Menüü
Ostukorv

SIDRUNMELISS küünal

SIDRUNMELISS küünalVÄEESEMED
SIDRUNMELISS küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNMELISSI küünal

Võimalikud valikud

SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt kasutatud juba üle 2000 aasta maitse- ja rituaalitaimena. Sidrunmeliss on positiivse energia kandja ja on seotud armastusega. Sidrunmelissi on kasutatud aegade algusest peale kire ja armutunde toojana, romantika ja hea enesetunde tekitajana. 

HEA ENESETUNNE JA ROMANTIK

Sidrunmelissi essentsiga küünalde põletamine ruumis toob seal viibijatele head enesetunnet, romantikat, kirge, armastustunnet ja üleüldist head olemist. Aitab lõõgastuda ja pingetest vabaneda.

KUI KEEGI ON TOONUD KOJU HALBU UUDISEID

Sidrunmelissi essents peletab koheselt eemale halva energia, mis on toodud kas halbade uudiste, halva tuju või närvilise meelega. Sidrunmelissi küünal aitab puhastada selle energia nii, et see kodu atmosfääri peatuma ei jääks. Selleks pange küünal põlema koheselt, kui negatiivsus on tuppa toodud ja laske sellel vähemalt kolm tundi põleda.

ANTIDEPRESSANT

Sidrunmelissi essents aitab lõõgastuda ja leevendada stressi. Põleta Sidrunmelissi küünalt, kui sul on olnud raske päev, et sellest negatiivsest meeleolust kiiremini lahti saada.

VILJAKUS

Põleta Sidrunmelissi küünalt, et suurendada armastuseenergiat ja tõsta viljakust. Aseta Sidrunmelissi ümber mitmeid Kuukive ja Punaseid Jaspiseid.

Täispika küünalde artikli kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Küünlad on ühed iidsemad väeesemed, mida
rituaalides ja maagiates kasutatud on. Küünla leek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40 h, keskmine ca 62 h
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.