Menüü
Ostukorv

PÜRIIT poleeritud erikujuline

PÜRIIT poleeritud erikujuline KRISTALLID
PÜRIIT poleeritud erikujuline
13.40€
Maksudeta: 10.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÜRIIT poleeritud erikujuline

Võimalikud valikud

PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.

Püriit on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese, tema kodu kui ka erinevate objektide energiat kaitsta, luues nende ümber tugeva Aura. Lisaks Püriidi kaitsvale väele omab see kristall ka väge külluseenergia võimsamaks muutmisel. Seal, kus on Püriit, seal on nii kaitsev kui ka külluslik energia. Püriit on ise väga tugeva toimega kristall, mis hakkab ülitundlikel inimestel koheselt tööle ja vähemtundlikel samuti väga kiiresti. Ehk see on kristall, mille jõudu peaks igaüks kiirelt tundma, kes soovib kristallidelt väge saada. Püriiti leidub peamiselt Peruus, Tšiilis, Itaalias ja Põhja-Ameerikas.

Püriit kannab endaga kaasas tugevat tule-energiat ja kristallid, mis on tule energiaga seotud, on väga võimsad kaitsjad, energiate liigutajad või külluse ligitoojad. Püriiti on kasutatud juba pikka aega ennustamisel, seda on asetatud peeglite ette, et Püriit tooks teispoolsusest või teistest dimensioonidest ennustajale vastuseid.

Püriit on hõbedase läikega kristall, mille koostises on ka rauda, seega ei tohiks sellest kindlasti joomiseks mõeldud vee-eliksiire valmistada.

Püriiti nimetatakse varakambri hoidjaks. Seda sellepärast, kuna sellel on oskus säilitada kõike seda, mida sa oled loonud ja saavutanud.

Esmalt on Püriit võimekas kaitse-kristall, mida endaga kaasas kandes aitab see negatiivsust, kurjust või ära sõnumist saata tagasi allikasse ehk sinna, kelle poolt on see sinu poole suunatud. Püriiti hoitakse kodus välisukse kõrval sama eesmärgi saavutamiseks, kaitstes kodu halbade inimeste ja nende halbade soovide eest. Püriiti võib hoida samal eesmärgil ka kodus akende juures, kus energiad liiguvad majja sisse, kaitsmaks kodu negatiivsuse eest.

Püriidi kristalli hoitakse kodus või töölaua peal, kuna see kaitseb liialt negatiivse, kriitilise või pahatahtliku partneri/töökaaslaste/ülemuse eest. Püriidi kristalle hoitakse lapse koolikotis, kui lapsel on probleeme kiusamistega ja teda on võetud koolis kui kiusatavat. Püriidi kristall tõukab eemale kurjad plaanid ja kui neid väga soovitakse teostada, siis kutsub Püriit kiusatavale õnnetuse kaela. Püriit on ka seetõttu heaks kristalliks töö juures või koolikotis hoidmiseks, kuna see toob edukaid tulemusi ükskõik millises töös või õpingus.

Lisaks sellele, et Püriidil on maagilised kaitseomadused, on see ka suurepärane külluse kristall, mida kasutatakse küllusenurga aktiveerimiseks, rahakarbi kristallina ja kasutatakse rahamaagiates. Asetage Püriit Ahvileivapuu poti sisse või viige see enda kodu kõige Kagupoolsemasse tuppa, et Püriit saaks majja jõukust tuua.

Püriit asetatakse Feng Shui järgi kodu Lõunapoolsemasse tuppa, kui soovitakse maja elanikele palju jõudu, energiat ja aktiivsust tuua. Püriit aitab töö nimel rohkem pingutada, õppida ja raha teenida.

Tükk Püriiti kodus aitab endasse neelata negatiivsust, kurbust, kurjust ja aitab kodu Aural puhastuda.

Kui soovitakse ennustamisega rohkem tegelema hakata, siis Püriit võiks olla üks intuitsiooni kristallide komplekti osa, kuna Püriit kiirendab visioonide tulekut ja aitab ennustamisviise arendada. Näiteks, kui soovitakse pendlitööd edendada ja pendliga rohkem "sina peale" saada, siis Püriit võiks kindlasti laua peal olla, et see aitaks pendliga ühendust luua.

