Menüü
Ostukorv

ROOSA AURA geood

ROOSA AURA geood KRISTALLID
ROOSA AURA geood KRISTALLID
ROOSA AURA geood KRISTALLID
ROOSA AURA geood KRISTALLID
ROOSA AURA geood
25.00€
Maksudeta: 20.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA AURA geood

Võimalikud valikud

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.

ROOSA AURA on Aura Kvartside üks liikidest, millel on tugevad võimed. Kõik Aura kristallid on väga kiire reaktsiooniga kristallid, andes väga kiiresti välja selle, mida need sisaldavad. Aura kristalle saadakse Mäekristallist ehk Kvartsist, kui seda on kuumutatud metallidega. Roosa Aura on saadud Mäekristallist, mida on kuumutatud plaatinumi ja teiste erinevate metalli osakestega. Kuumutamise teel avanevad Mäekristalli poorid ja seeläbi satub metall Mäekristalli sisse. Sellest tekib selline kaunis värvus nagu Roosal Aural on.

ROOSA AURA GEOOD on tohutu väega geood, mille jõud hakkab kiirelt tööle, kui sa selle enda ellu tood. Roosa Aura geood on üks tugevamaid armastuseõnne aktiveerivaid geoodilisi kristalle. Sellel on oskus suurendada sinu isiklikku suhteõnne ja parandada suhtekarmat läbi selle, et see suunab sind ise enda loomust ja elu paremaks kujundama.

Leia sellele geoodile koht enda elamises. Veelgi parem oleks see, kui seda ümbritseksid sinu isiklikud armastusekristallid nagu näiteks Roosa Opaal, Rubiin, Rodokrosiit ja Roosa Aura. See aktiveerib teisi kristalle samal eesmärgil tööle.

Roosa Aura geoodiga lae enda armastuseõnne ehteid ja LA TENE ehteid, mis toovad armastust sinu ellu. Lase Roosa Aura geoodil võimsamaks muuta kõiki kristalle, mille eesmärk on sinu elus midagi hingele ja südamele tuua.

See kristall parandab olulisel määral koduenergiat, aidates muutuda sinu kodul romantiliseks, armastavamaks, stressivaesemaks keskkonnaks ning see mõjub ka sinu perekonnale hästi, kui elad koos teiste pereliikmetega. See ühendab sind sinu jaoks kallite inimestega ning parandab suhteid ja läbisaamist.

Tegemist on hingesugulaskristalliga, mis aitab sul ühendust saada selle elu hingesugulasega.

Iseenda arendamine

Roosa Aura õpetab iseendasse vaatamist, sealt vastuse leidmist ja vigade nägemist, et neid parandama asuda. See on kristall, mis õpetab sulle seda, et kõik algab sinust endast. Kui sa soovid midagi elus saavutada või näha midagi paremini minemas, siis eelkõige sa pead ise muutuma vastavalt sellele, mida sa elult soovid. See on totaalset enesemuutust pakkuv kristall. Hoia seda enda elus väga lähedal, et lasta sellel kristallil end arendada ja juhtida.

Armastus ja suhted

Roosa Aura on üks parimaid kristalle, kui sa otsid enda ellu armastust, hingesugulust, suhet, abielu, perekonda, perekonnaõnne ja üleüldist õnne suhte alaselt. Hoia seda kristalli endale väga lähedal, et see saaks sinu ellu seda kõike tuua. Hoia seda aeg-ajalt peopesa sees, keskendu enda armastusesoovile ja lae seda enda mõtetega. See on armastusetalisman, mille energiaväärtus on väga kõrge.

Roosa Aura kristalli hoia enda kodus teiste armastuseõnne kristallidega koos, kui soovid armastust enda ellu kutsuda. Parimateks armastuse kutsujateks on Roosa Kvarts, Larimar, Rodokrosiit, Sugiliit, Kuukivi ja Vikerkaare Kuukivi. Kui sul on kõik need kristallid olemas, siis sul on olemas peamised armastuseõnne kristallid. Nende kõrvale saab veel hulgaliselt teisi õnnekristalle lisada.

