Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett poistele "KOOL ja ÕPIHIMU"

LA TENE erikollektsioon käekett poistele "KOOL ja ÕPIHIMU" LA TENE BRÄND
Uus -25 %
LA TENE erikollektsioon käekett poistele "KOOL ja ÕPIHIMU"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
14.10€
18.80€
Maksudeta: 11.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: poistele "KOOL ja ÕPIHIMU"

Võimalikud valikud

LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "KOOL ja ÕPIHIMU" on väeehe, mis aitab teadmisi kiiremini omandada ja samas õppimise meeldivaks muuta. Aitab aru saada, kuidas neid teadmisi enda elus kasutada.

See käekett on kokku pandud Dumortjeriidi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest, mida kaunistavad metallist detailid. See ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

DUMORTJERIIT on kristall, mis annab selgusteemaldab hirme ja tugevdab analüüsivõimet. Aitab olla kannatlik ja arendab või tugevdab spirituaalseid andeid.

Dumortjeriit  on tumesinine kuni sinine kristall, mille peamiseks leiukohaks on Madagaskar. Seda leidub ka teistest kohtadest, nagu näiteks Sri Lankal ja Namiibias. Madagaskari kristallid on alati teistest maailmajagudest leitud kristallidest mitmeid kordi väärtuslikumad, kuna sealne energia on lihtsalt võimsam. Sealt tulevad kristallid, millele võid juba mitu korda tugevama väe juurde hinnata puhtalt sellest, et need on sealt pärit.

Peale nende omaduste on Dumortjeriit seotud ka hingede ja Inglitega. Sellel on oskus kaitsta hingede eest, kes ei tule meile juurde kõige paremate kavatsustega.

Dumortjeriidil on üks väga hea omadus ja see ka annab suure põhjuse, miks seda võiks kanda. Dumortjeriit aitab olla elu suhtes kannatlik, aidates oodata asju ja hetki nii, et sa kõike kohe-kohe enda juurde ei soovi saada. Vahel läheb elul vaja aega, et sinu juurde ilusaid asju tuua ja vahel tuleb mõned teised asjad enne seda korda saata. Dumortjeriit õpetab olema kannatlik.

ÖÖKULL sümboliseerib pimeduse eest kaitsmist, kaitset nähtamatu maailma eest ja öökulli peetakse ka teispoolsuse väravavahiks ehk lind, kellel on õigus meie ellu lasta hingesid ja samas ka neid eemale tõrjuda. Öökull sümboliseerib tarkust, teadmisi, iidseid teadmisi, müstikat ja intuitsiooni.

DUMORTJERIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

Kõige tähtsam vägi, mille Maajumalanna Gaia on Dumortjeriidile andnud, on see, et see aitab intuitsiooni õppida, seda tugevamaks muuta, spirituaalsust suurendada, spirituaalset teed leida ja iseenda andeid või isegi varjatud andeid positiivsel kujul välja tuua. Dumortjeriit on kindlapeale minek, kui soovitakse enda intuitsiooni arendada. 

Dumortjeriit õpetab selle kandjat iseenda tunnete eest seisma. Dumortjeriidil on oskus elada nii, et sa elaksid iseenda jaoks esmalt ja alles siis teistele inimestele. See aitab sul enda seisukohta välja öelda nii, et sa jääksid selle juures ka enesekindlaks. Sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele. Peale selle aitab õppimisele kaasa ja ka intuitsiooni tugevamaks arendamisele kaasa. 

- Väga hea väeese neile, kellele meeldib pendliga tööd teha või ruune laduda. Dumortjeriit annab head õnne ja häid tulemusi nendega tegeledes. 

- Dumortjeriit aitab kaasa spirituaalsele arengule, aidates inimesel kasvada, õppida ja tarkusi omandada. Dumortjeriit tugevdab intuitsiooni, aidates intuitsiooni järgi elada ja see õpetab enda sisetunnet kuulama. Tegemist on kristalliga, mis aitab spirituaalseid andeid ka välja tuua, kui need inimese sees eksisteerivad. Kui mitte, siis aitab neid selles elus luua ja tugevamaks muuta, et järgmises elus saaksid need veelgi võimsamalt esile tulla. Dumortjeriit parandab inimese oskust iseenda sisemist häält kuulda võtma.

- Dumortjeriit parandab tähelepanuvõimet ja aitab keskenduda kõigele, millega tegeled. Väga kasulik kristall, kui on probleeme püsimatuse ja keskendumisega. Dumortjeriit aitab sul end pühendada sellesse, mis on parasjagu oluline, praegusesse hetke. Dumortjeriit aitab analüüsida ja asja uurida, et sellega seoses mingisugust muudatust ellu viia. Dumortjeriit on väga kasulik töötegemisel kui ka õppimisel, aidates lõpule viia seda, mis on näiteks käsile võetud.

- Kasulik neile, kes soovivad mõnda keelt endale selgeks õppida. Peale selle soovitan samalajal kanda ka Apatiidi kristalli. 

- Dumortjeriit aitab kõik spirituaalsuse meelde jätta, mida on ajaga õpitud, kõik selle mida kuuled, mida loed ja mida oled kogenud. See aitab kõike seda informatsiooni käsitleda ja endasse talletada. Sobib neile väga hästi, kes tunnevad, et see spirituaalne teema on väga huvitav, aga tihtipeale ei jää paljud asjad lihtsalt meelde. Peale selle aitab Dumortjeriit ka seda informatsiooni vastalt ära rakendada, seega minu jälgijatest intuitsiooni sõpradele on see tõeline väeese. Soovitan kanda ka Sodaliiti, mis omakorda sobib ideaalselt Dumortjeriidiga kokku sellel samal eesmärgil.

- Dumortjeriit on kristall, mis aitab sinu ellu suuri muudatusi tuua. Kui sa tunned, et sa soovid täielikult enda elu muuta, enda suhtumist millesegi muuta ja end uue parema isiksuse poole viia, siis Dumortjeriit aitab sul seda teha. See on muutuste kristall, mis aitab sul paremaks inimeseks saada. 

- Dumortjeriit aitab mõista erinevaid spirituaalseid kogemusi, mille osaliseks sa saad ja mõista märkide tähendusi, mis sinu eluteele kellegi poolt saadetakse. Dumortjeriit aitab analüüsida nende tähendust, vajalikkust ja sõnumit. Dumortjeriit aitab ka kõige raskematest märkidest aru saada.

- Dumortjeriit on telepaatia kristall, millel on oskus avada sinu telepaatilisi meeli. Telepaatiat aitab Dumortjeriit edendada nende hingedega, kellega on meil siin elus väga sügav side. Telepaatia saab üldiselt areneda hingesugulaste ja perekonnaliikmete vahel. 

- Dumortjeriit aitab meditsiinitöötajaid ja tervendajaid hoolimata sellest, millist tervendusviisi praktiseeritakse, olgu selleks siis tavameditsiini või alternatiivmeditsiini viljelemine. Dumortjeriit aitab õiget diagnoosi panna arstil või tervendajal oma patsiendile või teraapiakülastajale. Dumortjeriit aitab tajuda seda, milline probleem kehas eksisteerib, kas see on füüsiline või vaimne, on see ühes või teises organis või hoopis Tšakras. Dumortjeriidi kristalli on kasulik töö ajal kaasas kanda või enda töökeskkonnas seda hoida.

- Dumortjeriidi kristalli kanna koos Ametüstiga, kui sa soovid kiiremini ja tõhusamalt õppida energiaid tunnetama. Nende kahe kristalli vägi toob märkide nägemist, oskust pendlit kasutada ja oskust iseendale kaartidega ennustamist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Dumortjeriit aitab vabaks saada pereliini pidi levivast alkoholismist või mõnest teisest sõltuvushaigusest, mis perekonnas on põlvkonniti eksisteerinud. Dumortjeriit aitab vabaks lasta ahelatest, mis seda soodustab ja tekitab. Kui on probleeme alkoholismiga, siis on vaja kindlasti appi võtta ka Ametüst koos Ioliidiga. Nendel kristallidel on oskus alkoholismi ravida.

- Dumortjeriit aitab tervendada migreeni ja kehas eksisteerivaid seletamatuid valusid. Kui näiteks mõni liiges valutab ilma, et sellel oleks olnud trauma või mõni teadlik põhjus, siis Dumortjeriidi kandmine aitab tervendada seda probleemi. Dumortjeriit tervendab seletamatuid valusid, mis kehas eksisteerivad.

- Üks kasulikumaid tervenduskristalle hingamisteede haiguste korral. Väga tihti esineb lastel haigestumist kõhasse, nohusse, lastel on tihti põskkoobas, adenoidid ja mandlid nõrgad kohad. Dumortjeriit aitab nendest probleemidest hoiduda ja nende esinemise korral kiiremini terveks saada.

- Nii nagu enamus kristallid, ravib ka Dumortjeriit stressi. Kuid nagu kõikide kristallide puhul on, on ka Dumortjeriidil oma viis stressi vabastada. Dumortjeriit vabastab sellist stressi, mida põhjustavad kohustused nagu näiteks tööstress või koolist tulenevat pinget. Kui täiskasvanul inimesel on raske oma töökoormusega hakkama saada, siis Dumortjeriit aitab. Sobib ka lapsele, kes ei suuda koolist tuleneva koormusega toime tulla.

- Dumortjeriit on suurepärane keha aluselisena hoidja. Kui keha on aluseline, siis haigused ei leia võimalust kasvamiseks ja arenemiseks. Dumortjeriidi kandmine ja kristalliteraapias kasutamine aitab intuitiivselt ka toidumenüüd parandada, alateadlikult juurde lisada iseenda menüüsse aluselisi toite ja vähendada happeliste toitude söömist.

SODIAAK

Dumortjeriit mõjub kahele sodiaagi esindajale kõige aktiivsemalt ja intensiivsemalt, nendeks on NEITSID ♍ ja LÕVID 

Dumortjeriit on suurepäraseks abiliseks Neitsitele nende intuitsiooni arengus. Dumortjeriit on üks parimaid kristalle spirituaalsete võimete ja intuitsiooni selgemaks muutmisel Neitsile. Kristall, mis võiks kindlasti Neitsi elus esindatud olla. Dumortjeriit arendab Neitsite intuitsiooni ja aitab kaasa spirituaalsele kasvamisele, aidates tal teha õigeid valikuid nii iseenda sees kui ka kõige väljapool oleva osas. Dumortjeriit avab  Neitsis parimad iseloomujooned, muudab ta veelgi paremaks analüüsijaks ja aitab tervendada tema nõrku kohti – see ongi spirituaalne kasvamine. 

Lõvidele mõjub samuti Dumortjeriit tõhusalt täpselt samadel eesmärkidel. Dumortjeriit aitab Lõvil südame järgi otsuseid vastu võtta, aidates blokeerida liigset reaalsusele ja loogikale nõjatumist. Dumortjeriit muudab Lõvi intuitsiooni väga tugevaks.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

NUMEROLOOGIA

Kõik, kes on sündinud 7. kuupäeval, nende õnne talismaniks ehk kristalliks on Dumortjeriit. Dumortjeriit aitab stressi leevendada, pinget maandada, ülemõtlemist pidurdada ja samas on see ülihea kristall analüüsimise ning mõttetegevuse parandamiseks, aidates ära blokeerida negatiivsed ja hirmuga seotud mõtted, asendades need väga heade ideede ja avastamistega. See on heaolu kristall kõigile, kes on sündinud ükskõik, millisel kuul 7. kuupäeval. Dumortjeriit toob head õnne ja oskust enda elu hästi ning edukalt elada.

Dumortjeriit on Koera-aastal sündinute õnne talisman. See aitab Koerale omast närvilisust maandada ja aitab tal iseendas selgusele jõuda. Lisaks sellele aitab Dumortjeriit tuua häid ideid ja ka motivatsiooni nende teostamiseks. Dumortjeriit tugevdab Koera-aastal sündinute intuitsiooni.

Dumortjeriiti soovitan ma laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada Salvei rituaalitaimega

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Pärl ca 6 mm.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
112.00€
Maksudeta:93.33€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
8.93€ 11.90€
Maksudeta:7.44€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
9.45€ 12.60€
Maksudeta:7.88€
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE" on loodud lastele koolis käimise jaoks, et koolis oleks hea olla ..
15.90€
Maksudeta:13.25€
LA TENE erikollektsioon käekett poistele "HEMATIIT"
2023 KAITSEKRISTALL -25 %
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "HEMATIIT" on kokku pandud Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis loob Sinu ümber tugeva ..
10.80€ 14.40€
Maksudeta:9.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.