KILPKONN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kilpkonna unenäos nägemine on üldiselt väga hea enne, eriti kui see tuleb üksikuna ilma eriliste teiste sümbolitena sinu unenägudesse. Unenägusid seletades sa pead esmalt analüüsima, mis selle sümboliga kaasnes. Kas kilpkonna unes nähes tundsid hirmu, olid õnnelik või mida sa samal ajal parasjagu tegid, kui teda unes kohtasid. Ka sellel emotsioonil on vastus, mida võis täpselt kilpkonn sümboliseerida sinu unenäos. Ja nagu ma alati ütlen, et unenägudes tuleb seletada lahti kõik sümbolid ja emotsioonid, mida selles nägid ning need kõik kokku liita ja seejärel saabub sulle alles vastus.

Ükskõik millisel kujul ja millises tegevuses kilpkonna nägemine on sulle sinu enda Inglite poolt väike soovitus: "Ükskõik mida sa siin enda elus hetkel soovid saavutada, selleks on palju pingutamist vaja, seega hakka end liigutama ja ära seisa paigal!" Kilpkonn tuleb ka siis, kui sa hakkad veidi alla andma ja tundma, et liialt palju asju on hetkel käsil. Kilpkonn tuleb ja teavitab sulle, et kõik tänane töö ja vaev hakkab vilja kandma.

Kilpkonna võib näha naine unes, kes on lapseootele jäämas, see võib ette kuulutada peagi saabuvad rasedust. Eriti, kui naine soovib last saada ja ei jää lapseootele kergelt, siis on kilpkonna väga hea näha unes. See on märk sellest, et naine on valmis last kandma.

Kilpkonn võib sümboliseerida ka seda, et sa soovid üksinda olla, enda ette ja enda mõtteid selgeks saada. Järelikult on elus lihtsalt liialt palju asju käsil ja sa hakkad iseennast kaotama.

KILPKONN KÄIB UNENÄOST LÄBI MINGISUGUSE TEGEVUSE KÄIGUS Kilpkonn sümboliseerib aeglast liikumist, aega nõudvat tööd või tegevust. Kui sa näed kilpkonna millegi keskel, mingisuguse tegevuse juures või see on kuidagi kõrvalseisev sümbol sinu unenäos, siis on see märk sellest, et sa võid olla tüdinenud "sellest tegevusest", mida just unes nägid. Sa ei suuda enam või sa ei soovi sellele samale asjale enam tähelepanu osutada -see on see vastust.

KILPKONN SUURELT JA VÕIMSALT UNENÄOS Kui näed unenäos ühte või mitut suurt kilpkonna ja need oleksid nagu sinu unenäo kulminatsiooniks või põhiline sümbol unenäos, siis on see väga hea enne. See kilpkonn sümboliseerib eelpool tulevat väga rikkalikku perioodi, millest sa võid väga palju kasu lõigata ning võimalused, mis aitavad sul tulevikus enda unistusi täide viia. Kindlasti mõtle ka sellele, mida veel selles unenäos nägid, kuna see kilpkonn võin just sellele samale tegevusele või sellele inimesele, keda nägid, head õnne tuua.

KILPKONN MEHE VÕI NAISE KÄES Kui kilpkonn on mehe käes või mingi mehe käes, keda sa tead, siis see näitab seda, et see mees tahab end kehtestada kas sinu enda elus või hetkel tema enda elus. Kui see on naise käes, siis on see märk sellest, et see naine soovib kas sulle või kellelegi meelejärgi olla.

KOLME RINGI KÄIVA KILPKONNA NÄGEMINE Kõige võimsam ja külluslikum ettekuulutus, mida sa saad enda unenäos näha on kolme liikuvat kilpkonna. Need kilpkonnad ennustavad sinu ellu peagi saabuvad küllust, mis on nii materiaalses kui ka emotsionaalses võtmes. See on harmoonia, mis tuleb ja jääb pikaks ajaks sinu ellu paiknema. Kõik kes seda peaksid unes nägema, nendele on see rõõmustav uudis ja ettekuulutus.
 
HIRMUTAV UNENÄGU KOOS KILPKONNAGA Kui näed unenägu, mille peamiseks emotsiooniks on hirm ja meenutab veidi luupainajaliku unenägu, on selle kilpkonna tähendus järgmine. Kilpkonn ennustab aeglaselt probleemist välja tulekut ja kui seal unenäos on veel sümboleid, siis nende kaudu sa saad aru, mis probleem on see, mis ei taha sinu elust mitte kuidagi ära minna.
 
