Menüü
Ostukorv

MÜRR viiruk (ca 15 tk pakis)

MÜRR viiruk (ca 15 tk pakis) VÄEESEMED
MÜRR viiruk (ca 15 tk pakis)
5.90€
Maksudeta: 4.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MÜRR viiruk (ca 15 tk pakis)

MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlast. Mürripuud kasvavad lisaks Somaaliale ka Etioopias, Sudaanis ja Araabia poolsaartel. Tegemist on täiesti naturaalse ja loodusliku spirituaalse tervendusvahendiga. Mürrist valmistatakse viirukeid ja selle kuivanud mahla on võimalik kasutada põletamise eesmärgil. Mürr on tugev tervendaja ja äärmiselt kasulik igale spirituaalsele inimesele. 

MÜRRIVIIRUK

- Mürrist valmistatud viiruk on kasulik koduabiline energiate puhastamisel ja muutmisel. Viirukeid on alati kasulik põletada ajal, mil sa soovid tuua kohest muudatust oma kodusesse atmosfääri, enda Auravälja, mõnda teise keskkonda või oma kristalle aktiivsemalt tööle seada. Viirukite kasutamine on igati kasulik ja need võiksid alati olla esindatud eeterlike õlide, rituaalitaimede ja küünalde kasutamise kõrval.

- Mürriviiruk puhastab ära negatiivsed energiad, mis tekitavad spirituaalseid blokaade. Kui sa tunned, et sa ei arene edasi, sa ei taju hästi enda intuitiivset häält, sa ei oska alati märke lugeda, kui sul neid vaja on, siis Mürriviiruk on täpselt õige valik.

- Tegemist on taimega, mis aitab eemaldada negatiivseid energiaid, mis ei lase sul tunnetada ja tajuda. Usun, et igal inimesel on Mürri ühel või teisel eluetapil vaja. Kui ollakse liialt kinni materiaalses maailmas, tegeletakse tööga ja pühendatakse end materiaalsete murede lahendamisele, siis on normaalne, kui intuitiivsed oskused sinu sees sulguvad. Mürr aitab sind sellest blokaadist vabaks päästa.

- Põleta Mürriviirukit ajal, mil soovid end valgustada, avada ja enda arengule tõukavat jõudu anda. Ole Mürriviiruki suitsu lähedal, puhka ja naudi selle meeldivat aroomi. Põleta Mürriviirukit enda intuitsiooni-, spirituaalse arengu ja Inglite kristallide lähedal. Mürr sobib ideaalselt nende kristallide puhastamiseks ja tööle aktiveerimiseks.

- Mürriviiruki põletamine on äärmiselt kasulik ajal, mil Kuu on Kalades. Kalad on müstikat ja spirituaalsust sümboliseeriv sodiaak. Kui Kuu on Kalades, siis avaneb igaühel meist (hoolimata sellest, mis on meie päikesemärk ehk tähtkuju/sodiaak) võimalus intuitiivsemaks muutuda ja erinevaid spirituaalseid protsesse edukalt läbi viia. Mürr on sellel ajal eriti kasulik abiline.

- Mürriviirukit põleta siis, kui sa mediteerid või teed üksinda joogat. Mürr aitab vabastada pinge, mis ei pruugi sul võimaldada sellistes tegevustes keskenduda. Lisaks aitab Mürr tuua läbi mediteerimise visioone ja kasulikke prohvetlikke nägemusi. Kui põletad mediteerimise ajal Mürri, siis kindlasti kasuta meditatsiooni läbiviimisel ka erinevaid meditatsioonikristalle. Kristallid ise juba aitavad mediteerida ja visioonidel tekkida. Kui sa näiteks soovid saada kontakti teispoolsuse, Inglite või hingedega, siis kasuta mediteerimisel Dumortjeriiti või Opaliiti. Kõikidel meditatsioonikristallidel on oma vägi, mida need mediteerimisse lisavad.

- Mürriviiruki põletamine aitab sind emotsionaalselt tasakaalu viia. Kui sa tunned, et sinu sees käivad emotsioonid üles-alla, palju on ebaselgust ja sul on raske endast aru saada, siis lase Mürriviirukil end tervendada. Hinga selle viiruki imelist lõhna sisse ja lase sellel end tasakaalustada.

- Mürr aitab vabastada sind maagiatest ja rituaalidest, mis on sinu peale pandud. Nendest, mis on kahjulikul eesmärgil kellegi teise poolt tehtud, näiteks needusest või halba soovivatest loitsudest. Mürri regulaarne põletamine aitab halba energiat vabaks lasta tervest sinu Auraväljast. Mida vähem kannad sa endaga kaasas halba energiat, seda rohkem õnne ja positiivsust sa endaga kaasas kannad. Mürr muudab tuju heaks ja loob hea enesetunde.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.