Menüü
Ostukorv

MARIPOSIIT poleeritud

MARIPOSIIT poleeritud KRISTALLID
MARIPOSIIT poleeritud
3.50€
Maksudeta: 2.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MARIPOSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

MARIPOSIIT on rohekat-hallikat tooni kristall, mis on pärit Mariposast, mille järgi on see ka enda nimetuse saanud. Mariposa on Californias, USA-s. Mariposiit on erinevatest kivimitest kombineeritud kristall, mille koostisosadesse kuulub kindlasti Kvarts ja ka Dolomiit. Mariposiit on teise astme energiakristall, mis sobib neile, kes on kristallidega juba tegelenud ja kelle Aura on juba kristallide energiale vastuvõtlik. Mariposiit hakkab lihtsalt kiiremini tööle nendega, kelle Aura on ära puhastatud. Sellepärast võiksid sa endale Salvei või Palo Santo Aurapuhastust enne selle kandma asumist teha.

Kunstilist loomingut soodustav kristall

Kui sulle on saatuse poolt kingitud mõni kunstiline ehk artistlik anne, siis Mariposiit aitab sellel andel sinu seest välja tulla. Kui sa hakkad seda kristalli kandma. Mariposiit aitab tuua head õnne kunstilises valdkonnas. See on edu-, õnne- ja küllusekristall kunstnikele, kes tegelevad maalimise, joonistamise, kujundamise või dekoreerimisega, tuues loomingulisse töösse head õnne kui ka rahavoolu sellesse ametisse. Mariposiit aitab inspiratsiooni koguda ja seda nii, et see ise sinu juurde ilmuks. Õige inspiratsioon on see, mis ilmutab end ise, mis tuleb sinu ümbert, sinu seest ja läbi elu.

Enesekindlust tõstev kristall

Mariposiit aitab sul teiste inimestega paremini kohaneda ja see kiirendab nii-öelda lähedaseks saamist. See aitab luua tutvusi ja olla teiste jaoks meeldiv, aidates vabaks saada negatiivsest esmamuljest, mis võib kellelgi teisel sinu suhtes olla. 

Mariposiit õpetab sind alati iseendasse uskuma. Mariposiit aitab luua sellise suhtumise, et sa uskusid, et sa saad alati hakkama, õpetades sulle seda, et iseendasse uskumine on üks väga olulisi elemente, kui sa soovid edukas olla.

Mariposiit on kristall, mis aitab vabaks lasta hirmu tuleviku ees, aidates alati ise uskuda ja loota positiivsemasse ning paremasse tulevikku. Sobib väga hästi inimesele, kes muretseb pidevalt kõige ja kõigi pärast. Mured kutsuvad halba ligi ja Mariposiit aitab pideva muretsemise ära lõpetada.

Õigele rajale suunaja

Mariposiit teeb meeled selgemaks, aidates sul mõista, miks mõni asi sinu elus on ja miks mõned asjad on just täpselt nii nagu need on olnud. Mariposiit toob selgust ja mõistmist iseenda elu suhtes, aidates mõista, mida elu on sulle õpetama tulnud. Mariposiit õpetab halbu asju analüüsima selle pilguga, et nendest halbades asjades ja kogemustes on alati peidus mõni õppetund. See aitab sul enda elus edasi liikuda ja see kaitseb paigalseismise eest.

Prohvetlikud unenäod

Hoia Mariposiidi kristalli enda lähedal, kui sa magad. Selleks, et see saaks sulle prohvetlikke unenägusid tuua. Mariposiiti hoitakse padja lähedal, et öösel koguda enda jaoks kasulikke teadmisi.

Ingli sõnumid

Kanna Mariposiiti koos Serafiniidi kristalliga, et sa suudaksid õppida Inglite sõnumeid vastu võtma. Nende kahe kristalli kooslus avab sinu meeled sõnumitele, mis aitavad sind sinu eluteel.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Mariposiit sobib lastele, kellel on probleeme hüperaktiivsusega, pideva närvilisuse ja rahutustundega. Sobib nii väikestele, kui ka teismelistele lastele. Mariposiit aitab lahti saada segavast energiast, mis on Aurasse kinni jäänud.

- Mariposiit on sulle, kui sul on probleeme uinumisega ja välja puhkamisega. Mariposiit aitab enne magama jäämist pühkida peast segavad mõtted, et uni saaks tekkida. Mariposiit sobib unehäirete leevendamiseks ka lastele.

- Mariposiidi kristall on neile, kellel on probleeme hammastega, hammaste lagunemisega ja nende ülitundlikkusega. 

SÜDAMETŠAKRA

Mariposiit on kristall, mis ennekõike tervendab Südametšakrat. See annab Südametšakrale piisavalt palju jõudu, et see ei takistaks Kurgutšakra tööd, aidates ka Kurgutšakral enda energiaid valla päästa. Kui Südametšakra on kinni, siis automaatselt sulgub ka Kurgutšakra. Isegi, kui Südametšakras on probleem, siis Mariposiit annab sellele Tšakrale piisavalt palju jõudu, et Kurgutšakra ei läheks täielikult kinni. 
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mariposiit kõiki sodiaake võrdselt.


Mariposiiti võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kopaaliviirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.