KILPKONN SINU LAPSEGA KOOS Kui sul on laps ja sa näed enda last koos kilpkonnaga unenäos, on see märk sellest, et sinu lapsel on loominguline vajadus ennast väljendada, aga sa ise võid seda mitte märgata. See on märk sellest, et lahendus tema stressile on sinu avatavus tema loomingulise hinge suhtes. Anna talle võimalusi, näita talle, kuidas on võimalik olla loominguline, tutvusta talle erinevaid loomingulisi tegevusi.

KILPKONNA LEIDMINE VÕI KINGIKS SAAMINE Kui unenägu on üldiselt positiivse emotsiooniga ja sa saad kilpkonna unes endale, siis on see märk armastuse leidmisest või kellegi kohtamisest, kes sinusse kiindub. Kilpkonna leidmine ja negatiivne unenägu sümboliseerib armastuse kaotamist või keegi kaotab sinu suhtes usalduse.

KILPKONNA SÖÖMINE Kui sa näed kilpkonna söömist, sellest toidu valmistamist või kedagi teist seda söömas, siis on see märk välismaale või kaugele minekust. See võib olla ka märk kaugelt maalt inimesega tutvumisest.

KILPKONN VALVAB KODU VÕI ON KODUS Kui sa näed unenägu, kus kilpkonn valvab sinu kodu nagu seda teevad tavaliselt koerad või sa soovid enda koju minna, aga kilpkonn on ees, siis on see märk kodus olemise vajadusest.

VANGISTATUD KILPKONN Kui kilpkonn on vangis, kellegi käes, varastatud või ta tunneb end unenäos väga halvasti, siis on see väga halb enne. See on märk peagi saabuvas kurbusest, tagasilöökidest ja probleemidest. Selle nägemisel kindlasti lahti analüüsi kõik unenäos olevad sümbolid, siis saad teada, kus kohast võib see pettumus sinu juurde tulla.

KILPKONN AJAB SIND TAGA Kui unenäos ajab sind kilpkonn taga ja sa soovid tema eest põgeneda, on see märk lähiminevikust mingisuguse probleemi maha surumisest. Mõtle hästi järgi, millega sa viimasel ajal ei soovi silmitsi seista, mis on see, mida sa kangesti kardad ja millisele probleemile sa lahendust ei otsi, vai lihtsalt jooksed selle eest ära. Mida suurem on unenäos kilpkonn, kes sind taga ajab, seda suurem võib olla selle probleemi tagajärg mida sa hiljem pead likvideerima hakkama. See on märk sellest, et lahenda kohe see probleem ära, et tagajärjed suured ei oleks.

KILPKONN HAMMUSTAB Kilpkonn hammustab sind siis, kui sinu enda Inglid soovivad sulle märku anda, et usalda enda intuitsiooni, ära kuula hetkel kellegi teise nõu. Nüüd mõtle, mille suhtes sa oled pead vaevanud ja viimasel ajal nõu küsinud, sul on vastus olemas - see on südame hääl.

KILPKONN UJUB VEES Kilpkonna ujumas nägemine on enda emotsioonide maha vaikimine. Kui sa nägid näiteks unes veel enda armastatud, siis on see märk sellest, et sa ei jaga piisavalt armastust talle.

SELJAPEAL OLEV KILPKONN Kui näed kilpkonna, kes on tagurpidi jalad taeva poole, siis on see märk sellest, et sa ise ei luba endal elu nautida. Sina oled see, kes loob endale asjata piiranguid või kardab uusi samme elus teha.

KILPKONN ON UNES SINU KAASLANE Kui kilpkonn käib sul unes järgi nagu ustav kaaslane, siis on see märk sinu heast tervisest, tervis hakkab paremaks muutuma, muutud targemaks ja spirituaalselt hakkad kasvama. Kõik mida täna teed, see kannab tulevikus suurt vilja.

Kilpkonn on väga väärtuslik element unenäos, kindlasti seleta lahti kõrval olevad sümbolid, mida unes nägid, et saada aru, mida kilpkonn sulle toob. Üldiselt positiivsetes unenägudes kilpkonn sümboliseerib sellele head õnne, mis elemendiga koos seda nähtakse. 
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja