Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
AMULETI KRISTALL on väga unikaalse energiaga kristall ja see on ka üks kõrgema astme väekristallidest. Mis tähendab seda, et Amuleti Kristall on pigem juba neile, kes on kristallimaailmas pikemat aega sees olnud. Amuleti Kristall vajab lihtsalt eelnevat Aurap..
6.00€
Maksudeta:5.00€
ANGELIIT on pärit ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaal, Poolas, Liibüas, Mehhikos ja Egiptuses. Need on piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. Angeliit on Inglitekristall ja selle reedab ära ka juba selle..
9.90€
Maksudeta:8.25€
ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel o..
5.40€
Maksudeta:4.50€
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antofülliidil on väga müstiline väljanägemine, meenutab kosmost oma peaaegu et musta värvuse tõttu ja tervet tähtede süsteemi salapäraste valguskiirte pära..
6.00€
Maksudeta:5.00€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apatiidi kristall on seotud peamiselt kolme ülemise Tšakraga, milleks on Kurgutšakra, Kolmas Silm ja Kroontšakra. Apatiidi kristall aitab õppida, mälu..
11.00€
Maksudeta:9.17€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkondadest, peamiseks leiukohaks on Mehhiko ja USA. Apatši Pisar on saanud oma nime indiaanlaste legendi järgi, kus Apatši piirkonna naised h..
1.60€
Maksudeta:1.33€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.APRIKOOS AHHAAT toob Sinu hinge rahu, õpetab stressirohketes olukordades hakkama saama ja muu..
5.40€
Maksudeta:4.50€
Aura kristallid on ühed "New Age" ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kristalli ja lisades kuuma protsessi juures erinevaid metalle juurde, mis annavad Aura kristallile oma värvuse. Mina olen Aura kristal..
39.50€
Maksudeta:32.92€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Ser..
11.90€
Maksudeta:9.92€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Ser..
6.50€
Maksudeta:5.42€
BARÜÜT toetab spirituaalset arengut, suurendab visioonide nägemist ning muudab erinevatele energiatele tundlikumaks. See avab meeled spirituaalsetele kogemustele ja aitab näha prohvetlikke unenägusid. Barüüt aitab läbi une Sinu soove universumisse saata. See kristall tugevdab ka suhteid..
2.60€
Maksudeta:2.17€
BERÜLL kuulub Akvamariiniga, Smaragdiga ja Morganiidiga ühte mineraalide klassi ja need kõik ka omavad väga tugevat ning väärtuslikku energiat. Berüll on helesinist värvi kristall, mis on ka väärtuslikum, kui mõni tavalisem kristall.  Kõige väärtuslikuma..
13.00€
Maksudeta:10.83€
Tooted 13 kuni 24, kokku 257 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.