Menüü
Ostukorv

KOLLANE KALTSIIT ja MÄEKRISTALL pendel ingel

KOLLANE KALTSIIT ja MÄEKRISTALL pendel ingel VÄEESEMED
KOLLANE KALTSIIT ja MÄEKRISTALL pendel ingel
31.00€
Maksudeta: 25.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE KALTSIIT ja MÄEKRISTALL pendel ingel

KOLLANE KALTSIIT on õnne ja positiivsuse kristall. Keskendumise kristall, mis aitab tööedukust tõsta. Motiveerib ja suurendab elutahet. Tõmbab ligi rahaenergiat.

Kollast Kaltsiiti kasutatakse päikesepõimiku tasakaalustamiseks. Kollane Kaltsiit on üks tugevamatest meditatsiooni kristallidest ja seega on see ka ideaalseks pendli kristalliks, kuna sellel kristallil on oskus ka seda inimest meditatsiooni ja vaimse töö lainele viia, kes ei ole ennem sellega tegelenud. Kuna Kollase Kaltsiidi energia laine on pehme ja õrn, siis sobib see noortele, nooruslikele inimestele ja beebi ootel naistele. Peale selle on Kollane Kaltsiit üks parimaid kinkimise kristalle, millega avaldatakse sõprustunnet.

Kollane Kaltsiit aitab lahendada sõprussuhete vahelisi probleeme, erimeelsusi ning annab nõu nende kiiremaks ja paremaks lahendamiseks. Aitab mõista teisi inimesi, kes meiega koos ühte rada käivad, aitab mõista perekonna liikmete päris tundeid ja nende tegelikke soove.


Kollane Kaltsiit on väga hea hetkeolukorra hindaja ja seega on hea küsida selle kristalli käest oleviku ja lähituleviku vastuseid.

Kollase Kaltsiidiga saab vaadata meie keha stressi energiat, asetades selle peopesa kohale ning küsida mõtetes küsimus "Näidake mulle minu pingetaset", seejärel hakkab pendel ringe tegema. Mida kõrgem stressi tase on kehas, seda väiksemad on peopesa kohal pendli ringid.

MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on naturaalsed.


Mäekristall on kõrge energiaväärtusega, mis teeb sellest kohese tervendaja. Mäekristalli kasutama asudes või enda ellu tuues võid sa juba väga kiirelt selle mõju tundma hakata. Mäekristall kiirgab oma energiat välja, andes tervendust ja head energiat sinna, kus seda on kõige enam vaja.

Mäekristalli ei saa olla inimesel mitte kunagi liiga palju, mida rohkem on Mäekristalli, seda paremat elu sa elad. Nii nagu kõik kristallid töötavad tasa ja targu, vaikselt nähtamatult, kuid toovad sulle väga suuri tulemusi, on ka Mäekristall see, kelle olemasolu muudab sinu elu väga suurel määral. Ma soovitan kõigil aeg-ajalt laiendada oma Mäekristalli kogusid, et kõik te elus saaks lihtsalt kiiremini liikuda. Mäekristall on takistuste vabastaja ja energiate ehk elu liikuma viija.

Mäekristall on pea kõikide teiste kristallide ema, sellest kristallist edasi on Maa loonud, ja loob, väga palju teisi kristalle. Mäekristall on nagu lõuend, mida Maa on kasutanud teiste imeliste poolvääriskivide loomisel.

Mäekristall aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada hirmust, mida teised kõik võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Mäekristall aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on Mäekristalli kõrvale kasulik kasutusse võtta Hüpersteen ja Girasol, millel on olemas täpselt see sama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 

Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.

Mäekristall on väga tihedalt seotud Kroontšakraga ja sellel on olemas oskus inimese hinge avada spirituaalsele maailmale. Avades silmi, aitab Mäekristall inimesel edasi areneda täpselt selles etapis, kus ta praegu eksisteerib. Mäekristall on alati kasulikuks kristallkaaslaseks, ükskõik millisel teekonnal sa ka ei oleks.

Mäekristall suurendab sinu vaimseid ja mentaalseid oskuseid, suurendades sinu võimekust ja muutes sind osavaks. Tegemist on kristalliga, mis annab sinu elukvaliteedile palju juurde, muutes sind aktiivsemaks ja mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt ning mentaalselt. Tegemist on mälu parandava ja keskendumist soodustava kristalliga. Kanna seda endaga kaasas või hoia seda enda lähedal, et see muudaks sinu mälu ja tähelepanu ülimalt teravaks.

Mäekristall muudab teise kristalli võimsamaks, aitab sellel kiiremini ja edukamalt tööd teha.

Mäekristalli kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

INGLI SÜMBOL 

Kui kristallidest valmistada teatud kujundeid või sümboleid, siis seesama sümbol annab sellele kristallile lisaväärtuse. Ingel aitab sul paremini olla kontaktis sinu enda Inglitega. See annab sellele kristallile veelgi võimsama spirituaalse tähenduse, aidates sul neile oma mõtteid saata ja ka neil sinuga mõtteliselt vestelda.

Kristallingleid kingi kellelegi, kellest sa väga hoolid ja kellele sa soovid Inglite kaitset pakkuda. Kui kingid enda lähedasele Ingli, siis hoiad teda Inglimaailmaga kontaktis.

Kingi Inglikuju kellelegi, kes leinab oma kadunud lähedast taga. Inglikristallid aitavad saada ühendust lähedastega, kes on tänaseks Inglite maailmas. Ingleid hoitakse kadunud lähedaste piltide kõrval, et nendega tugevat sidet hoida. 

RAVITSEMINE

- Kollane Kaltsiit aitab tõsta sinu füüsilist ja vaimset energiat. See on kristall, mis aitab sulle elujõudu anda. Tervendab seedeprobleeme, soolestikku ja magu. Kasulik kristall ülaselja vigastuste ja valude tervendamiseks.

- See kristall aitab kehal kiiremini kaltsiumi omastada ja seda kasutatakse luude tugevdamiseks.

- Kollasest Kaltsiidist valmistatakse kaks nädalat järjest vee-eliksiiri, et teha neerudele puhastuskuuri. 

- Kristall on kasulik lastele tervendamiseks, kui lapsel on hormonaalsed probleemid. Sobib ka neile tüdrukutele, kes on puberteedi eas ja kes võitlevad väga suurte tujukõikumistega. 

- Kollane Kaltsiit tervendab Päikesepõimiku Tšakrat, selleks, et seda tervendada võiks Kollast Kaltsiiti talismanina kaelas kanda. Talisman võiks rippuda võimalikult lähedal Päikesepõimikule. Päikesepõimik asub sinu naba kohal. Teine võimalus on lasta enda keha peale kristallivõrgustik moodustada. 

SODIAAK

Kollane Kaltsiit on KaksikuteVähkideLõvide ja Neitsite rõõmukristall. Kõik, kes on sündinud suvisel perioodil saavad Kollasest Kaltsiidist enda Auravälja õnneenergiat juurde. Kollane Kaltsiit muudab nende tähtkujude esindajad rõõmsameelsemaks ja optimistlikumaks.

PÄIKESEPÕIMIKUTŠAKRA

Kollane Kaltsiit on Päikesepõimiku kristall, aidates lahti saada kõhuvaludest, toiduallergiatest ja toetades üleüldiselt seedetegevust. Kollane Kaltsiit kaitseb Päikesepõimikut stressi eest. Stress mõjub seedesüsteemile laastavalt, luues põletikku ja sealt edasi keerulist emotsionaalset seisundit. Kollase Kaltsiidiga on võimalik muutuda positiivsemaks ja takistada stressi mõju Päikesepõimikule.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Kollase Kaltsiidi pendli laadimisekristalliks sobib kõige enam Tsitriin geood ja puhastamiseks Jasmiini viiruk.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Kollase Kaltsiidi pendlikoti sisse aseta TsitriinKarneoolPunane JaspisGagaat ja Šungiit (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Need kristallid suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendli töökorras hoida.

Kui sa soovid teada saada, kuidas pendlit täpselt kasutada, mida sa peaksid selle juures silmas pidama, kuidas seda laadida, puhastada ja aktiveerida, siis loe minu kirjutatud täispikka artiklit pendlite kohta SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallist osa pikkus ca 6 cm, pendli kogupikkus koos ketiga ca 29 cm.
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
6.50€
Maksudeta:5.42€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.17€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.70€
Maksudeta:3.08€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
4.00€
Maksudeta:3.33€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
5.20€
Maksudeta:4.33€
SALVEI ja LAVENDEL on kaks väga tugevatoimelist tervendustaime, mõlemad aitavad puhastada seismajäänud energiaid. Salvei teeb suure töö, et vabastada ..
7.90€
Maksudeta:6.58€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.