Menüü
Ostukorv

KAELAVÕRU teras

KAELAVÕRU teras MUUD KAUBAD
KAELAVÕRU teras MUUD KAUBAD
KAELAVÕRU teras MUUD KAUBAD
KAELAVÕRU teras MUUD KAUBAD
KAELAVÕRU teras MUUD KAUBAD
KAELAVÕRU teras MUUD KAUBAD
KAELAVÕRU teras MUUD KAUBAD
KAELAVÕRU teras MUUD KAUBAD
KAELAVÕRU teras
12.60€
Maksudeta: 10.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAELAVÕRU teras

Võimalikud valikud

Pilt on illustreeriv. Auguga Malahhiit, Tsitriin ja Päikesekivi ei kuulu kaelavõru juurde.

Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeehete kandmisel kasutada. Sellel on metallist kinnitus, mis jääb kukla peale. Kaelavõru on elastsest terasest ja see on väga kerge. Võru kerge kaal muudab selle kandmise väga mugavaks.

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda kristalli. Kaelavõrud ei kannata suuri raskusi ja venitamist, kuna need võivad vormist välja minna. Kaelavõru kinnitamiseks keera kinnitust kuni lõpuni.
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
17.40€
Maksudeta:14.26€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
37.50€
Maksudeta:30.74€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
42.70€
Maksudeta:35.00€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
18.60€
Maksudeta:15.25€
Pilt on illustreeriv. Tootel on uus pakend.CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teadusl..
39.00€
Maksudeta:31.96€
Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja kõik erinevad, seega ka kõik talismanid on samuti ainulaadsed. AHHAAT on tea..
70.00€
Maksudeta:57.38€
ROOSA KVARTS on ülim armastusekristall, mis aitab sul olla parem, romantilisem ja heatahtlikum inimene. Kristall, mis suurendab igal erineval tas..
13.50€
Maksudeta:11.06€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
27.90€
Maksudeta:22.87€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.