Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "TANGERIIN AURA"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "TANGERIIN AURA" LA TENE BRÄND
Uus -25 %
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "TANGERIIN AURA"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
37.43€
49.90€
Maksudeta: 31.19€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "TANGERIIN AURA"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "TANGERIIN AURA" on väeehe, mis aitab sul iseennast ja isiklikke probleeme paremini mõista ning aitab lahendusi leida.

Kõrvarõngad on kokku pandud Tangeriin Aura kristallidest, mis on kaunistatud ülekullatud hõbeda ja metalliga.

Kõrvarõngad on loodud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu on kõik La Tene ehted ja kristallid. See annab sulle võimaluse kogeda selle imeilusa kristalli spirituaalset väge, sest see vägi on olemas vaid looduse enda poolt loodud kristallides.

Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos metalliga saavutab igavese värvuse.

Absoluutselt kõik Aura kristallid on New Age kristallid, mis tähendab seda, et need aitavad sul end kiirelt väestada. Need kannavad endas Kosmose, Kaitseinglite, telepaatia, Astraalrändamise ja visioonide kinnipüüdmise energeetikat. Kõik Aura kristallid on ülikiire toimega ja võimsad kiirtervendajad, mis aitavad avada Auravälja, et suurendada sinus spiritualismi. Kõik kristallid, mille nimetuses on Aura, on sinu isiklikud arendajad. Need on kristallid, mis aitavad sul iseennast paremini mõista ja enda elus kiireid vastuseid ja märke saada. Ülihead abilised sinu võimekuse suurendamiseks. Kui soovid säilitada 5D energeetikat ja saada spirituaalsel tasandil tugevaks, siis soovitan need enda ellu tuua. Parim koht nende jaoks on sinu magamistuba. Miks? Kui sa magad, siis sinu Auraväli on avatud spirituaalsel tasandil arenema. Kristallidega saad anda endale võimaluse teha elus suuremaid spirituaalseid hüppeid.

TANGERIIN AURA on tehtud Mäekristalli kuumutamisel, kuhu on lisatud rauda, vaske ja kulda. Tangeriin Aura saab kuumutamise tagajärjel endale jäädava väljanägemise ja värvuse. Kuld on see, mis muudab Tangeriin Aura oranžikaks.

Tangeriin Aura on sobilik neile, kes soovivad enda enesekindlust suurendada ja piisab juba sellest, et sa kannad ühte sellist kristalli endaga kaasas. Tangeriin Aura suudab välja tuua inimeses peituvad varjatud anded. Tangeriin Aural on oskus tugevdada me üldist iseloomu, aidata leida õige tee, mida mööda käia ning suurendada ükskõik millist olemasolevat oskust.

Aura Kvartsid kõik on väga võimsad, kuna need kannavad endaga kaasas tuleelementi, mis omakorda muudab kristalli kiiretoimeliseks ja jõuliseks. Kõiki Aura Kvartse kasutatakse intuitsiooni tugevdamiseks ja maagiate elluviimiseks.

TANGERIIN AURA maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Tangeriin Aura on sulle väga kasulik kristall kui mõni sinu südamesoov on jäänud tahaplaanile seetõttu, et sa oled sellega kord ebaõnnestunud. Tangeriin Aura aitab elus edasi liikuda ja enda unistuste nimel vaeva näha, ükskõik kui raske on teekond seni olnud. Hoia seda kristalli enda elus, et leida motivatsioon uuesti üritada.

- Tegemist on suurepärase eelmiste elude tervendajaga. Tangeriin Aura aitab mõista sul iseenda isiklikke probleeme, aidates leida nende ületamiseks lahendusi. Tangeriin Aura aitab jõuda järelduseni, millised probleemid on selle elu karma ja mille oled eelmistest eludest endaga kaasa haaranud. See aitab leppida iseenda negatiivsete külgedega ja seeläbi hakata leidma lahendusi nende tervendamiseks.

- Tangeriin Aura aitab lahti saada seksuaalsetest blokaadidest, mis asuvad meie alateadvuses ning selleks tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda.

