Menüü
Ostukorv

LASURIIT pendel tahutud

LASURIIT pendel tahutud VÄEESEMED
LASURIIT pendel tahutud
16.30€
Maksudeta: 13.36€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LASURIIT pendel tahutud

LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum LazulistPüriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kristall, mille seest käivad läbi valged kuni kuldset tooni mustrid. Enamus meie Lasuriiti tuleb Afganistanist, kus pärineb ka maailma kõige väärtuslikum Lasuriit. Lasuriidi kristallil on väga võimas minevik, mis on seotud Pärsia ja Egiptusega. Lasuriit on olnud kaua aega nende piirkondade kaitsetalismaniks ja usutakse siiamaani, et Lasuriidil on oskus sulgeda ligipääs "The Evil Eye" jaoks ehk kurja silma jaoks. Lasuriit on võimas Aurakaitse kristall, mis kaitseb needuste, halva karma ja ebavajalike kogemuste eest. Lasuriidil on minu jaoks veel üks lemmikomadus, ehk see aitab selgeltnägemise oskust tugevdada ja võimendada.

Lasuriidil on inimkonna ajaloos pikk minevik, mis meile tänaseks ka teada on. Lasuriiti kasutati ehetena ja hiljem väeesemena vähemalt 6500 aastat tagasi. See on aeg, mida on suudetud Lasuriidi kasutamise kohta tõestada. Siis hakata Lasuriiti ennekõike  kasutama MesopotaamiaEgiptuseHiinaKreeka ja Rooma aladel. Kõige suuremaks Lasuriidi allikaks on Afganistan, kus on väga laialdaselt ja palju seda sealsetes mägedes.


Lasuriiti kasutasid ajaloolised ja võimekad inimesed. Näiteks Tutanhamoni kuulsa maski pealt on leitud Lasuriiti. Ilmselgelt kasutati seda selle maski peal kurja väe eemale hoidmiseks, taassünni ja peale surma väe saamise jaoks. Lasuriidil on oskus säilitada kõike seda, mida sa enda füüsilises kehas oled loonud, et järgmine elu saaks tugeva põhja alla sellest, mille oled varasemalt juba ära õppinud ja loonud. Lasuriidi erksinine toon sümboliseerib taassündi ja peale maist elu hinge edasi rändamist. 

Iidsed egiptlased kasutasid Lasuriidi kristallipuru kosmeetika loomiseks ja seda kasutati ka maalide ning erinevate ornamentide värvimiseks. Egiptlaste sinised vaasid värviti Lasuriidist valmistatud värviga. Kristall andis kauni välimuse, kuid mis kõige tähtsam oli nende jaoks - see andis selle kristalli väe sinna vaasi sisse. 

Üleüldiselt toob Lasuriit spirituaalset kasvu, see on kristall, mis aitab intuitsioonil areneda ja hinge sügavust suurendada. Lasuriiti kaasas kandes teeb see oma töö ilusti ära, kui me räägime spirituaalsusest. Seda kristalli sobib hoida ka pendli kotis, kaartide juures, ruunidega koos, et see aitaks paremaid ennustustulemusi saada.

- Lasuriidiga saab tervendada energiate liikumist ehk viia Tšakraid omavahel tööle. Sellega pendeldatakse terve keha peal.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Lasuriidi pendel sobib algajatele, professionaalidele, selgeltnägijatele, ravitsejatele ja massööridele. 

- Väga hea pendel tuleviku ennustamiseks, Lasuriit on üks tugevamaid kristallpendleid, millel on oskus tuleviku osas korrektseid vastuseid anda. Eelnevalt loomulikult soovitan katsetada lühiajalisi tulevikuennustusi ehk neid küsimusi, millele on võimalik kiirelt vastuseid saada. Seda selleks, et lihtsalt kohaneda pendliga ja harjuda sellega tööd tegema.

- Hea kristallpendel enda isiklikele küsimustele vastuste saamiseks.

RAVITSEMINE

Lasuriit on kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Lasuriit aitab pearingluse, unisuse ja tasakaalu probleemide korral. Kuna tegemist on Kolmanda Silma Tšakra kristalliga, siis see aitab selle Tšakra tasakaalutusest tekkivaid probleeme tervendada. Kui Kolmas Silm korralikult tööd ei tee, selle energiad kõiguvad üles-alla, siis tekivadki sellised probleemid.

- Sellel kristallil on oskus leevendada valusid, mis asuvad kaelapiirkonnast üleval pool, olgu siis selleks kukal, otsmik, silmad või nina. Lasuriit aitab kokkuvõtvalt tervendada peapiirkonna valusid ja eriti neid valusid, mis on stressi tagajärjel tekkinud.

- Lasuriit aitab lahti saada põhjendamatust surmahirmust. Näiteks kui pidevalt käivad peast läbi surmamõtted, mis ei ole seotud suitsiidiga, vaid sellega, et ehk äkki sinuga või sinu lähedasega varsti juhtub midagi, siis Lasuriit aitab selliseid mõtteid vaigistada. Lasuriit tervendab alateadvuses olevat probleemi, mis põhjustab selliste tunnete ja mõtete tekke. Lasuriit õpetab julgelt elama ja surma mitte kartma.

