Päikesekivi sees olevad sädelevad osad on Hematiidist tekkinud ehk selles kohas on Päikesekivi sees Hematiiti. Paljudel Päikesekivi kristallidel ei ole läikivaid kohti väga näha ja seda kõike sellepärast, et maapõues selles samas kohas ei pruukinud Hematiidi osakesi väga palju olla. See annab sulle väikese ja huvitava teadmise juurde selle imelise kristalli kohta.

Päikesekivi on positiivsust täis kristall, mis õhkab endas enesekindlust, iseseisvust ja originaalsust. Päikesekivi aitab inimesel endal muutuda selliseks nagu on Päikesekivi - kristall, millel on olemas kogu jõud, mis suudab kõik enda ümber positiivseks muuta. Kristall, mis on igal eluhetkel kasulik ja vajalik.

Päikesekivi aitab olla edukalt 5D-tasandil kuni Pluuto ajastu lõpuni (Astroloogia järgi kuni 2025. aasta juuli keskpaigani) ja sealt edasi pääseda 7D-tasandile. Lisaks aitab see sul pürgida täielikult enda missioonini. Päikesekivi on õnnetalisman ning see kaitseb täielikult sinu missioon. Kanna seda Südametšakral, et see sinus avaneks. Missioon - see, milleks sa siia maailma sündisid. Unikaalsuse välja tooja.

PÄIKESEKIVI maagiline mõju sõrmusena:

- Päikesekivi peamisteks omadusteks on head õnne tuua, positiivset meeleolu luua ja hinge süstida väga palju optimismi. See on kristall, mis aitab sul lihtsalt õnnelik olla kõige üle, mis sinu elus parasjagu eksisteerib. See on ka kristall, mis aitab sul hetke nautida. Eriti kasulik on seda kanda reisimise ajal, et kogemustest võimalikult maksimum endasse võtta.

- See on kristall, mis aitab sul särada ja aitab ka teistel sinu sära näha. See on kasulik selleks, et endast jätta head muljet, kui täpselt seda just vaja teha on. Näiteks tööl olles klienditeenindajana või hoopis töövestlusel olla säravaim isiksus, et endale positiivset pilku püüda.

- Päikesekivi on kristall, mis aitab sul tervet ja positiivset enesehinnangut üles ehitada. Päikesekivis peitub see vägi, mis õpetab inimese hingele seda, et ükskõik, milline tagasilöök sind elus tabad, alati tuleb edasi liikuda, sellest õppida ja mitte kunagi sellesse kinni jääda. Päikesekivi aitab üle olla teiste inimeste ja ühiskonna survest, aidates sul olla see, kes sa soovid olla, saada selleks, kelleks sa soovid saada ja jõuda sinna, kuhu sinu saatus soovib, et sa jõuaksid. Päikesekivi aitab sul enda isiksuse välja tuua, olla see, kes sa oled. Väga kasulik kristall enesehinnangu parandamiseks ja tervendamiseks.

- Päikesekivi on enesekindlust suurendava väega kristall, mis muudab inimese julgemaks, pealehakkavamaks ja iseseisvamaks. Kristall, mis õpetab iseenda eest seisma, enda unistustele vastu minemist ja enda ambitsioonide nimel pingutama. Kristall, mis paneb sind liikuma ja enda edu nimel tööd tegema. Kristall, mis muudab inimese originaalseks, tuues välja unikaalsed omadused ja muutes inimese isikupärasemaks. Kui sa soovid olla väljapool halli massi, olla silmapaistev ja eriline, siis Päikesekivi aitab sul selliseks inimeseks muutuda.

- Kui sa kannad Päikesekivi paremal käel, siis see mõjub otse Päikesepõimikusse, mis tähendab seda, et see tervendab seda Tšakrat ning siis aktiveerib töösse. Kui Päikesekivi on tervendanud selle Tšakra ilusasti ära, siis see avab selle Tšakra kohal oleva külluse kanali, mille kaudu sinu ellu tuleb materiaalne hea õnn ning võimalused enda elu paremaks muuta. Päikesepõimik asub sinu naba kohal ja see on seotud õnnelikuks olemisega, küllusega, eduga ning rahuloluga.

- Väga hea on Päikesekivi kanda siis, kui soovitakse "kellegagi" side lõpetada, kes energiat sinust ammutab. Keegi, kes kasutab sind enda tervenemise jaoks ära või kellel on lihtsalt kombeks sinu energiat kasutada. See aitab seada emotsionaalse blokaadi selle inimese ette.

- Kanna seda kindlasti sellel päeval, kus sul eriti palju õnne on vaja.

- See on kristall, mis aitab iseendale seatud eesmärke, ambitsioone ja unistusi ellu viia. Kui sa soovid midagi luua nagu näiteks projekti käivitada ja tänu sellele isiklikku edu koguda, siis Päikesekivi on toeks sul sellel teekonnal. Päikesekivi aitab ambitsioonidele head õnne anda ja nendele eksisteerimiseks saatuseteel ruumi luua.

- Päikesekivi on eriliselt kasulik sellele mehele, kes soovib enda isiklikku ettevõtet ehk äri alustada. Päikesekivi on õnne toova väega kristall, mida võiks kanda sellise tegevuse ajal. Seda selleks, et enda ellu võimalikult palju küllust sellel hetkel ligi tõmmata. Kristallid töötavad meeste ja naistega veidi erinevalt ning Päikesekivi erinevus on see, et ta annab mehele lisaks positiivsusele ka ärilist õnne ning edu. Teine väga võimas ärilise edu kristall on Piltjaspis.

- Päikesekivi on positiivse energia edasi kandja ja kristall, mis töötab Päikesepõimikuga väga hästi. Päikesekivi aktiveerib külluse kanali, mis asub otse inimese kehas Päikesepõimiku sees. Avades külluse kanali, avab see sinu elus ka võimalusi, mis toovad sulle head õnne. Päikesekivi toob erilist õnne materiaalses mõttes, aidates sulle tööedu ja häid kordaminekuid tuua. Kanna seda kristalli võimalikult pika paela või kaelakee otsas, et see ulatuks sinu Päikesepõimiku kohale. Päikesepõimik asub südame ja naba vahel.

- Päikesekivi on väga suureks abiliseks sellisel eluperioodil, kus sul on emotsionaalselt väga raske olla. Perioodil, kus sa ei suuda energiat endas leida, et edasi liikuda ja sul on vaja emotsionaalset tuge. See on kristall, mis peatab kurbuse, stressi ja depressiooni teket. See on kristall, mis hoiab sind alati positiivsel ja optimistlikul lainel. Päikesekivi aitab igas elu hetkes säilitada rõõmsameelsust.

Rutiilnõeltega Kvarts koos Päikesekiviga loovad võimsa duo, mis aitavad sind vabastada põhjendamatust kurbusest, negatiivsusest, stressist ja kõikidest kahjulikest emotsioonidest, mille eksisteerimisele sa ei suuda selgitust leida. Neid kahte kristalli koos iseendaga kandes suudavad need mõista sul seda, mis sind kurvaks muudavad ja mis on sellest kõigest vabanemise lahenduseks. Hoia neid endaga senikaua, kuni oled taas jälle rõõmus, positiivne ja elujõuline.

- Päikesekivi on liidrite kristall, mis aitab sul juhtida, enesekindlalt  projekte eest vedada. See on kristall, mis annab sulle energiat ja jõudu selleks, et juhtida. Sobib neile, kes on juhtival positsioonil ja neile, kes soovivad sellisel ametil tööd teha. Päikesekivi annab õnne selleks, et sa suudaksid suuri ja mahukaid töid teha edukalt. Päikesekivi julgustab vastutust võtma ja avab sind organiseerima.

- Päikesekivi aitab lahti saada pidevast rasvase toidu vajadusest, aidates rasvase toidu liigtarbimisest vabaks saada. Päikesekivi annab hingele vajalikku energiat, mida see otsib rasvasest toidust. Seega on hea Päikesekivi kanda just siis, kui soovid dieeti pidada või end rohkem distsiplineerida.

- Päikesekivi aitab sul enda eluga alati edasi liikuda. Päikesekivi on kristall, mis ei lase sul seisma jääda, ükskõik millises olukorras sa ka ei ole. Kui sul on täna raske, siis Päikesekivi õpetab sulle, et see ei tähenda, et sa peaksid nüüd sellesse raskusesse seisma jääma. Päikesekivi õpetab pead püsti hoidma ja alati sirge seljaga elule vastu seisma. Päikesekivi toob hinge elujõudu, mis aitaks tuleviku peale mõelda, seda planeerida ja alati motiveeritud olla elu paremaks muutmise nimel.

- Päikesekivi on materiaalses mõttes väga kasulik kristall, aidates materiaalset edu ja õnne suurendada. Kristall, mis aitab rahavoolul liikuma hakata ja raharattal peatumatult töös olla. Päikesekivi aitab majanduslikku edu kasvatada, andes sulle häid ideid selle kohta, kuidas edu saavutada. Lisaks sellele on Päikesekivi kristall, mis suurendab rahaõnne kõiges selles, mida sa teed ja milles oleks võimalik teenida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Päikesekivi on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, milles on metalliühendeid, ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Päikesekivi on kasulik seedimisele, ainevahetusele, metabolismi ergutamisele, mürkide kehast väljutamisele ja erinevate ainevahetus probleemide korral. Leevendab lihaskrampe, puhastab tervet tšakrasüsteemi, kroonilisi kurguhaigusi.

