Menüü
Ostukorv

MÄND küünal

MÄND küünal   VÄEESEMED
MÄND küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MÄND küünal

Võimalikud valikud

MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendiks, mis tähendab seda, et seda taime ja selle essentsist valmistatud küünalt võib kasutada kaitsega seotud rituaalides. Mänd sümboliseerib vastupidavust, jõukust ja elujõudu.

Männi
küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel, luues armastust enda ümber ja koju:

- Männiessentsiga küünalt on hea põletada küllusekristallide keskel, et neid aktiveerida. Täiskuu ajal või perioodil, mil tehakse erinevaid külluserituaale, on hea seda põletada küllusekarbi, rahapuu või -kristallide juures. 

- Põleta seda küünalt ükskõik millises toas, et sinna ilmakaarde kutsuda ligi head õnne. Kui hoiad seda kodu läänepoolses toas, siis kutsud ligi perekonnaõnne, kui idas, siis terviseõnne ja kui põhjapoolsemas toas, siis kutsud majja tööõnne.

- Männiküünalt on kasulik põletada välisukse ees, et eemale peletada majja sisenenud halba energiat. Seda võib seal kasutada ka ennetaval eesmärgil.

- Männiküünal vabastab sinu sees olevat stressi. Kui sa tunned end emotsionaalselt kurnatuna ning negatiivsena, siis on mõistlik see küünal endale appi võtta. Männiküünal on sinu suurepäraseks kaaslaseks ajal, mil sind valdab segadus, kui sinu mõtted on hajevil ja sa tunned, et sa ei suuda oma elu reaalselt näha.

- Männiküünal on suurepärane tujuparandaja. Kui sa soovid enda või oma pereliikme päeva rõõmsamaks muuta, siis põleta oma kodus seda küünalt. Kui su juurde on tulemas külalised, siis täida oma kodu männiaroomiga, et külalistega koos veedetud aeg oleks meeldiv.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.


Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, suur küünal ca 60h
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.