Menüü
Ostukorv

SUITSKVARTS EMMA SOOVIKIVI

SUITSKVARTS EMMA SOOVIKIVI KRISTALLID
SUITSKVARTS EMMA SOOVIKIVI
11.40€
Maksudeta: 9.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SUITSKVARTS EMMA SOOVIKIVI

Võimalikud valikud

SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.

Suitskvarts on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamjaolt kristallis ka olla läbipaistev. Suitskvarts võib olla peaaegu et läbipaistev kui ka väga tume. Suitskvarts on väga kõrgelthinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda endaga kanda või enda kodu sellega sisustada. Ma võin öelda seda, et Suitskvarts on tõepoolest selline kristall, mida läheb igalühel vaja sellepärast, kuna sellel on midagi, mis sind aitab. Seega on see kristall, mida saab teisele inimesele viia, et talle head teha - sa ei saa väga valesti valida.

Peamiseks Suitskvartsi leiukohaks on Brasiilia, aga seda leidub ka minu lemmik kristallide kuningriigis, milleks on Madagaskar. Kuigi Brasiilias on seda rohkem ja seda ka suurema ala peal.

Suitskvarts on kristall, mille peamiseks omaduseks on energiate maandamine ja ka säilitamine. See on kristall, mis aitab vabaneda stressist, see on selle üks põhilisi omadusi.

Tuhandeid aastaid tagasi kasutati Suitskvartsi väga tihti selleks, et hõimkondade vahel kompromisse ja lepinguid sõlmida. Seda kanti endaga kaasas, et tulla välja läbirääkimistelt ilma suuremate probleemideta ning sellel ajal ka eluga. Kusagil 12. sajandi paiku hakkasid hiinlased Suitskvartsist päikeseprille valmistama.

Energiate puhastaja ja filtreerija

Suitskvarts on pingetest, tülidest, riidudest ja sõnelemistest vabanemiseks. See aitab vabaneda olukordadest, mis sind hästi ei teeni ega mõju hästi ka sinu suhtele. Suitskvarts on just sulle, kui sa tunned, et koju minnes hakkavad pihta tülid või toimuvad peresiseselt täiesti mõttetud riiud. Miks nii juhtub? Maja kui selline hoiab energiaid kinni. Maja või korterit tuleks üleüldiselt energeetiliselt pidevalt puhastada või sinna häid energiaid sisse ning negatiivseid energiaid välja viia. 

Loomulikult on Suitskvartsi oma kodus kõige parem hoida geoodilise kristallina, mis aitab kodust eemaldada kõik negatiivse, mis sinna tekib või on tekkinud. Kui sa soovid kasutada poleeritud Suitskvartsi, siis hoia mitmeid kristalle  kõige läbikäidavamas toas mõne aluse peal. Mina soovitan võtta ühe konkreetse taime (soovituslikult Havisaba või erinevad Draakonipuud) ning hakata Suitskvartsi hoidma nende muldade peal või poti sees.

Kui pidevalt riidlevad omavahel need inimesed, kes teineteist tegelikult armastavad, siis soovitan ma soojalt neil mõlemal hakata Suitskvartsi ehtena kandma. Suitskvarts aitab lahendada olukordi ja eemaldada vajaduse üksteise kallal nokkida.

Sinu spirituaalne teejuht

Suitskvarts aitab sul hakkama saada kõigega, mis vajab sinu hoolitsust ja tähelepanu. Kui kannad Suitskvartsi endaga kaasas, siis hakkad sa alateadlikult lõpetamata ülesannetele lahendusi leidma. Suitskvarts kingib sulle jõudu, et sa suudaksid hakkama saada kõigega, mida sa pead enda elus ära tegema. Suitskvarts ei lase sul tegemata kohustusi pidevalt homse varna lükata, see aitab sul erinevaid ülesandeid järjepidevalt ära teha, et sinu elus valitseksid harmoonia ja tasakaal.

Suitskvarts on kristall, mis aitab sul endas selgelt näha potentsiaali ja seda, mida kõike sa suudaksid ära teha. Suitskvarts aitab sul olukorda reaalselt hinnata ja eemaldada liigset enda mahategemist, allasurumist ning alavääristamist. Suitskvarts eemaldab negatiivsed mõtted, mis sul enda kohta eksisteerivad ja aitab sul ennast õiglaselt hinnata.

Suitskvarts aitab sul mõista seda, miks sa kannad endaga kaasas ühte või teist emotsiooni, aidates sul enda tunnete sisu mõista ja õpetades sind neid intuitiivselt kuulama. Lisaks sellele abistab Suitskvarts sind oma elu korrigeerimisel ja harmoniseerimisel. See on kristall, mis aitab elu näha väga selge pilguga ja on seega väga hea kristall, mis õpetab sind elus suuremat pilti nägema.

Suitskvarts on kristall, mis tervendab sinu hinge, aidates kaduda närvilisusel, aitab sind tasakaalus hoida ja vabastada sinus eksisteerivad negatiivsed mõtted. Kui sa tunned, et sa oled pidevalt negatiivne ja pessimistlik, siis Suitskvarts on see kristall, mis aitab sul muutuda palju rõõmsameelsemaks inimeseks.

Suitskvarts sobib nendele inimestele lausa ideaalselt, kes liialt palju pilvede peal hõljuvad ja on ära kaotanud reaalse maailmavaate. See kristall aitab neid, kes on pidevalt närvilised, ärrituvad kergelt, kellel on paanika hood ja kes ei suuda ise maha mitte kuidagi rahuneda.

Sõltuvustega võitlemine

Suitskvarts töötab tõhusalt erinevate sõltuvushaigustega võitlemisel. Eriti hästi aitab see neid, kes on suitsetajad ja soovivad suitsetamisest loobuda. Suitskvarts aitab olla enesekindel sellel samal teemal ja mitte langeda nõrgalt uuesti tubaka ohvriks. Seda võib kanda ka siis, kui soovitakse end võõrutada, kui on tunne, et sõltuvus võib uuesti tagasi tulla.

Suitskvarts vähendab tööstressi ja toob loomingulisust

Hoia Suitskvartsi töö juures laua peal või kui sa teed kodus tööd, siis hoia seda ka kodus. Suitskvarts sobib töö juurde või töö asjade juurde sellepärast, et see aitab tööstressi vaigistada ning tervendada. Nendele on Suitskvarts eriliselt kasulik, kellel on väga pingeline töö või seda pinget tekitavad töökaaslased. Suitskvarts aitab ka tööalaseid probleeme vältida ja teistega hästi läbi saada.

Suitskvartsi kanna endaga, kui sa soovid enda töösse, eriti ärisse, loomingulisust. Suitskvarts on hea kristall ettevõtete omanikele selleks, et näha suurt pilti, loomingulisi ja uusi lahendusi ning võimalusi. See avab ettenägelikkuse, mis on seotud äriga.

Soovitan Suitskvartsi kanda neil, kellel asjad tööl ei edene. Kui kõik kipub allamäge minema ja suhted inimestega, kellega peab koostööd tegema, on samuti rikutud.

Elektromagnetkiirgus ja negatiivne energia

Suitskvartsi tasub viia ruumi, kus asub väga palju elektrilisi seadmeid või maja ehitamisel ka kohe seinte sisse peita. Näiteks, on väga palju halba energiat ruumis, kus asub maaküttekapp või mõni muu seade, mis on seotud kütte ja elektriga. See on selline energia, mis rikub pidevalt inimeste tuju ja võib pikemas perspektiivis tekitada füüsilisi haiguseid. See on nagu energiavibratsioon, mis annab sinu kehale käskluse olla ärritunud. Aga selle vastu aitab Suitskvarts väga hästi. Maja ehitamisel peida väga palju Suitskvartsi seinte sisse, sinna võib ka sama eesmärgiga toimivat Šungiiti lisada. Teine võimalus on Suitskvartsi sinna ruumi ajapikku juurde viia ja leida selle jaoks spetsiaalne koht, karp või kristallide alus. Seda selleks, et kaitsta enda energiat.

Samamoodi võid Suitskvarts viia enda energia kaitsmiseks teleri, külmkapi, arvuti või mõne teise väiksema elektroonilise seadme kõrvale.

Hea ja rahulik uni

Suitskvartsi hoia voodi all võimalikult suures koguses, kui oled käinud kiiritusravil või oled teinud viimasel ajal palju ultraheliuuringuid. Suitskvarts aitab kiiritusel kehast kiiremini väljuda ja see takistab selle kahjuliku mõju tervisele ära. 

Hoia Suitskvartsi unekristallidega koos või oma väikese lapse voodi kõrval, kui painamas käivad halvad unenäod. Suitskvarts aitab ka neid, kes ei julge magama jääda või hakkavad endale ise vaimusid ette kujutama. 

Suitskvarts aitab pidurdada enesehävituslikku ja enese saboteerivat käitumist. Kristall, mis annab abistava jõu ahistavatest sisemistest häältest vabanemiseks. Suitskvarts aitab sul enda mõistuse üle kontrolli saavutada ja parandab sinu enesekontrolli. See on kristall, mis annab tuge, et saavutada positiivne, selge ja puhas vaimne seisund. 

Suitskvarts on selline kristall, mida saab ka täiesti naturaalsete ainetega laboratooriumis Mäekristallist välja tuua. Täpselt samamoodi nagu saab Ametüstist Tsitriini tuua välja täiesti naturaalsel teel. Miks seda tehakse ? Maapõues tekib näiteks Suitskvarts Mäekristalli ühinemisel teiste elementidega nii nagu ka Tsitriin. Laboratooriumites lisatakse kristallile teisi naturaalseid elemente , et see reageerima viia.

EMMA SOOVIKIVID on valmistatud soovide teele saatmiseks, mediteerimiseks, visioonide küsimiseks ja energia juhtimiseks. Emma soovikivi on lihvitud siledaks vaid ühelt poolt ja üldiselt need tehakse ümarakujuliseks. Emma soovikivi siledam ja läikivam pool on see, mille kaudu saadetakse selle kristalli kaudu sõnum teele või puhastatakse inimese hingeenergiat.

Emma soovikivid töötavad paremini ja tõhusamalt poleeritud kristallidest selle kuju ning ühe siledaks lihvitud poole pärast. Sellega saab suunata energiaid täpselt sama moodi, nagu seda tehakse püramiidiga, mis on veelgi võimsam. 

Kuidas Emma soovikivisid kasutatakse?

Soovimise jaoks hoitakse Emma soovikivi käes nii, et siledam külg on suunaga taeva poole. Seda käes hoides soovitakse soov ja keskendutakse sellele soovile senikaua, kuni sa tunned, et selleks vajadus on. Emma soovikivi saadab soovi edasi universumisse ja sinu enda Inglitele. Emma soovikivid suudavad soove saata Aurast väljapoole, juhtides soovi õigesse energiakanalisse, mis asub universumis.

Mediteerimise jaoks kasutatakse kahte Emma soovikivi. Üks on ühes käes ja teine on teises käes ning leitakse mugav mediteerimise asend. Mediteerimise ajal võid küsida kristallidelt visioone või ka soovida läbi mediteerimise.

Energiate filtreerimise jaoks hoitakse ühte Emma soovikivi enda käes, suletakse silmad ja soovitakse läbi selle mõnest probleemist vabaneda. Niiviisi saadab kristall sinu enda Aurast negatiivse energia või blokaadi välja.

Kõike seda, mida Emma soovikividega teed, tee läbi intuitsiooni ja tunneta, millal peaksid selle soovimise ära lõpetama, usalda enda sisetunnet.

Milliseid soove soovida?

Igal erineval Emma soovikivi kristallil on erinevad soovide suunad, mida saab sellega siis soovida.

SUITSKVARTS EMMA SOOVIKIVI ENERGIA

Suitskvarts Emma soovikiviga on võimalik südamesoove teele saata. Kuna tegemist on kaitsekristalliga, siis eelkõige saadetakse sellega teele soove ja palveid, mis on seotud kaitse suurenemisega. Kui sa soovid mõne konkreetse teema suhtes paremat õnne või rohkem kaitset, siis hoia Emma soovikivi käes, sule silmad ning keskendu sellele soovile.

Suitskvarts Emma soovikivi hoia käes selleks, et enda Auravälja tugevamaks ja vastupidavamaks muuta. Kui tunned, et oled haavatav kriitikale, tundlik teiste inimeste öeldu suhtes või oled viimasel ajal ebaõnnega kokku puutunud , siis lase Suitskvarts Emma soovikivil see energia endast eemaldada ja ära tervendada. See suurendab sinu võimekust, jõudu ja aitab halvast õnnest vabaneda.

Selle kristalliga on sul võimalik enda jaoks kallile inimesele kaitset soovida. Keskendu sellele inimesele, kellele soovid head, sule silmad ja palu, et tema kaitseingel teeks aktiivsemat tööd.

Kui soovid Emma soovikivi kristallikomplekti lisada

Emma soovikivid võimendavad teisi kristalle ja neid võib mitte ainult soovimise eesmärgil kasutada, vaid neid võib ka kristallikomplektide energia edasi saatmiseks kasutada. Selleks aseta teiste kristallide keskele see ja see ka jääb sinna oma tööd tegema. Sellisel juhul ei kasutata seda mediteerimiseks või soovimiseks. Suitskvarts sobib Aurakaitse tervendamiseks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ärevushäire, depressioon, stress, närvilisus, närvihaigused, paanikahood, suitsetamine, suitsetamisest tekkinud hingamissüsteemi probleemid/haigused, alkoholisõltuvus, kehvad toitumisharjumused, kurbus, negatiivsus, melanhoolia, suitsiidsed mõtted, elule alla andmine, motivatsioonipuudus.

- Suitskvarts aitab kehast toksiine välja juhtida ja seda kasutatakse ka mürgitamise eest kaitsmiseks.

- See tervendab peavalusid, kroonilisi peavalusid ja aitab neid ka ära hoida. Kui sul on pidevalt peavalud ja sa ei suuda ilma ravimiteta nendest lahti saada, siis Suitskvarts võiks tõepoolest sinuga pidevalt kaasas olla. Kanna seda talismanina ehk ripatsina või auguga kristallina kaelas kontaktis nahaga.

JUURTŠAKRA

Suitskvarts on parimaid kristalle Juurtšakra tervendamiseks. Suitskvarts kuulub Kvartside perekonda ja kõikidel Kvartsidel on energiaid puhastav toime. Kui soovid Juurtšakrat tervendada, siis laota Suitskvartsi kristallid oma kehale, kasuta neid mediteerimisel või kanna pikaajaliselt enda Auraväljas ehtena. Suitskvarts aitab Juurtšakras eksisteerivaid probleeme lahendada ja haigestumist tervendada. 

Suitskvarts aitab Juurtšakrast kiirgaval energial jõuda ülemiste Tšakrateni ja paneb selle tšakra teiste Tšakratega koostööd tegema. See on ülioluline kogu Tšakravälja toimimiseks, kuna Juurtšakra võimekus määrab ära teiste Tšakrate võimekuse. 

