Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on pärit ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaal, Poolas, Liibüas, Mehhikos ja Egiptuses. Need on piirkonnad, ku..
9.90€
Maksudeta:8.25€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud I..
4.32€ 5.40€
Maksudeta:3.60€
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antofülliidil on väga müstiline väljanägemine, meenutab kosmost oma peaaegu et musta värvuse tõttu ja tervet tähtede süsteemi salapäraste valguskiirte pära..
5.20€ 6.50€
Maksudeta:4.33€
ANTARTSIIT on üks tugevatoimelisemaid kaitsekristalle, mis aitab eemale hoida sinu elust neid inimesi, kellel on soov sind ära kasutada või kellel ei ole häid motiive sinuga seoses. Hoia seda kristalli enda lähedal, et eemaldada enda elust sidet nende inimestega.Antratsiit suurendab sinu Aura t..
3.20€ 4.00€
Maksudeta:2.67€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apatiidi kristall on seotud peamiselt kolme ülemise Tšakraga, milleks on Kurgutšakra, Kolmas Silm ja Kroontšakra. Apatiidi kristall aitab õppida, mälu..
8.80€ 11.00€
Maksudeta:7.33€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkondadest, peamiseks leiukohaks on Mehhiko ja USA. Apatši Pisar on saanud oma nime indiaanlaste legendi järgi, kus Apatši piirkonna naised h..
1.28€ 1.60€
Maksudeta:1.07€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.APRIKOOS AHHAAT toob Sinu hinge rahu, õpetab stressirohketes olukordades hakkama saama ja muu..
4.32€ 5.40€
Maksudeta:3.60€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos ..
31.60€ 39.50€
Maksudeta:26.33€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Ser..
11.90€
Maksudeta:9.92€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Ser..
4.80€ 6.00€
Maksudeta:4.00€
BARÜÜT toetab spirituaalset arengut, suurendab visioonide nägemist ning muudab erinevatele energiatele tundlikumaks. See avab meeled spirituaalsetele kogemustele ja aitab näha prohvetlikke unenägusid. Barüüt aitab läbi une Sinu soove universumisse saata. See kristall tugevdab ka suhteid..
2.08€ 2.60€
Maksudeta:1.73€
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat kuulub Ahhaadiliste hulka ja seejärel omakorda Kaltsedonide perekonda, mis on tekkinud Kvartsist. Väga paljude kristallide ju..
4.30€
Maksudeta:3.58€
Tooted 13 kuni 24, kokku 265 tootest (23 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.