See on kristall, mis loob sinu ümber väga palju romantilist energiat. Mida rohkem on romantikat, seda paremini sa end emotsionaalselt ja vaimselt tunned. Seda atraktiivsem sa oled õige inimese pilgu jaoks. See kutsub õiget tähelepanu ligi. Kui oled vallaline, siis Roosa Aura on ülimalt olulise väärtusega kristall, aidates sinu suhtestaatust muuta. Kui oled suhtes, siis see ühendab sind sinu partneriga ja aitab hoopis teisele tasandile teil üheskoos liikuda.

Eneseteadlikkus

Roosa Aura suurendab eneseteadlikkust, see aitab sul endal mõista seda, mida sa väärt oled, mida sa elult tahad, kuhu poole soovid liikuda, kelleks võiksid ja peaksid saama. See kristall on müsteeriumeid lahendava toimega, aidates sul enda elu kõige suurtematele küsimustele vastuseid saada.

See kristall parandab sinu suhtumist ellu ja teistesse inimestesse. See parandab sinu olemust, aidates sul olla iga päev parem inimene, vabanedes halbadest käitumismustritest, harjumustest ja kommetest. See kristall õpetab sul nii iseennast kui ka teisi ning ka loodust austama. See sobib väga hästi kokku Kambaba Jaspise kristalliga, mis on sarnase toimega - mõlemad kristallid soodustavad iseenda parandamist.

Roosa Aura eemaldab tunde, et sa oled üksinda. Sobib ideaalselt inimesele, kes pidevalt tunnevad üksindust. Roosa Aura täidab selle tühimiku sinu hinges, aidates sul mõista, et sa ei ole üksik ning andes sulle võimaluse iseenda seltskonda rohkem nautida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Roosa Opaal on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Roosa Aura kristall ravib südamevalu ja hingevalu. Kui sa oled kogenud lahkuminekut, tõrjumist, kiusamist või midagi, mis on pannud sind alaväärsena tundma, siis see on see, mida Roosa Aura suudab ära tervendada. Kanna seda endaga senikaua kaasas, kuni tunned, et oled vabaks lasknud emotsionaalsest traumast ja sa oled sellest ära tervenenud.

- See aitab perekonnasidemeid parandada. Kui sa oled kellegi enda perekonna liikme poolt tõrjutud, mitte aktsepteeritud ja armastust oled vähe temalt saanud, siis Roosa Aura on see, mis aitab selle tühimiku täita. See aitab andestada, leppida ja eluga edasi liikuda.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Aura on suurepärane Südametšakra tervendaja, andes võimaluse sulle kiirelt ja efektiivselt tervendada selles olevaid probleeme. Roosa Aura kaitseb emotsionaalse valu eest ja aitab kiirelt väljuda emotsionaalselt raskest olukorrast.

Tegemist on kristalliga, mis aitab mõista sul seda, kellele sa peaksid oma südame kinkima, kes on seda väärt ja kes mitte. See õpetab ilu ja võlu nägema õigetes inimestest. See aitab saatuse poolt ette antud suhteid märgata ja nendesse täielikult püenduda. See õpetab tingimusteta armastama ja armastust jagama. Väga kasulik sulle, kui sul on raske armastust väljendada või seda vastu võtta.

SODIAAK

Roosa Aura kristall mõjutab kõiki sodiaake võrdselt.

Roosa Aura on Amburi ja Kalade suhteõnne kristall. See kristall toetab nendevahelist suhet, hoiab armastuseenergia aktiivsena ja aitab kompromisse teha. See suurendab ka nende tähtkujude vahelist suhteõnne.

Geoodid ei vaja laadimist, neid vaid puhastatakse korra kuus rituaalitaime suitsuga. Roosa Aura geoodi võib puhastada Namasteviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.