Menüü
Ostukorv

PIIBELEHT viiruk (20 tk pakis)

PIIBELEHT viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
PIIBELEHT viiruk (20 tk pakis)
4.70€
Maksudeta: 3.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PIIBELEHT viiruk (20 tk pakis)

PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasutama ca 600 aastat tagasi ja peamiselt just armumaagiates. Piibelehte nimetati rahvakeeli ka tantsivateks haldjateks selle lille ilusate õite pärast. Uskumuste põhiselt kasvas Piibeleht nende inimeste haudade peal, keda süüdistati milleski vägivaldses, aga tegelikult nad ei teinud seda, ehk Piibeleht hakkas õitsema vaid süütute hingede haudadel.

PIIBELEHEVIIRUK

- Piibelehel on olemas vägi, mis aitab tuju parandada ja pessimistlikust suhtumisest vabaks saada. Põleta Piibeleviirukit või -küünalt enda lähedal, kui sa tunned, et sinu tuju ei ole just kiita. Põleta seda ka siis, kui sa soovid, et teised pereliikmed oleksid õnnelikumad ja positiivsemad.

- Põletage Piibeleheviirukit armastusega seotud kristallide keskel, et Piibeleheessents saaks neid kristalle aktiveerida, laadida ja võimendada.

- Piibeleheviiruki põletamine on kasulik, kui soovite tuua oma ellu, perekonda ja majja rohkem armastust ja läbisaamist.

- See on taim, mis aitab õigluse majja tuua. Kui sa tunned, et õiglus on sinu elust ära kadunud, siis aseta Punase Jaspise kristall Piibeleheviiruki kõrvale ning lase sellele põleda. Nii Punane Jaspis kui Piibeleht aitavad õiglusel taastuda.

- Piibeleheviirukil on väga kasulik kasutamiseks armastuse tugevdamise, uue armastuse ja viljakusemaagiates. Kasutage seda ka erinevates maagiates ja rituaalides, kus on Piibelehe tähtsus ära mainitud.

- Piibeleheviiruk aitab rahustada närve, maandada pingeid, selgindada mõtteid ja mediteerida. Ideaalne põletamiseks siis, kui sa tunned, et sa soovid stressile leevendust saada ja muremõtetest vabaneda.

- Kodus võib seda viirukit põletada igal pool, kuna see aitab üheaegselt maandada stressi ja teisalt tuua perekonda armastust.

- Piibelehel on olemas vägi, mis aitab vabaneda unehäiretest, luupainajatest ja üleüldisest rahutusest, mis võivad une ajal esineda. Piibelehte põleta vahetult enne magamaminekut enda voodi lähedal või eluruumides, kus sa enne ööund puhkad. Piibeleht aitab parandada sinu mentaalset seisundit ja loob tugeva kaitsekilbi luupainajate eest.  Kui koged luupainajaid, siis kindlasti on kasulik hoida magamistoas Gagaadi kristalli või uneprobleemide korral Ametüst geoodi.

- Põleta Piibeleheviirukit Noore Kuu loomise päeval, et see vabastaks sinu hingest, sinu pereliikmete seast ja sinu kodust stressitekitavaid emotsioone.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.