Menüü
Ostukorv

KOPAAL viiruk (ca 15 tk pakis)

KOPAAL viiruk (ca 15 tk pakis) VÄEESEMED
KOPAAL viiruk (ca 15 tk pakis)
5.90€
Maksudeta: 4.84€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOPAAL viiruk (ca 15 tk pakis)

KOPAAL viirukit valmistatakse kopaalipuu ehk Pinus pseudostrobuse vaigust. Seda puud on kasutatud aastatuhandeid energia tervendamisel, nagu ka viirukipuud, mürri ja salveid. Kopaalil on pikk ajalugu müstitsismis ja paljudes uskudes. Tegemist on viirukiga, millel on sulle isiklikul tasandil palju pakkuda. See on viiruk, mis mulle endale väga meeldib. Põletan seda viirukit päris tihti selle heade omaduste pärast.

Kopaalipuu ise on pärit Mehhikost, Guatemalast ja teistest Kesk-Ameerika riikidest. Nende kultuurides on kopaal kõrgel kohal ning seda on kasutatud atraktiivsuse loomise, innovatiivsete ideede, positiivse energia kasvatamise, külluse aktiveerimise ja needuse mahavõtmise eesmärgil.

KOPAALIVIIRUK

- Kopaaliviirukit põletades vallanduvad head energiad, mis aitavad sul end hästi tunda, olla positiivne ja optimistlik. Kui sa tunned, et oled kodus pidevalt halvas tujus või lähed kergelt endast välja, siis proovi kopaaliga enda koduenergiat parandada. Kasuta seda regulaarselt mõnda aega järjest, et tunda selle täielikku mõju.

- Külluse aktiveerimiseks tuleb kopaaliviirukit põletada mõne küllusesümboli või -kristalli kõrval. Soovitan viirukialuse kõrval hoida näiteks Šampanja Aura geoodi või tükike Epidooti, et tuua kopaali energiatest välja just küllust aktiveerivad toimed. Võid kasutada ka mõnda teist kristalli, mis on seotud rikkuse, rahavoolu või külluse aktiveerimisega.

- Selle viirukiga puhasta kristalle, mille oled enda koju toonud külluslikel eesmärkidel. Kui kannad näiteks rahaenergiat kasvama seadvaid ehteid, siis on sul Kopaaliviirukiga võimalik nende ehete väge puhastada ja aktiveerida.

- Kopaaliviirukit põleta, kui soovid keskenduda ja õppida. See on suurepärane mõttetöö parandaja. See on üks peamine põhjus, miks ma kasutan just seda viirukit. Kui kirjutan või tegelen loometööga, siis ma tihtipeale sean just Kopaaliviiruki enda lähedale suitsema, sest see aitab visioonidel tekkida ja inspiratsiooni saada.

- Kopaaliviirukit põleta, kui tunned, et vajad liikuma viivat jõudu. Kui sa oled väsinud, loid ja ei leia endas jõudu, et olla motiveeritud, siis kopaal täidab selle koha. See paneb sind tegutsema ja aitab sul aktiivne olla. See on nagu kohvi, mis võtab ära unisuse ja jõuetuse.

- Suvisel ajal põleta kopaaliviirukit enda terrassil või koduhoovis, kui soovid eemal hoida putukaid, kes sind häirivad. See on väga hea putukatõrjeks sääskede, parmude ja teiste lendavate putukate vastu. Lisaks kopaalile kasuta kindlasti ka Patšulit, millel on sama toime.

- Kanna endaga igapäevaselt kaasas Nuumite kristalli ja puhasta enda Auravälja kopaaliviirukiga, et vabastada enda küljes olevat needust. Kui sa kardad seda, et oled äraneetud, siis needusliku väe vabastamiseks seda rituaali. Kanna Nuumitet täpselt 33 päeva ja põleta iga päev ära üks kopaaliviiruk enda puhastamiseks. Seejärel vabasta Nuumite loodusesse, kõige parem on see, kui viid selle jõevette. Nuumite suudab kinni püüda kopaali poolt vabastatud needust ja seda hävitada.

- Kopaal aktiveerib positiivsete energiate kasvamise ja on kohati sarnane Palo Santoga. Kopaali ja Palo Santot on hea koos kasutada, kuna need täiustavad üksteise energiaid.

- Kopaaliviirukit põletati juba asteekide ajal selleks, et säilitada inimese tugev vaimne ja füüsiline tervis, seega võid seda viirukit võid enesetervendamise eesmärgil kasutada. Kopaal aitab ära hoida vaimset ebastabiilsust, stressist tekkivaid haigusi ja jõuetust. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi krista..
13.00€
Maksudeta:10.66€
HÕBEOBSIDIAAN on vulkaaniline kristall, mis on tekkinud laavast. Hõbeobsidiaan on Obsidiaani üks paljudest liikidest, millele on iseloo..
40.30€
Maksudeta:33.03€
PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste pereko..
5.20€
Maksudeta:4.26€
TŠAKRA rituaalitõrvik on valmistatud valgest salveist ja erinevatest õitsevatest rituaalitaimedest, mis on kokku pandud indiaanlaste tseremoonia taime..
30.40€
Maksudeta:24.92€
PRUUN ARAGONIIT alus (E)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine..
145.00€
Maksudeta:118.85€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
6.10€
Maksudeta:5.00€
Viiruki TAEVALIK nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palj..
5.20€
Maksudeta:4.26€
SIDRUN on algselt Aasiast pärit võimas maagiataim. Sidrun on puhastava toimega ning aitab kodust välja saada halba Aurat, aidates puhastada kodu ..
3.30€
Maksudeta:2.70€
REIKIVIIRUK on valmistatud Sandlipuu põhjal, selles on Nag Champa lille õli ja taimepuru. Tegemist on käsitsi valmistatud viirukiga, ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.