Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.KIVISTUNUD PUIT aitab end rahulikult tunda ka siis, kui sinu ümber on palju paanika..
2.00€
Maksudeta:1.67€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas helerohelist, tumerohelist ja valget värvust. Klinozoesiidi värvuse annavad sellele kristallile selle mineraali koostisosad. Klinozoesiit on ka..
14.00€
Maksudeta:11.67€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, mõistma, õppima ja uut informatsiooni vastu võtma. Kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit aitab lahti saada peas või keskkonnas olevast segadusest. S..
2.50€
Maksudeta:2.08€
KOLLANE HEMATIIT-TOPAAS on suurepärane kristall elus edasiminekuks! Kollane Hematiit-Topaas on julgustava toimega ning sellel on oskus sind juhatada õigele teele. See valgustab sind liikuma sinna, kuhu saatusetee sind kõige enam suunab. Seetõttu on seda kristalli hea kasutada enda saat..
7.00€
Maksudeta:5.83€
KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et kõikidel erinevat sorti Jaspistel on olemas oskust inimest kaitsta. Igal Jaspisel on oma unikaalne vägi, lisaks Jaspisele omasele kaitsv..
1.00€
Maksudeta:0.83€
KOLLANE KVARTS on üks Mäekristalli ehk Kvartsi liikidest, millel on iseloomulikuks kollane sügav toon. Kollast Kvartsi leidub peamiselt Brasiiliast ja Indiast. Kollane Kvarts on lühidalt öeldes edu, õppimise, analüüsi, vaimse selguse, segaduse eemaldaja ja ha..
5.00€
Maksudeta:4.17€
KOLLANE MAAGIA KVARTS on kristall, mis avab Sinu kodus külluse, rahavoolu, positiivsuse, edukuse ja ärilise õnne jaoks portaali. Lastes toob see välja sisemise lapse ja aitab kõigil olla õnnelik. Kollane Maagia Kvarts muudab inimese hinge õnnelikuks, aktiveerides neljanda ehk Päikesepõimiku tš..
1.50€
Maksudeta:1.25€
KRÜSANTEENUM on kristall, mis aitab sinu tõelisel eluülesandel sinu juurde tulla nii, et sa ise oskaksid mõista, mis see on. Krüsanteenum aitab inimest suunata õigele rajale, sellele, mis on saatuse poolt ettemääratud. Krüsanteenum avastati esmakordselt Jaapanis, aga seda ka..
6.50€
Maksudeta:5.42€
KRÜSOKOLLA on väga kauni värvusega kristall, millele on iseloomulik rohekas-sinakas värvus. Krüsokollat leidub kõige enamb Tšehhis, Venemaal, Hispaanias, Austraalias, Mehhikos ning samuti ka väga paljudes teistes riikides. Mida erksam on kristalli toon, seda tugevam, võimsa..
20.20€
Maksudeta:16.83€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaaniast, Madagaskarilt ja Brasiiliast. Lisaks nendele riikidele leidub Krüsopraasi maapõues ka USA-s, Poolas ja Austraalias. Krüs..
7.60€
Maksudeta:6.33€
KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austrias, Mehhikos ja Austraalias. Küaniidil on erinevaid värviliike veel, aga sinine Küaniit on kristalliteraapias kõige enimlevinud ja enimkasutatavamaid kristalle. Tavalise sinise Küaniidi teine nimetu..
25.00€
Maksudeta:20.83€
KULDOBSIDIAAN on Obsidiaani üks liikidest, millele on iseloomulik kuldne läige mustal kristallil - sealt tuleneb ka selle kristalli nimetus. Kuldobsidiaanil on kõik tavalise musta Obsidiaani omadused ja lisaks veel võimendatud oskus tugevdada Aurat. Kui üldiselt teada saada, mill..
3.00€
Maksudeta:2.50€
Tooted 73 kuni 84, kokku 270 tootest (23 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.