TIIGRIRAUD PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

 

Tiigriraud on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Tiigriraud jõuab sinu juurde siis, kui sul on vaja teada, et sa oled millegi suhtes liiga rutakas, soovid otsuseid vastu võtta liialt kiirelt ja võid käituda hetkel impulsiivselt.

- SUHETE teemal annab Tiigriraud märku, et sul on vajadus füüsilise läheduse osas ja see võib olla sinu suhtes puudu. Kui sa oled vallaline, siis see lihtsalt annab märku, et sul on suur soov olla romantilises suhtes.

- REIS Reisi küsimuse korral toob Tiigriraud sõnumina selle: "Pigem mitte reisida!". Sinu elus on hetk, kus sa peaksid just kodus rohkem olema ja siin puhkama.

- TÖÖ Tööalaselt annab Tiigriraud teada, et sa oled liialt stressis hetkel. Seega ära plaani suuremaid muudatusi või täna ei ole lihtsalt see päev, kus sa peaksid otsuseid langetama.

- TERVIS Tiigriraud tuleb kristalli ennustus komplektist välja siis, kui sul on vaja rohkem tähelepanu osutada sellele, mida sa sööd. Sinu toit võib olla rauavaene ja sinu veri võib seetõttu kehv olla. Teisel juhul Tiigriraud näitab sulle ka seda, et sinu närvilisuse põhjus võib olla vähene lähedus ja romantika elus puudumine.

- Tiigriraud võib sinu juurde tulla ka siis, kui sa peaksid olema väga ettevaatlik just sellel perioodil.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina toob Tiigriraud hoiatust kellegi suhtes, kellele sa ei tohiks liialt palju endast rääkida või enda isiklikke asju jagada. Pigem hoia enda mõtted omateada ja vaata, mida teised sulle täna räägivad.

Põhilised märksõnad: stress, vähene lähedus, raua puudus, kehv toit, pead olema kellegi suhtes ettevaatlik.
Uuendatud: 19.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja