Menüü
Ostukorv

LARIMAR poleeritud

LARIMAR poleeritud KRISTALLID
LARIMAR poleeritud
28.80€
Maksudeta: 23.60€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LARIMAR poleeritud

Võimalikud valikud

LARIMAR on helesinist tooni kristall, mis meenutab selget Kariibimere vett ja on kristall, mis avastati alles 1916 aastal. Küll aga ei asutud seda kristalli uurima ega ka kandma enne mitmeid kümneid aastaid ja kui see taasavastati, siis sellest kristallist sai tõeline fenomen. Larimar on siiamaani väga hinnatud kristall ja sellel on kõrge väärtus. Larimari kutsutakse ka delfiini- või ookeanikristalliks, mida leidub peamiselt vaid Dominikaani Vabariigis Kariibimere ääres. Larimar on enda nime saanud selle taasavastaja tütre nimest ja merest. Teiseks leiukohaks on Larimaril Kanada. Larimar sümboliseerib vabadust, ülimat naiselikkust ja tingimusteta armastust. Larimar on ka minu jaoks kõrge väärtusega ja kannan seda siis, kui tunnen, et on vaja lisajõudu enda spirituaalse energia suurendamiseks. 

Larimari kristallis võib tihtipeale märgata punakas-pruuni tekstuuri, mis tekib Larimari kristalli sisse rauaühendite olemasolul. See teatud määral maandab Larimari kristalli energiaväärtust ja ilma rauaühenditeta Larimarid on hinnalisemad kuna nende helesinine ja valge toon on selgemad. Mida selgem on Larimari värvus, seda kõrgem on ka selle hind. Larimar, milles ei esine isegi valgeid toone on oma hinnalt väga kallis. Larimar on kristall, mille hind maailmas vaid on tõusuteel ja väga palju kahjuks tehakse seda kristalli tehislikult järgi ning müüakse seda Larimari nime all. Et mõista seda, kas sinu Larimar on ehtne või mitte, siis väga selge ja sinist värvi Larimari hind ei saa mitte kunagi olla soodne. Ainukene Larimari valik, mis on madalama hinnaga on siis, kui Larimaris esineb rauaühendeid ja Larimaris on näha punakas-pruuni tekstuuri. 

Larimar on väga tundlik valgusele, mis tähendab seda, et näiteks päikesevalguse käes see kristall muutub heledamaks. See, et Larimar muutub heledamaks, see ei muuda seda kristalli väärtusetumaks, just vastupidiselt see muudab seda veelgi väärtuslikumaks. Annan sulle nõu Larimari hoiustamise osas ja sellepärast toon välja selle valgustundlikkuse. Ole hea ära hoia enda Larimari ehteid päikesevalguse käes, kui sa neid geoodidel laed. Kodus Larimari kristalle või ehteid hoides hoia neid samuti aknast veidi eemal. 

Larimar on ka armastusekristall ja minu jaoks üks tugevamaid, mida ma soovitan väga paljudele, kuna see on võimas ning teeb enda tööd väga kiirelt. Seetõttu on see saanud minu üheks vaieldamatuks lemmikuks.

Larimari kristalli hoitakse armastusekristallidega koos, et see tooks head õnne suhtesse või kutsuks armastust ligi. Sobib nii vallalistele kui ka juba suhtes olevatele.

Larimar on rahutooja kristall, millel on oskus sinu sees eksiteerivaid energiaid rahustada, tasakaalustada ja sind närviliseks muutvaid energiaid sinus vabastada. Kristall, mis suudab sinu sisemise ja täieliku rahu nimel tööd teha. Mida kauem sa lased Larimaril enda elus eksisteerida, mida pikemaajavältel sa seda kannad, seda edukamalt suudab Larimar sinu ellu rahu tuua.

Võta Larimari kristall enda kätte, sule silmad ja lase närvilisel hetkel sellel sinu sisse rahu tuua. Kui sa tunned end halvasti, siis on alati kasulik Larimaril lasta sellel halval energial sinu seest välja juhatada. Larimar aitab taastada sinu hea enesetunde.

Kui Larimari kristalli koduseinte vahel hoida, siis see aitab sinu koduse energia väga tasakaalukaks muuta. Larimar sobib kokku teiste rahustavate kristallidega ja nendest võid enda kodus lausa kristallikomplekti luua, mis aitaksid sinu elu rahulikumaks muuta. Larimar sobib kokku näiteks Sinise Kaltsiidiga, Sodaliidiga, Seleniidiga ja Sinise Pitsahhaadiga, kui soovid luua rahutooja kristallikomplekti enda kodu heaolu jaoks.

Larimari kristalli kojutoomine on juba rahustav, ükskõik kuhu sa selle asetad. Isegi kui see ei ole kodu põhjapoolne piirkond, kus see tegelikult olema peaks - toob see rahu. Tükk Larimari kristalli sinu kodus aitab juba leevendada stressienergiat.

Kanna Larimari koos Shiva Lingamiga. Shiva Lingam näitab teed sulle selle inimese poole, kellega sa võiksid õnnelikuks saada, kes on sinu eluteele ettemääratud ja kes armastaks sind vastu. Larimar on uue armastuse leidmise kristall ja see avab Shiva Lingamis hea õnne energia selle armastuse ellutoomise jaoks.

Larimar aitab sul üles ehitada häid, terveid ja tasakaalukaid suhteid teiste inimestega, olgu siis nendeks inimesteks sinu lapsed, kaaslane, sõbrad või lihtsalt tuttavad inimesed. Larimar aitab sul paremini teiste inimestega läbi saada ja osata nendega suhelda. 

Larimar aitab sind, kui sul on erinevad foobiad. Kui sa oled inimene, kes väga palju erinevaid asju kardab ja seda täiesti põhjendamatult, sa ei suuda oma hirmusid kontrolliga ning neid ise enda seest vabastada, siis Larimar aitab sul seda teha.

Larimar on üks kristallidest, mis kuulub unenägude kristallikomplekti. Unenägude paremaks mõistmiseks loo enda magamistuppa või voodi kõrvale kristallide jaoks alus, kus sa saad unenägusid aktiveerivaid kristalle hoida. Üheks kristalliks võiks kindlasti olla Larimar, kuna Larimar aitab meenutada, mida sa unes nägid. See on kasulik selleks, et sa saaksid enda unenägusid lahti seletada.

Ülim armastusekristall

Larimar on hinnalise väega armastusekristall, milles üksinda on olemas kõik vajalik, mis aitab sinu armastuseellu valgust, tervendust, õnne ja rõõmu tuua. Kristall, mis aitab tegeleda sinu emotsionaalse kehaga ja selle tasakaalustamisega. Larimaris peitub vägi, millel on oskus sinu armastusesoove täide viia. Sellest, millest mõlted ja sellest, mida unistad, seda aitab Larimar sinu ellu kohale tuua, kui see on seotud armastusega. Larimaril on oskus salvestada sinu seest tulnud energiavibratsioone ehk soovmõtteid. See salvestab need ja aktiveerib armastuseõnnekanali neid sinu ellu eksisteerima loomiseks. Larimari kasutades või kandes anna sellele mõte eksisteerimiseks. Hoia Larimari aeg-ajalt enda käest, sule silmad ja soovi midagi ilusat ning armastavat. Seejärel lase Larimaril oma tööd teha ja end üllatada.

Larimari hoia enda kodus seal, kuhu sa oled juba oma tööd tegema viinud kõik teised armastusekristallid. Larimar muudab teiste armastusekristallide töö veelgi aktiivsemaks ja võimsamaks. Kui sul ei ole olemas veel ühtegi armastusetööle suunatud kristalli, siis võib Larimar ka sinu esimene armastusekristall olla. Armastusekristalle hoitakse magamistoas või Lõuna- ja Edelailmakaares. Nendes kahes ilmakaares asub sinu kodus armastusekanal, kus on soodne hoida kõiki armastuseenergiaga kristalle.

Larimari kristalli on väga kasulik enda armastatud inimesele kinkida, selle kristalli kinkimisel muudad sa enda ja tema vahelised tunded veelgi tugevamaks. Larimar aitab säilitada armastust ja blokeerida armastusse tulnud ebaõnne. Larimar aitab suurendada tundeid, suhtel jõuda palju sügavamasse ja spirituaalsemasse seisu.

Larimar on väga kasulik kristall, kui sa oled suhtes. Larimar aitab sul suhtes jõuda palju spirituaalsemasse seisu, kus sa hakkad enda kaaslast paremini mõistma, tema tugevaid külgi enda õpetajateks võtma, tema nõrki külgi kui enda tervendust vajavateks ülesannetekst võtma. Larimar õpetab sulle seda, mida sina pead enda armastatult õppima ja seda, mida sa pead temale õpetama. Larimar aitab suhte tõelist eesmärki mõista ja seda, kui suhte teejuhti võtta.     

Larimar aitab sul suhtes olla parem kaaslane. Larimar soosib sinu enda iseloomu parandamist, aidates sul enda hingelisi probleeme, valu, emotsionaalsetest haavadest tekkinud negatiivse käitumise ära blokeerida. Larimar on kristall, mis näiteks ei lase sul enda valu teise inimese peal välja elada, mis juhtub paljudes suhtes ja mis on üks suuremaid suhte lagundajatest. Larimar aitab sul armastada nii, et sa ei seoks enda probleeme suhtesse vaid aitab sul sisemisi probleeme lahendada nii, et sa enda lähedasele inimesele sellega liiga ei teeks.

Saatuse poolt ettemääratud laps

Larimar on seotud taassünniga ja uue hinge ellu toomisega. See on kristall, mida on naisel väga kasulik kanda enne lapseootele jäämist. Kui Larimari kannab naine, kellel veel lapsi ei ole või kes on valmis tulevikus emaks saama, siis Larimar aitab sündida sellel lapsel, kes on saatuse poolt ette määratud sellele naisele. Larimar aitab elu anda lapsele, kelle hingel on ema hingega hingedevaheline kokkulepe.

Unenägudemaailma kristall

Unenägusid aitab esile tuua, neid meenutada, tõlgendada ja mõista Larimari kristall. See on kristall, mida ma soovitan sul hoida enda magamistoas ja võimalikult lähedal voodile. Kui sul on unenägude jaoks eraldi võetud karp või mingisugune alus, kuhu peale sa neid kristalle kogud, siis Larimar sobib ideaalselt kokku teiste unenägusid esile toovate kristallidega.

Larimaril on oskus avada inimese hinges teatud energiakanal, mis asub Kolmanda Silma Tšakras, mis on seotud unenägude nägemisega. Kui Larimar on öösel sinu lähedal, siis see avab selle kanali ja kui sul on vaja midagi ette näha, enda Inglite poolt mingisugust märguannet saada või surnud hingede käest teateid saada, siis Larimar aitab nendel sõnumitel läbi unenägude kohale jõuda. Larimar on üks vajalikumaid unenägudekristalle, kui sa soovid näha unenägusid ja nende tähendusi mõista. Kui sa tood Larimari enda koju sellel eesmärgil, et see abistaks sinu unenägudemaailma sukeldumist, unenägude mõistmist ja nende nägemist, siis see kindlasti aitab sul saavutada väge hea rütmi nende nägemiste ja mõistmise vahel. Larimar soodustab intuitsiooni kasvu ja unenäod on antud igaleühele selleks, et enda elu paremini ja edukamalt elada.

Kui sa võtad ainult ühe Larimari sellel eesmärgil kasutusse, siis selle töö on aeglane ja see toob vaikselt sinu unenägudemaailmas muudatusi. Kui Larimari kristalle on öösel sinu lähedal rohkem, kui üks, siis selle vägi on intensiivsem ja sa võid kiiremini tunda muutusi. Lisaks Larimarile on alati hea hoida unenägudekristallide seas Tselestiit geoodi, mis suunab unenägudekristallide väge kiiremini öösel sinu Aurakehasse. Tselestiit geood aktiveerib ja sellepärast on seda kasulik Larimariga koos hoida.

Lapse hirmud või sinu enda hirmud

Kõige paremini töötab Larimar lastega, kellel on põhjendamatud hirmud. See on märk sellest, et see hirm on tulnud kaasa tema eelmises elus kogetud trauma tagajärjel. Larimari hoitakse voodi juures või voodi kõrvale seatud hea une kristallide keskel. Seda selleks, et see aitaks nendel hirmudel kaduda. Aitab ka pimedusehirmust vabaneda.

Inglite kristallide komplekt

Larimar on üks kristallidest, mida kasutatakse Inglite majja kutsumiseks ja nende lähedal hoidmiseks. Inglite kristallide kohta ja nende majja kutsumise kohta saate lugeda ühest minu vanemast artiklist SIIT. Larimaril on oskus lasta Inglitel läbi une kõneleda. Peale selle on sellel kristallil veel üks väärtuslik omadus, milleks on hingesugulase leidmine. Läbi une võib Larimari kristall tuua prohvetlikke nägemusi selle kohta, kes on sinu hingesugulane. 


FENG SHUI "PÕHI EHK EDUNURK"

Larimar kannab endaga kaasas vee-elementi, mis sobib ideaalselt kodu kõige põhjapoolsemasse nurka. Seda selleks, et vee-element aitab seal tuua esile positiivset energiat, mis omakorda toob majja ehk perekonda head tööedu. Feng Shui järgi on hea kristallidega koduenergiat sisustada, et majas valitseks hea õnn igas aspektis. Peale selle aitab Larimar tuua kodu põhjapoolses piirkonnas olles kodustele rahu ehk perekonnale stabiilsust ja harmooniat. Larimar hoolitseb selle eest, et perekond saaks omavahel läbi nii, et nad üksiteisele enda stressi üle ei kannaks. Larimar toob majja rahu ja hea tunde.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Larimar on Kurgutšakra kristall ja seega aitab see lahendada kurgupiirkonnas eksiteerivaid tervisemuresid. Kui sul on pidevad kaelavalud, kaela sees olevad lümfid on tundlikud või sul on kurguprobleemid, siis Larimar aitab neid tervendada. Larimar on kasulik ravitsemisekristall näiteks kurgumandlite tervendamisel. Kui sa haigestud pidevalt kurguhaigustesse, siis Larimar aitab nendest taastuda ja tervendust sulle jaga nii, et selline pidev haigestumine ära lõppeks.

- Kristall, mis aitab alternatiivsetel tervendusteraapiatel ja ravitsemistel kiiremini ning tõhusamalt toimida. Kui sa oled endale eritoitumise või konkreetse teraapia ette võtnud millegi tervendamise jaoks, siis sellel ajal on Larimari kasulik endaga kanda. Larimar aitab aktiveerida sinu keha tervenema, see on põhjus miks see aitab kaasa erinevate alternatiivteraapiate läbiviimisele.

- Kasulik kristall erinevat sorti nahahaiguste tervendamisel. Kui sul on probleeme aknega, kuiva nahaga, allergiliste reaktsioonidega, mis naha peal välja löövad, siis Larimari kandmine on seda kõike tervendav.

- Larimar aitab sotsiaalsetest probleemidest vabaks saada. Näiteks, kui sind painavad hirmud, mis on seotud terrorismi, inimeste enda poolt tekitatud ohtlike olukordade, õnnetuste ja probleemide tekke ees, siis Larimar aitab sinus neid hirme tervendada. Larmari ei lase sul põhjendamatult karda midagi, mida sa kardad, et sinuga võiks juhtuda, aidates sinu intuitsioonil sind ette hoiatada vaid nende ohtude eest, mis sinu eluteele on reaalselt tulemas. Seega Larimar aitab blokeerida hirme, mis ei ole seotud intuitsiooni häälega.

-Larimar on kristall, mis aitab stressist tekkinud haigustel terveneda ja blokeerida sellest tekkinud füüsilisi haigussümptomeid. Kui stress muudab sinu enesetunde halvaks, loob sulle füüsilisi haigussümptomeid, kuid haigust ennast ei eksisteeri, siis Larimar aitab selle ära lõpetada.

KURGUTŠAKRA

Larimar on Kurgutšakra kristall, mis aitab kõige enam siis, kui seda kanda talismanina kaelas, kui soovitakse selgemaks muuta iseenda tundeid või oskust suhelda. Larimar aitab suhelda nii, et sa suudaksid kõik enda hingelt välja rääkida. Larimar on Saatusekaaslase- ning Hingesugulase-kristall, millel on oskus tabada seda õiget hinge, kellega meil on eelnevalt juba kokku lepitud, et selles elus tuleb meil nii-öelda tegemist.