- Nii nagu enamus kristallid võitlevad stressi vastu, siis seda teeb ka Lasuriit. Lasuriidi kandmine on kasulik, kui sa soovid enda stressitaset taandada ja see on kasulik ka depressiooni all kannatajale. Lasuriit kiirendab selliste probleemide tervenemist.

- Lasuriidil on oskus unehäireid tervendada ja eriti siis, kui uneprobleemid on väga tõsised ning takistavad lausa igapäevaelu elamist. Lasuriiti on sellisel juhul kasulik kanda või seda kristalli voodi kõrval hoida. Lasuriit võiks esineda erinevates Ingli- ja unenägudekristallide komplektides, ka seal aitab see seda toimet edasi anda.

- Lasuriit on see kristall, mis kaitseb spirituaalselt sinu Auravälja nahahaiguste tekkimise eest. Lasuriiti soovitan ma kanda neil, kes kardavad väga nahakasvajate teket. Lasuriit eemaldab ennekõige hirmu, mis omakorda võib haiguse esile kutsuda ja seejärel loob Aurale ümber kaitse, et see haigus ei saaks sinu ellu väga kergelt tulla. Seetõttu soovitan ma kanda Lasuriiti suvisel ajal. Aga ka kõikide selle teiste energiaomaduste tõttu. Lasuriit on väga võimekas kristall, mille väge ei tohiks alahinnata. 

KOLMAS SILM

Lasuriit on oma energiatega väga tihedalt seotud Kolmanda Silma Tšakraga ehk kuuenda Tšakraga ning sellega seoses saab  Lasuriidi pendliga aktiveerida Kolmandat Silma. Sellega saab vaadata sellel Tšakral olevaid energiablokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb pendel ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab pendel edasi-tagasi pendeldama.

Lasuriidiga saab vaadata, kas Kolmanda Silma peal on blokaade ning kas seda peaks tervendama või mitte.

SODIAAK  

Tähemärgilt sobib Lasuriit kõige paremini kokku ♐ AMBURITEGA ja ♓ KALADEGA. Lasuriit ei ole tüüpiline armastusekristall, kuid Amburitele on see väga kasulikuks kristalliks just armastuse alal. Lasuriit aitab Amburil tajuda, kes on tema hingesugulane ja kes saatusekaaslane, aidates leida teed õige armastuse juurde. Kui Ambur on oma armastatu leidnud, siis Lasuriit on see kristall, mis aitab seda suhet tugevana hoida.

Lasuriit on kristall, mis aitab KALADEL intuitiivsemaks muutuda, see suurendab Kalade spirituaalsust, aitab elu poolt saadetud märke paremini lugeda ja muudab Kalad sotsiaalsemaks. Kalade jaoks on Lasuriit väga kasulik hinge kasvamise jaoks, see aitab elust ja kogemustest õppida. Lisaks sellele on kasulik kinkida Lasuriiti enda lähedasele Kaladele, kuna Lasuriit aitab sinu ja Kalade suhet tugevamaks muuta. Lasuriit aitab Kaladel mõista ümbritsevat, oma sisetunnet usaldad ja teha vahet õigel ja valel. Lasuriit aitab Kalade soovidel täituda, annab juurde jõudu eneseteostamiseks ja enda ambitsioonide elluviimiseks.

Lasuriit on õhu elemendi sodiaakide kristall, mis tugevdab intuitsiooni ja aitab spirituaalselt võimekamaks muutuda.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Lasuriidi pendlit oleks hea laadida Tselestiit geoodil koos sinise või mõne maagiaküünlaga ja puhastada rituaaltaimega.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks on Lasuriidil vaja tema pendlikotti lisada kindlasti Aqua Aurat (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Pendlikristall suurendab selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida.

Täispika pendliartikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 3,6x1,6 cm. Pendli pikkus koos ketiga on 22 cm.
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
9.50€
Maksudeta:7.79€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
79.00€
Maksudeta:64.75€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
22.30€
Maksudeta:18.28€
NELGI eeterlik õli pärineb nelgiõitest, mis kasvavad nelgipuu ehk Syzgium aromaticumi peal. Tegemist on Aasia taimega, mis tänaseks..
10.40€
Maksudeta:8.52€
KANEELI eeterlik õli võlub juba oma aroomiga. See meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igalühel o..
9.70€
Maksudeta:7.95€
Pilt on illustreeriv. Eukalüpt ja Ingver eeterlik õli ei kuulu õlilambi juurde.ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis an..
16.70€
Maksudeta:13.69€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
3.70€
Maksudeta:3.03€
MONSOON MAGIC ehk HEA TUJU LOOJA on India traditsiooniline viiruk. See on kokku pandud erinevatest Indias kasvavatest taimedest, mille ees..
5.90€
Maksudeta:4.84€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.