Menüü
Ostukorv

NAMASTE viiruk (ca 15 tk pakis)

NAMASTE viiruk (ca 15 tk pakis)  VÄEESEMED
NAMASTE viiruk (ca 15 tk pakis)  VÄEESEMED
NAMASTE viiruk (ca 15 tk pakis)  VÄEESEMED
NAMASTE viiruk (ca 15 tk pakis)  VÄEESEMED
NAMASTE viiruk (ca 15 tk pakis)
4.70€
Maksudeta: 3.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: NAMASTE viiruk (ca 15 tk pakis)

Viiruk NAMASTE koosneb salajasest taimeretseptist, mis on kooslus erinevatest  viirukitaimedest. Namaste viirukis on taimed, mis aitavad soove ja unistusi teele saata. Selle viiruki koostises on vaid taimed ja sobib seega kasutamiseks kõigile. Namaste viirukit põleta tähendusrikkalt, kodeeri see täide viima enda soove ja unistusi.

NAMASTE VIIRUK

- Namaste viiruk sea suitsema viirukialuse peale või hoia seda enda käes, sule silmad ning hinga rahulikus tempos sisse ja välja, mine mediteerivasse seisundisse. Seejärel keskendu enda konkreetsele unistustele või  siis unistustele, kui neid on palju. Mediteeri koos Namaste viirukiga, samal ajal unistades ja tekitades iseendas head enesetunnet. Saada oma palved teele, et universum vastaks neile ja aitaks luua soodsat keskkonda nende unistuste täitumiseks tulevikus.

- Meditatsiooni ajal on hea kasutada lapikuid meditatsioonikristalle. Need on poleeritud kristallid, mida on mugav peopesas hoida ja mida valmistatakse just sellel eesmärgil. Goldriver ja Mäekristall on ühed parimad unistuste teelesaatjad, mida sa võiksid meditatsioonis kasutada.

- Võid Namaste viirukit põletada ka ajal, mil sul ei ole soov mediteerida. Kui sa seda põletad, siis Namaste viiruki taimed äratavad sinus õnneenergia kasvamise.

- Namaste viirukit on kasulik põletada koos Meditatsiooni ja Positiivsuse viirukiga. Meditatsiooni ja Namaste viirukit põleta koos, kui soovid unistusi teele saata. Positiivsuse viirukit põleta Namaste viirukiga koos, kui sul on soov luua head meeleolu ja atmosfääri. Väga kasulikud koduse energia parandamiseks.

- Namaste tähendab hinduismis kellegi poole austusega pöördumist ja seetõttu ütlevad näiteks paljud India inimesed "namaste", kui nad kedagi tervitavad. Namaste viirukil on lisaks soove teelesaatvatele omadustele ka teisi kasutamisvõimalusi.

- Namaste viiruk on üks parimaid viirukeid, mida põletada, kui sa kedagi kostitad ja võõrustad. See aitab luua hea meeleolu, lõbusa keskkonna ja sõbraliku atmosfääri, seega sea Namaste viiruk suitsema, kui sulle tullakse külla. Lase sellel viirukil luua head enesetunnet nii endale kui ka külalistele, see aitab sotsialiseeruda ja parandab inimeste omavahelist läbisaamist.

- Väga paljud ettevõtete omanikud küsivad minu käest pidevalt nõu, kuidas parandada töökeskkonnas meeleolu nii oma töötajate kui ka klientide jaoks. Namaste viiruk on kindlasti üks parimaid valikuid, kui soovitakse luua head töökeskkonda ja kliendisõbralikku atmosfääri.

- Namaste viirukiga on võimalik parandada, tervendada ja positiivsemaks muuta kohta, kuhu on just äsja kolitud. Näiteks kohta, mis on kuulunud kellelegi teisele. Kui soovid puhastada eelmiste omanike energiat ja asendada selle enda omaga, siis põleta Namaste viirukit mitmel järjestikusel kuul vähemalt korra nädalas.

- Võid avastada Namaste viiruki kasutamise vajalikkust mõnest soovide teelesaatmise või positiivse energia aktiveerimise rituaalidest ja maagiatest. Kui Namaste on nendes märgitud, siis ära kindlasti seda viirukit välja jäta. Tegemist on seguviirukiga, kus on koos väga palju erinevaid taimi, nende kooslus on erilise väärtusega. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Viiruki pikkus ca 25 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.