- Aitab ravitseda depressioonis inimest või seda, kes ei taha enam elada. Aitab suitsiidsetest mõtetest lahti saada ja tugevdada elutahet. Vanematel inimestel aitab säilitada nooremeelsust ja aitab neil olla aktiivsed ning täis eluenergiat.

- Päikesekivi on kasulik neile, kes kannatavad ajavahest tekkiva stressi all. Sobib neile, kes reisides tunnevad end kehvasti ja ei suuda enda unerežiimi ajavahe tõttu uuesi paika saada.

-  Aitab ravitseda neid, kellel on negatiivsed mõtted ja kes ei ole enda kehaga rahul.

PÄIKESEPÕIMIK

Päikesepõimik on sinu kehas eksisteeriv neljas Tšakra, mis on seotud materiaalse kindlustundega, tööedu, hea õnne, positiivsuse ja optimismiga. Kõike seda aitab sul Päikesekivi saavutada, kuna see on Päikesepõimiku kristall. Päikesekivil on oskus Päikesepõimikut tasakaalustada, tervendada ja seejärel aktiveerida.

Päikesekivi on kristall, mis on kõige enam seotud Päikesega. Päikesekivi neelab Päikeseenergiat ja see laeb end kõige kiiremini just Päikesevalguse all. Päikesekivi on sarnase toimega nagu on Päike, see annab sulle vajaminevat energiat ja jõudu, et sa saaksid eksiteerida. Päikesekivi kandes ammutad sa Päikese väge kiiremini, kui siis, kui sa seda kristalli ei kanna. Päikesekivi soovitan ma sulle, kui sa soovid selle meie jaoks kõige vajalikuma tähega kontaktis olla ja sellelt jõudu saada. Lisaks sellele tervendab Päikesekivi sinu Päikesepõimikut ja asendab talvisel ajal, mil sa Päikese käes vähem liigud, selle energia, mida tavaliselt pakub sulle Päike. Seega on Päikesekivi kõige kasulikum kanda just pimedamal ja talvisel ajal.

SODIAAK

Päikesekivi talisman toob LÕVIDELE head karjäärialast edu, JÄÄRADELE toob head seksuaalset elu ja NEITSITEL aitab stressist lahti saada.

Jääral aitab Päikesekivi saavutada rahu ja tasakaalu ning teha kõige õigemaid otsuseid. See kristall toob selle tähemärgi esindajatele edu ja õnne, maandab stressi, toob positiivset suhtumist ja tõstab tuju. 

Lõvide jaoks on Päikesekivi õnnekristalliks, millel on oskus Lõvist eemale hoida stressi ja negatiivsust. Päikesekivi kaitseb Lõvi sodiaagi energiale iseloomulike negatiivsete iseloomujoonte välja tulemist, aidates Lõvil enda säras, positiivsuses ja elujõulisuses hiilata ilma, et miski tema sära rikuks. Päikesekivi aitab Lõvil olla teiste suhtes hea inimene ja see õpetab Lõvile ka iseennast hoidma. See kristall toob Lõvile ka tööedu, küllust, paneb ta liikuma ja edu nimel vaeva nägema. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA 

Numeroloogia järgi on Päikesekivi õnnekristalliks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 1 all. Päikesekivi toob neile inimestele palju head õnne igas eluvaldkonnas, aidates igasse tegemisse edukust tuua. Eriliselt kasulik on Päikesekivi erialalise ja ärilise õnne tagamiseks.

Päikesekivi on ka 19. kuupäeval sündinute õnnetalismaniks, hoolimata sellest, millise sodiaagi all on sünnitud. Päikesekivi aitab 19. kuupäeva positiivseid omadusi võimendada ja samas blokeerida neid omadusi, mis numeroloogiliselt on halva mõjutusega. Näiteks aitab Päikesekivi olla alati õnnelik, iseenda saavutusi märgata ja teistega väga häid suhteid hoida.

Päikesekivi kristalli soovitan ma laadida Šampanja Aura geoodi peal või kõrval ja puhastada aeg-ajalt Mürriviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus ca 1,5x1 cm. Sõrmuse laius ca 5 mm.
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
27.30€ 39.00€
Maksudeta:22.38€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud m..
4.40€
Maksudeta:3.61€
Pilt on illustreeriv. Kuukivi ripats ei kuulu kaelakee juurde.PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelik..
51.66€ 73.80€
Maksudeta:42.34€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
89.25€ 127.50€
Maksudeta:73.16€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
29.05€ 41.50€
Maksudeta:23.81€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.