METS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

 

Mida rohkem sa hakkad tähele panema enda unenägusid ja mida rohkem sa hakkad neid analüüsima, seda rohkem sa hakkad tegelikult iseennast mõistma ning nägema, et meile räägitakse nii mõndagi ette. Metsa nägemine on üks tüüpilisemaid sümboleid, mida unes kohata võib ja selle tähendus on samuti suur.

Nagu ma olen ka enda eelnevates unenäo seletajates kirjutanud, et alati seleta lahti kõik enda unes nähtud sümbolid, faktid, emotsioonid ja inimesed. Kõik, mida sa unes näed on tähtis ja sa pead need sümbolid ühtekokku viima ning ise analüüsima, mis see unenägu tähendada võis. Seega, kui sa nägid lisaks metsale veel midagi unes, siis seleta see enda jaoks lahti.

METS Mets üleüldiselt sümboliseerib kogemusi, läbi kogetut, saladusi, võimalusi ja emotsioone kellegi suhtes. Oleneb täpselt, mis kujul sa seda metsa unes näed. Mets võib viidata lahtiseletamatude emotsioonide kohta millegi suhtes. See võib viidata sellele, et sa oled segaduses ja ei oska positsiooni valida kellegi suhtes. Eriti hea on, kui sa näed unes "kedagi", siis ilmselgelt võib see vihjata sellele inimesele.

Metsa nägemine võib tähendada ka seda, et sa ei näe probleemi selgelt, aga võid tunda, et probleem on "õhus". Mets vihjab, et sa peaksid  rohkem seda probleemi uurima ja tähelepanu osutama enda ärkveloldud ajal.

Ülimalt õnnelik ja rahulolev tunne, kui sa metsa unes näed sümboliseerib viljakat ja soodsat eluperioodi.

Metsa nägemine vaid hetkeks enda unes ja kui seal ei ole mitte ühtegi teist sümbolit, inimest ega tegu, on märk selle kohta, et eelmise päeva sündmustest tekkinud stress vabaneb sinu Aurast - väga hea enne!

ILUS JA LUMMAV METS Väga kauni metsa nägemine on aga väga hea enne, mida unes kohata. See ennustab sulle ette rahulikku aega, kus küllus tuleb ja jääb. Järelikult on raske töö tehtud ja tasu on sinu poole tulemas.

Roheliste lehtedega puud ja lopsakate viljadega põõsad metsas sümboliseerivad raha.

METSA TULEKAHJU Väga halb enne, kus ennustatakse sulle läbi une ette kellegi haigust. Kui näed iseennast seal metsas või metsa vaatamas, siis oled sina see, kes haigeks jääb või emotsionaalsesse õnnetusse satub. Kui seal on keegi teine, siis vihjab see tema kohta (kui sa tunned seda inimest). Tundmatu inimese nägemine koos metsa tulekahjuga vihjab sinu enda tervisele.

Metsas väikese tulekolde nägemine sümboliseerib läbi raskete aegade õnne ja rahu leidmist.

LÄBI METSA JALUTAMINE Metsas jalutamine sümboliseerib muutlikku perioodi. Perioodi, kus sa ise muutud, periood, kus sinu elu ülesehitus muutub. See ei ole ei hea ega halb enne, selle ende emotsioon peitub teistest sümbolitest, mida sa selles unes veel kohtasid või läbi emotsiooni, mida tundsid metsas jalutades. Kui jalutasid kellegiga koos metsas, siis see vihjab teie suhte muutumisele.

Kui aga sa oled metsas, liigud seal ja sa oled hirmul ning see uni on väga negatiivse alatooniga, on see negatiivne enne. See on vihje selle kohta, et sa ei taha eluga edasi minna ja otsid kergemat vastupanuteed mingi asja tegemisel. See on vihje selle kohta, et sa ei käitu targalt ja soovid kedagi ära kasutada enda õnne nimel - aga see õnn niiviisi ei saabu.

METSA KADUNUD JA ÄRA EKSINUD Kui näed, et sa oled metsas ja sa ei oska teed enam tagasi leida "kuhugile, kus sa tulid", siis on see märk enese otsingust. See sümboliseerib iseenda suhtes millegi avastamist. See on märk selle kohta, et sa võid iseendas avastada mõne ande, mõne oskuse, mida sa eelnevalt arvasid, et sul ei eksisteeri. Metsas kadunud olles ja samalajal tundes hirmu on see märk iseenda suhtes millegi maha põlgamise kohta. Mõni iseloomu omadus, mida sa enda juures ei salli.

Kui sa eksid ära väga koledasse ja õudses metsas on see märk tundest, kus sa tunned, et sa oled nurka surutud millegi suhtes. See võib olla ka "keegi", kes sind sinu ärkvel oldud elus nurka surub oma manipuleerimisega või salakavalate lükete kaudu.

METSAST VÄLJA TULEMINE Ettekuulutus probleemi kohta, millest sa ilma seda lahendamata lahti ei saa. Sinu ärkveloldud elus eksisteerib probleem, millega tuleb tegeleda, enne kui see sulle suurema õnnetuse kaela toob.

TIHE METS Väga tihedasti puude või võsaga mets sümboliseerib probleeme perekonnas või tuttavatega. Mida suurem on see tihe mets sinu unenäos, seda suurem võib probleem sinu ärkvel oldud elus tulla.

PIME NÕIDUSLIK JA HIRMUÄRATAV METS Sümboliseerib sinu tulevikku, kus sa peagi asud eluteele, millest sul senimaani ei ole õrna aimugi olnud. Sa avastad midagi enda elu kohta, mida sa ei oleks mitte kunagi ettegi kujutanud. See on uus faas, mis tuleb täiesti ootamatult.

DŽUNGEL Džungli nägemine vihjab sulle selle kohta, et sa kardad midagi. Seleta lahti veel sümboleid selles samas unenäos, et mõista, mida sa nii väga kardad.

KEEGI ON METSAS, AGA SA EI NÄE TEDA Vihje selle kohta, et keegi sinu ärkvel oldud ajal jälgib sinu tegevusi, et saada sellest kuidagi viisi kasu iseendale. See on enne salakavaluse ja problemaatilise inimese suhtes.

RAAGUS PUUD VÕI TUMEDAD PUUD Tumedate, raagus ja koledate puude nägemine metsas annab märku sulle selle kohta, et sa tunned enda elus, et sa ei ole õigel teel. See sümbol tuleb sinu unenägudesse, kui sa ei liigu õiges suunas või sa ei tee enda elus õigeid asju. Võib tulla ka siis, kui sa oled otsustusvõimetu ja ei julge kontrolli võtta enda elu üle.
Uuendatud: 03.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja