Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii stressi kui ka pingeid.Lepidoliit on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helelilla toon. Lepidoliit ..
5.20€
Maksudeta:4.33€
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii stressi kui ka pingeid.Lepidoliit on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helelilla toon. Lepidoliit ..
2.50€
Maksudeta:2.08€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, mõistma, õppima ja uut informatsiooni vastu võtma. Kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit aitab lahti saada peas või keskkonnas olevast segadusest. S..
2.40€
Maksudeta:2.00€
LILLA MAAGIA KVARTS on seotud selgeltnägemise, intuitsiooni ja ennustamisega. Lisage nendesse kristalli komplektidesse või asetage lillat värvi küünla kõrvale, kui te tegelete mõne maagilise tegevusega. Lillat Maagia Kvartsi kaasas kandes suurendab see teie spirituaalset energiat.MAAGIA..
1.70€
Maksudeta:1.42€
LINNUSILM on üks Rüoliidi liikidest, mis omakorda on üks Jaspise vormidest. Linnusilmale on omane punakas-pruun kuni beež toon. Linnusilm on väga kirju väljanägemisega kristall, mille tunneb ära selle tekstuuris olevate ringide järgi, mida küll aga alati igas ehtekristallis ei es..
3.50€
Maksudeta:2.92€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energiat stressi eest kaitsmaks. Lumikvarts on üks Kvartsi vormidest, mis on konkreetselt seotud stressi leevendamisega, emots..
2.40€
Maksudeta:2.00€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani leidub vulkaanilist..
6.00€
Maksudeta:5.00€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani..
1.45€
Maksudeta:1.21€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes eri..
8.10€
Maksudeta:6.75€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maail..
2.00€
Maksudeta:1.67€
MAGNET HEMATIITI toob ellu juurde positiivset energiat, neelates kõik negatiivse endasse. Vaigistab igasugust valu ja on väga tõhus seljavalude tervendaja.HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks...
5.00€
Maksudeta:4.17€
Kristallile on iseloomulik pragulisus.MAGNETIIT on väga tugev kristall, mida kasutatakse universaalseks tervendamiseks. Selle peamiseks omaduseks on energiate ligitõmbamine ja Aurast ebavajaliku energia välja tõmbamine. Võtab inimese Aurast välja haigustekitajaid ja ebaõnne. Magnetiiti kasutata..
6.50€
Maksudeta:5.42€
Tooted 97 kuni 108, kokku 270 tootest (23 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.