Menüü
Ostukorv

SIDRUNMELISS küünal

SIDRUNMELISS küünalVÄEESEMED
SIDRUNMELISS küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNMELISSI küünal

Võimalikud valikud

SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt kasutatud juba üle 2000 aasta maitse- ja rituaalitaimena. Sidrunmeliss on positiivse energia kandja ja on seotud armastusega. Sidrunmelissi on kasutatud aegade algusest peale kire ja armutunde toojana, romantika ja hea enesetunde tekitajana. 

HEA ENESETUNNE JA ROMANTIK

Sidrunmelissi essentsiga küünalde põletamine ruumis toob seal viibijatele head enesetunnet, romantikat, kirge, armastustunnet ja üleüldist head olemist. Aitab lõõgastuda ja pingetest vabaneda.

KUI KEEGI ON TOONUD KOJU HALBU UUDISEID

Sidrunmelissi essents peletab koheselt eemale halva energia, mis on toodud kas halbade uudiste, halva tuju või närvilise meelega. Sidrunmelissi küünal aitab puhastada selle energia nii, et see kodu atmosfääri peatuma ei jääks. Selleks pange küünal põlema koheselt, kui negatiivsus on tuppa toodud ja laske sellel vähemalt kolm tundi põleda.

ANTIDEPRESSANT

Sidrunmelissi essents aitab lõõgastuda ja leevendada stressi. Põleta Sidrunmelissi küünalt, kui sul on olnud raske päev, et sellest negatiivsest meeleolust kiiremini lahti saada.

VILJAKUS

Põleta Sidrunmelissi küünalt, et suurendada armastuseenergiat ja tõsta viljakust. Aseta Sidrunmelissi ümber mitmeid Kuukive ja Punaseid Jaspiseid.

Täispika küünalde artikli kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Küünlad on ühed iidsemad väeesemed, mida
rituaalides ja maagiates kasutatud on. Küünla leek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40 h, keskmine ca 62 h
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
6.50€
Maksudeta:5.33€
GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kanna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
5.00€
Maksudeta:4.10€
SIREL on kauni õitega puu või põõsas, mis kannab endaga kaasas väga olulist spirituaalset energiat. Sirel on see, mis annab..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest t..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
6.90€
Maksudeta:5.66€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KANEEL küünal
Enim müüdud
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab ar..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.