Püriit on teada-tuntud külluse ja õnne aktiveerija. Omades ise neid energiad, kannab Püriit neid energiad edasi ka inimese enda Auravälja või kodu Auravälja. Kes iganes Püriidiga kokku puutub, see saab otsese kontakti õnne-energiaga. Kui Püriiti kasutada, siis see muudab inimese enda Auravälja küllust ligi kutsuvaks. Püriit aitab hoida sinu ümber head õnne, mis omakorda aitab sul leida häid võimalusi enda elu paremaks muutmiseks. Püriidil on oskus kaitsta ebaõnne eest, mis omakorda suurendab hea õnne väge. 

Püriit edendab liidriomadusi, aidates juhtival positsioonil olles parandada töökvaliteeti. Püriit kaotab ära ebakindluse ja aitab selles elus veelgi kindlameelsemaks muutuda. Kui sul on probleeme enese usaldamisega, puudu jääb julgusest ja pealehakkamisest, siis Püriit on kindlasti sinu jaoks hea kristallkaaslane.

Püriit on küllusekristall, mis tähendab, et see teeb tööd sinu õnne suurendamise nimel. Üks viis, kuidas tänapäeva ühiskonnas saab Püriit kasulik olla, on selle oskus sind ametiredelil kõrgemale tõsta. Püriit suurendab tööedukust ja aitab sul enda tööalaseid ambitsioone täide viia. Hoia Püriidi kristalli enda tööjuures, kanna seda kaasas või kontorilaua peal, et see saaks suurendada sinu tööedukust. Veelgi parem on see, kui kasutad Püriiti koos teiste küllusekristallidega.

Püriit kaitseb enesehävitusliku käitumise eest, aidates parandada suhtumist sul iseendasse, teistesse ja kogu maailma. Igasugune melanhoolne ja negatiivne mõte tõmbab sind tagasi, see on miski, mis ei lase sul edukas olla. Püriit aga selle eest on edukuse sümbol ja see kristall ei lase sul enda motivatsiooni ning elujõuenergiat kaotada.

Kaitse

Püriit on suurepärane kaitsekristall, mis aitab sinu elust eemale hoida negatiivset energiat. Ka seda, mida on sul raske ise tuvastada. See blokeerib sinu koju sisenemast inimesi, kes ei tohiks sinu koju tulla. Aseta see enda kodu välisukse lähedusse. See kristall võib olla nähtaval kohal. 

Küllus

Lisaks võimsatele kaitseomadustele, on Püriidi puhul tegemist tugevatoimelise ja võib isegi öelda, et Malahhiidi ja Tsitriini kõrval ühe tugevama rahavoolu aktiveeriva kristalliga. Kanna või hoia Püriiti koos nende kristallidega ja lase kristallimaagial aktiveeruda!

Eriala

Püriidi puhul on tegemist isikliku õnne aktiveeriva kristalliga ja seda erialaliselt. Kui sa soovid enda erialal hiilata, tippu tõusta ja leida end sellel teel harmoonias, siis kanna Püriiti endaga kaasas.

Kombineerides Püriiti Päikesekivi või Kalkopüriidi kristalliga aktiveerub Päikesepõimikus nii-öelda "kuulsuse kanal", aidates tervislikul tasandil kuulsaks enda erialal saada. Seda ilma ego toitmata, vaid pigem selleks, et enda tööd, missiooni ja inspiratsiooni teistele inimestele edasi kanda. See on tingimusteta armastuse energias kuulsuse väe aktiveerimine. Eriti hea on neid kolme kristalli koos kanda või hoia neid kristalle üheskoos enda kontoris, töölaual või töötoas. 

Õnn, võimekus, oskus

Püriit suurendab sinu isiklikku õnne, võimekust ja oskusi. Püriit on kasulik, kui sa soovid parandada enda isiklikku jõudu. See aitab sul ihaldatud tulemusteni kiiremini ja kergemini jõuda.