Larimar aitab sul Hingesugulasega kokku saada ning õpetab tingimusteta armastama ja oma armastusesoove teele saatma nii, et need käiksid kokku Karma seaduse ja külgetõmbeseadusega. Kanna tükike Larimari igapäevaselt endaga, kui sa oled Hingesugulase otsinguil.

Lisaks sellele aitab Larimar ka mõista, mis meil kellegagi pooleli on ja mis on meie ühine karma. See aitab väga hästi, kuna see aitab sul mõista, mida sa kellegagi tegema peaksid ja kas sa peaksid andestama ning ootama, et teine pool muutuks või peaksid edasi liikuma. Larimar toimib nii, kui seda endaga kaasas kanda.

SODIAAK

Larimari kristall annab kõige enam spirituaalsust ja intuitsiooni LÕVIDELE ning KALADELE. Larimar on see kristall, mis avab Kalasid armastama, õpetab armastust jagama ja vastu võtma. Larimar toob armastuse õnne neile Kaladele, kes on juba suhtes.

Lõvidele õpetab Larimar oma intuitsiooni kuulama ning tegema vahet õigel ja valel nii armastuses kui ka tegelikult igas eluvaldkonnas. Larimar toob Lõvile hingerahu ja tasakaalu. Toob talle ka õnne armastuses ja aitab hoida suhted soojana.

Larimar on Kalade  tähtkuju kristall, mis aitab Kaladel oma elueesmärki täita, mis on Kaladele antud tema sodiaagimärgi kaudu. Larimar aitab mõista Kaladel seda, mis ülesanne tal kellegiga on, kes tema eluteele on saadetud, olgu selleks inimeseks väga lähedane või mõni inimene, kes on korraks tema ellu tulnud. Kristall, mis aitab teistesse inimestesse armastusega suhtuda ja neid tervendada täiesti tingimusteta. Lisaks sellele aitab Larimar Kaladele hingelist õnne tuua, muutes Kalade hingeelu tasakaalukamaks. Larimar aitab Kaladel teiste inimestega hästi läbi saada ja parandada Kalade suhteid. 

Kaladel on kasulik Larimari ehtena kanda, seda kristalli ühel või teisel kujul enda kodus hoida või sünnikristallide laeka olemasolu korral see sinna teiste kristallide sekka lisada, et Larimar saaks terve elu oma abistavat väge Kalade Aurakehas hoida. Selle laeka loomise ja vajalikkuse kohta saad lugeda SIIT.

Loe selle kohta, mida olen ma kirjutanud sellest, mis on Kalade elueesmärk. Selle artikli leiad SIIT.

Larimar on kristall, mis aitab õhu elemendi sodiaagil õppida enda intuitsiooni kuulama nii, et ta ei laseks enda loogilisel mõtlemisel segadust põhjustada, aidates õppida enda intuitsiooni kuulama hoolimata sellest, mida loogiline meel ütleb.

Larimar on õnne kristall kõikidele Ambur-Kaljukitsedele. Larimar on väga rahustava toimega, mis oskab ka kõige sügavamat stressi hingest vabastada ja selle asendada heaolu tundega. Larimar toob selgeid visioone ja oskust mõista, milline elutee on kõige õigem. Lisaks sellele toob Larimar Ambur-Kaljukitsele ka armastuses õnne. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Larimari kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tselestiit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
9.60€
Maksudeta:7.87€
SININE CHAMPA on ülitugev õnneenergia aktiveerija. Mediteeri viirukiga ja saada universumisse soovmõtteid ning palveid. Sinise Champa viirukiga on või..
5.80€
Maksudeta:4.75€
ROOSA AURA on üks parimaid abilisi, kui otsid enda ellu armastust, hingesugulast, suhet, abielu, perekonda. Ravib s..
13.58€ 19.40€
Maksudeta:11.13€
ARMASTUSESOOVIDE küünal aitab sinu ellu kutsuda armastust, manifesteerida armastusesoove ja neid teele saata. See küünal loob sinu ümber ja ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja ro..
8.40€
Maksudeta:6.88€
KALKOPÜRIIT on pronksjat tooni kristall, mille peamiseks koostiseks on Vask, Raud, Kaltsiit ja Fluoriit. Kalkopüriit on väga raske ..
16.95€
Maksudeta:13.90€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.70€
Maksudeta:1.39€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.