Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
LINNUSILM on üks Rüoliidi liikidest, mis omakorda on üks Jaspise vormidest. Linnusilmale on omane punakas-pruun kuni beež toon. Linnusilm on väga kirju väljanägemisega kristall, mille tunneb ära selle tekstuuris olevate ringide järgi, mida küll aga alati igas ehtekristallis ei esine ..
3.50€
Maksudeta:2.92€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energiat stressi eest kaitsmaks. Lumikvarts on üks Kvartsi vormidest, mis on konkreetselt seotud stressi leevendamisega, emots..
2.00€
Maksudeta:1.67€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani..
1.85€
Maksudeta:1.54€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes eri..
9.09€ 10.10€
Maksudeta:7.58€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud -10 %
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maail..
2.97€ 3.30€
Maksudeta:2.48€
Kristallile on iseloomulik pragulisus.MAGNETIIT on väga tugev kristall, mida kasutatakse universaalseks tervendamiseks. Selle peamiseks omaduseks on energiate ligitõmbamine ja Aurast ebavajaliku energia välja tõmbamine. Võtab inimese Aurast välja haigustekitajaid ja ebaõnne. Magnetiiti kasutata..
7.50€
Maksudeta:6.25€
MAHAGON-OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, mille koostisosas leidub ka Magnetilist Hematiiti, mis teeb sellest võimsa kristalliteraapia kristalli. Obsidiaanilised omakorda on vulkaanilised kristallid ja Mahagon-Obsidiaan on peamiselt pärit vulkaanilistest piirkon..
1.00€
Maksudeta:0.83€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks roheline toon. Malahhiit võib olla väga erksa värvusega rohelisega kui ka tumerohelise tooniga. ..
15.00€
Maksudeta:12.50€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon on väga rahulik ja seega sobib see ka kõigile neile, kes on kristallienergiatele väga tundlikud. Mango Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest, mille tee..
13.20€
Maksudeta:11.00€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon on väga rahulik ja seega sobib see ka kõigile neile, kes on kristallienergiatele väga tundlikud. Mango Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest, mille tee..
10.00€
Maksudeta:8.33€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on heledamad pruunid ja kohati kollakad-oranžid mustrid peal. See sama muster, mis Mariami Jaspise tekstuuris on, meenutab kohati usse. Maria..
3.20€
Maksudeta:2.67€
MARIPOSIIT on rohekat-hallikat tooni kristall, mis on pärit Mariposast, mille järgi on see ka enda nimetuse saanud. Mariposa on Californias, USA-s. Mariposiit on erinevatest kivimitest kombineeritud kristall, mille koostisosadesse kuulub kindlasti Kvarts ja ka Dolomiit. Mari..
3.50€
Maksudeta:2.92€
Tooted 97 kuni 108, kokku 256 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.