SODIAAK

Tähemärgilt on see kristall kõige kasulikum KALJUKITSELE. Suitskvarts on Kaljukitse õnnekristall, mis aitab Kaljukitse stressitaset madalana hoida ja seda eriti siis, kui teised inimesed Kaljukitse kurnavad. Suitskvarts aitab Kaljukitsel probleemidega paremini toime tulla, neid lahendada ja ka teisi inimesi aidata. Suitskvarts aitab Kaljukitse elu eesmärki täita nii, et Kaljukits ise püsiks selle täitmise juures terve ja tugevana. Suitskvarts korrigeerib ja harmoniseerib Kaljukitse elu, eemaldab sealt negatiivse energia ja aitab tal taas positiivsust leida ning hoiab ka tema tervise tugevana.

Suitskvarts võiks kindlasti olla Kaljukitse sünnikristallide laekas selleks, et see aitaks Kaljukitsel enda elu eesmärki täide viia ja ka selleks, et tema isiklikele probleemidele lahendusi tuua.

Suitskvarts on tähemärgilt ka AMBURI ja VÄHI kristall. Vähi jaoks on see väga kasulikuks kristalliks, kuna see aitab Vähil enda intuitsiooniga ühendust saada nii, et ebavajalikud hirmud ja valenägemused ei saaks intuitsiooni mõjutada. Vähil aitab enda elu selgemalt näha just Suitskvarts, see on kristall, mis aitab Vähil isiklikult areneda, elus õigeid otsuseid vastu võtta, iseenda sisemistele probleemidele lahendusi leida ning elus esinevat negatiivsust vähendada. Suitskvarts aitab segastele mõtetele selgust tuua ja muuta Vähi elu lihtsalt ilusamaks ning edukamaks. Suitskvarts aitab Vähil enda emotsioonidega tegeleda, mõista seda, kuidas oleks võimalik end iseenda kehas ja elus paremini tunda. Loe täpsemalt minu artiklist "Vähk - tema 6 õpetust ja isikliku edu võtit" SIIT.

Suitskvartsi võiks Vähk endaga ehtena kanda, kui Vähi elus on segane periood või Vähk soovib enda intuitsiooni tugevamaks muuta. Suitskvarts võiks olla kindlasti esindatud ka Vähi sünnikristallide laekas, selle laeka kohta saad edasi lähemalt lugeda SIIT. Sünnikristallide laekas on kasulik Vähil hoida Suitskvartsi sellepärast, et see aitab sellisel juhul terve elu toetada Vähi teekonda, töötades kaudselt, kuid siiski efektiivselt. 

Eriti kasulik on Suitskvarts Kaljukitse, Vähi ja Amburi meestele, aidates tööga seotus stressi/pinget maandada. Suitskvarts mõjub väga hästi Vähi meestele, andes Vähi mehele tugevat intuitsiooni ja oskust tajuda seda, mida enda ellu peaks laskma ning mida mitte. Suitskvarts aitab Vähi mehel eemale hoida materiaalselt kahjulikest projektidest ja otsustest. 

NUMEROLOOGIA

Suitskvarts on 13. kuupäeval sündinu õnne, tervise ja heaolu kristall. Kui sa oled sündinud 13. kuupäeval, siis Suitskvarts aitab sind tasakaalus hoida, aidates sinu sünnikuupäeva esimese numbri mõjutuste kõige positiivsemaid omadusi esile tuua ja sinu nõrkusi tervendada. Suitskvarts aitab sul iseendaga rahul olla, alati positiivne ja motiveeritud olla. 

Geoodidel lae vaid neid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Suitskvartsi võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
45.00€
Maksudeta:37.50€
SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pr..
6.50€
Maksudeta:5.42€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.40€
Maksudeta:8.67€
SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pr..
2.60€
Maksudeta:2.17€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
0.90€
Maksudeta:0.75€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate ..
4.50€
Maksudeta:3.75€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
8.50€
Maksudeta:7.08€
ŠEVROON AMETÜST kaitseb negatiivse energia eest. Suurendab spirituaalsust, intuitsiooni ja vabastab teiste ini..
3.80€
Maksudeta:3.17€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
2.30€
Maksudeta:1.92€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
0.90€
Maksudeta:0.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.