Veenuse retrograad

Veenuse retrograad ei ole hea aeg investeeringuteks ja suurteks väljaminekuteks. Sel ajal hoia ära suuremad investeeringud, kui sul selleks vähegi võimalus on. Kui sa sellega riskid, võid oma raha kaotada. Kui sul on vaja osta endale midagi olulist, hädavajalikku ja otstarbekat, siis seda tee ikka. Kui aga soovid võtta äriliselt riski, siis selleks ei ole aeg hea. Veenuse retrograad ei pruugi sulle tuua sellist kasu, millest sa unistad. Rahaõnne hoidmiseks kanna sellel ajal endaga kaasas Püriidi kristalli. Püriit kaitseb laostumise, halbade finantstehingute ja riskide eest, mis võivad sulle hiljem ebaõnne tuua. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul endal paremini tunnetada, kuhu oma energia ja raha suunata. Veenuse retrograadi kuupäevad leiad SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Püriit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, milles on metalliühendeid ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha. Püriidist valmistatakse vaid kaudsel viisil valmistatud vee-eliksiiri, selle liigse rauasisalduse tõttu. Püriiti hoia 20 minutit puhta vee sees koos Mäekristalliga ja seejärel pese enda rindkere, kui oled kopsudega, hingamisteedega seotud või astmahaiguse all kannataja. Püriidi kaudne vee-eliksiir aitab puhastada eeterkeha blokaadidest, mis ei lase terveneda.

- Kristalliteraapia eesmärgil kasutatakse Püriiti järgmiste probleemide eeterkeha tervendamisel: Püriiti kantakse endaga kaasas, kui soovitakse, et keha omastaks kiiremini vitamiine, alluks ravile, kiireneks ükskõik milline raviprotsess ja keha saaks piisavalt hapniku toidust kätte. Püriiti kantakse, et kaitsta vaimsete haiguste eest, anoreksia ja buliimia eest. Kui mõni nendest haigustest juba eksisteerib, siis aitab Püriit neid probleeme vabastada.

PÄIKESEPÕIMIKU TERVENDAMINE

Püriit aitab tasakaalustada Päikesepõimiku Tšakrat ja seda saab igaüks endaga teha. Selleks ära kindlasti kasuta Püriiti, millel on juba oma eesmärk olemas, vaid looge endale spetsiaalne Tšakrate komplekt, et kristallil oleks piisavalt väge aitamiseks. Selleks, et Päikesepõimikut tervendada, leidke endale mugav pikaliasend ja asetage Püriit otse Päikesepõimikule (Päikesepõimik asub veidi kõrgemal kui naba ja veidi madalamal kui sinu ribid). Hoidke Püriiti kinni mõlema käega nii, et vasak käsi oleks allpool ja parem ülevalpool. Puhake niimoodi olles täpselt niikaua, kui suudate. Esialgu võib puhkus kesta 5 minutit, hiljem 10 minutit ja see oleneb kõik sellest, kui kinni sinu Päikesepõimik on. Mida kauem sa suudad niiviisi mediteerida, seda puhtam on Päikesepõimik, aga kui sul hakkab juba enne 5 minutit ebamugav, siis on Päikesepõimik kinni. Päikesepõimiku tervis on tähtis selleks, et sa saaksid elust rõõmu tunda. Peale meditatsiooni hoia Püriiti viiruki kõrval ja aseta Tšakra-kristallikoti sisse puhkama. 

SODIAAK

Eriliselt head õnne toob see LÕVIDELE. NEITSITELE toob ärilist edu. Püriit aitab KALADEL olla enesekindel, ja see on kristall, mis motiveerib neid tegutsema. Püriit aitab blokeerida enesekindluse langust ja aitab Kaladel olla ambitsioonikas. Lisaks aitab Kalade ellu tuua tööalast õnne, rikkust ja maist küllust ning parandada Kalade majanduslikku olukorda.

ASTROLOOGILINE AASTA - METALL "JIN"

Sõltumata looma-aastast on Metalliaastal sündinute õnnekristalliks Püriit. Püriit tugevdab Metalliaasta häid mõjutegureid ja tasakaalustab selle negatiivseid mõjutusi. Püriit toob Metalliaastal sündinutele materiaalselt head õnne.

Püriidist ehteid soovitan ma laadida Püriit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese,..
10.30€
Maksudeta:8.44€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne..
10.40€
Maksudeta:8.52€
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Pür..
77.40€
Maksudeta:63.44€
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Pür..
46.60€
Maksudeta:38.20€
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese,..
10.00€
Maksudeta:8.20€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.40€
Maksudeta:2.79€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.43€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.