- Tangeriin Aura aitab eluraskustega silmitsi seista ja nendele enda poolne vastulöök anda. Tegemist on Aurakristalliga ja juba see viitab selle tohutule väele. Ühtegi Aurat ei tasuks alahinnata, need on tänapäeva eluga hakkama saamiseks vajalikud kristallid. Tangeriin Aura aitab mõista, kuidas ületada raskused, mis sinu elus on ja kuidas end tugevana nende keskel hoida. Tangeriin Aura aitab probleemidele lahendusi tuua. Kui sul on väga raske eluperiood, siis tasuks kindlasti igapäevaselt Tangeriin Aura endaga kaasas kanda.

- Kasutage Tangeriin Aura erinevate intuitsiooniga, selgeltnägemisega või ennustamisega seotud kristallidega, kuna see aitab sellistel protsessidel kiiremini toimida. 

- Tangeriin Aura tervendab ka Kolmanda Silma, avades selgeltnägemiskanalid.

- Tangeriin Aura on ka küllust suurendava väega.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Tangeriin Aura on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Tangeriin Aura annab selle kandja Auravälja energiat, mis suudab inimese keha ennast tervendama suunata. See on oluline tervenduskristall pea võimatute haiguste tervendamisel. Kui tervis on allamäge liikumas, lagunemas ja on tunne, et tervendust ei ole võimalik saada, siis Tangeriin Aura suurendab eluenergiat kogu kehas. See omakorda annab võimaluse taastumiseks. 

- Tangeriin Aura koos Punase Jaspise ja Punase Aventuriiniga aitavad tervendada reproduktsiooniorganeid

-  Tangeriin Aura koos Mäekristalli ja Sammalahhaadiga aitavad tervist edendada ja haigustest kiiremini paraneda

- Tangeriin Aura aitab tervendada inimese seksuaalsemat poolt, tegemist on Sakraaltšakra tervendajaga ja seetõttu on sellel ka selline vägi. Tangeriin Aura aitab tasakaalu viia seksuaalse poole, aidates üliseksuaalsusel taanduda ja selle energia täieliku puudumise juures avada selle energia kasvu. 

SAKRAALTŠAKRA

Tangeriin Aura on teise ehk Sakraaltšakra kristall. See aitab sul ennast aktsepteerida sellisena, nagu sa oled. See on enesega rahu tegemise kristall. Rahu saab leida, kui sinu Sakraaltšakra energiad on paigas. Et neid paika saada, seda aitab saavutada Tangeriin Aura kandmine või sellega enda tervendamine, näiteks meditatsiooni ajal kasutamine.

JUURTŠAKRA

Tangeriin Aura on seotud ka Juurtšakraga, mis tähendab seda, et see aitab tervendada ja ravitseda järgmiseid probleeme: viljatus, tõstab viljakuse energiat kogu eeterkehas, naistehaigused, meestehaigused, hormonaalsed probleemid.

PÄIKESEPÕIMIK

Tangeriin Aura mõjub veidi ka Päikesepõimiku Tšakrale, mis tähendab seda, et see avab inimese olema positiivne ja humoorikas. Kui sa tunned, et oled liialt vaoshoitud ja ei suuda enda emotsioone piisavalt väljendada, siis Tangeriin Aura on sinu jaoks ideaalne.

SODIAAK

Kõige enam soovitan ma Tangeriin Aura tähtkujudest neile, kes on sündinud LÕVIDE või KALADE tähemärgi all. Neile on Tangeriin Aura küllust, edu, õnne, kuulsust ja rikkust toova toimega. Kui sa oled Lõvi või Kalad, siis on kasulik Tangeriin Aurat kanda või enda kodus hoida, et see tooks head õnne ja materiaalse õnne kasvu. Kanna seda kaasas, kui soovid enda ümber luua ja ligi kutsuda eriliselt palju õnne.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Tangeriin Aurat laetakse Šampanja Aura geoodiga, puhastatakse Palo Santo või Muskaatpähkliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 1,2 cm. Kogupikkus ca 3,8 cm.
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
11.30€
Maksudeta:9.42€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
1.60€
Maksudeta:1.33€
La Tene kristallkomplekt "RIKKUS" koosneb vaid väikestest naturaalsetest poolvääriskividest, mis on koti sisse pandud kaasas ka..
5.90€
Maksudeta:4.92€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
17.20€
Maksudeta:14.33€
PALO SANTO ja ROOSI viiruk üheskoos loovad ülimalt positiivse energiapuhastuse ja tervenduse, mis on otse suunatud suhetesse ning Südametšakrasse...
5.80€
Maksudeta:4.83€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.