INGLI SÕNUMID - NUMBER 1 KOOS KAHE TEISE NUMBRIGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .
 

Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe konkreetse numbri nägemist, nagu näiteks ainult 7 või 77, 777 nägemise kohta ja olen ka kirjutanud kahe erineva numbrite kombinatsioonide kohta nagu näiteks, mida tähendab 23, 332, 2333 nägemine. Nüüd on nendel numbritel ring peal ja alustan kolmekohaliste numbrite kirja panemist.

Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelevad läbi märkide ja numbrite kasutamine on üks nende võimalustest sind aidata.

Siia olen kirja pannud kõik kolmekohalised erinevate numbritega numbrite kombinatsioonid, mis algavad number 1.

123 "LIIGU JULGELT EDASI"

Kui sa näed konkreetselt number 123, siis on see märguanne sinu Inglite poolt, et sul on õige aeg teha üks suurem samm edasi minemiseks. See number annab märku, et sind kaitstakse, kui sa annad endast kõik ja liigud eluga edasi, teed muudatusi, oled nõud aktsepteerima muudatusi. Kui sa ei tee seda, siis Inglid on pettunud sinus.

Seda võid näha vahetult enne seda, kui näiteks oled planeerinud endale mõne uue tegevuse, reisimise, oled planeerinud tööd vahetada ja järsku näed seda numbrit, siis on see märk, et liigu edasi - oled õigel teel.

124 "TEGUDE EEST SAAD PREEMIAT"

Number 1 sümboliseerib algust, number 2 enda soovi midagi teha ja number 4 selles kombinatsioonis materiaalset panustamist. Kui sa näed konkreetselt seda numbrit 124, siis on see sinu Inglite poolt märguanne, et sind on märgatud, sinu panust millessegi, mida sa pead ise mõistma sellel hetkel, kui 124 näed. Järelikult nad aitavad sind selle sama teemaga, aidates midagi luua, teha, saavutada ja vastavat preemiat selle eest saada.

Number 124 annab sulle nõu, et jätka seda rada, mida sa oled hetkel nüüd teinud ja käinud, ära peatu. Järelikult tuleb veidi veel vaeva näha ja sinu tasu antakse sulle peagi.

Töö ja vaev, mida sa oled panustanud ja seda juba pikaajaliselt, saab tasutud.

125 "UUED ELUMUUDATUSED"

125 numbrite kombinatsioon on seotud elus olevate muudatustega, kui sa näed konkreetselt seda numbrit, siis peagi hakkab midagi ka sinu elus muutuma või juhtuma. Inglid soovivad sulle teada anda, et võta kõik vastu, mida elu hetkel pakub sulle, see on sulle pikemas perspektiivis kasulik.

Sa näed seda numbrit ka siis, kui sa pead teadma, et sa ei tohi ise muudatustele vastu seista, usalda enda elu, enda Inglite sõnumeid.

Ainuke asi, mida sa saad teha on see, et ole positiivne, nii asjad liiguvad vaid sinu kasuks.

Kui seda numbrit näed ja samal ajal toimuvad ebameeldivad asjad, siis tea seda, et positiivne suhtumine lahendab probleemi koheselt. Kuula enda Ingleid, nemad teavad sinu tulevikku ette ja oskavad sind suunata.

126 "KÜLLUS ON SINU POOLE TEEL"

Number 126 nägemine on ilmselge märk selle kohta, et sinu elus hakkavad materiaalsed muudatused toimuma. Seda kõik positiivses suunas ja midagi hakkab paika end sättima.

Selle numbri nägemise ajal tea seda, et sinu jaoks plaanitakse mõnda head ettevõtmist, projekti või tasuv töö võib sinu teele saabuda.

Kui samalajal näed number 126, kui teed tööd, siis tea seda, et sa teed õiget asja ja see saab kord materiaalselt ka tasutud.

Number 126 annab teada, et sinu materiaalsed vajadused saavad Inglite poolt toetatud ning nad aitavad sul saavutada seda, mida sa soovid materiaalses mõttes teha.

Kui soovid, et hetkel läheksid asjad sinu kasuks, siis ole võimalikult koostööaldis.

127 "SAADA SOOVID TEELE"

127 nägemine on äärmiselt positiivne ja hea sõnum sinu Inglite poolt. See on märk selle kohta, et sinu soove võidakse kuulda ja on avanenud sinu Inglite jaoks teatud portaalid, mille kaudu nad saavad sinu soove universumisse saata. Mitte alati ei ole võimalik soovidel täituda, aga nüüd on hetk, kus sulle antakse märku, et hakka soovima.

Peale soovide täitumise soovivad sinu Inglid, et sa kuulaksid hetkel kõige enam enda intuitsiooni, see räägib sulle tõtt ja sa saad enda sisetunnet usaldada - kaota ära hirm!

127 nägemine annab sulle mõista ka seda, et peagi võid sa saada huvitava sõnumi, märgi ja teadaande. See teade võid tulla inimeselt, aga see võib tulla ka märkidelt, ole valvas.

128 "MATERIAALSED SOOVID TÄITUVAD"

Kui sa näed konkreetselt 128 numbrite kombinatsiooni, siis sellel hetkel mõtesta enda jaoks lahti see, millega sa just oled tegelenud, mis on see põhiline teema hetkel sinu elus. See on märk Inglite poolt, et nad hakkavad mõnda hiljutist materiaalset soovi sul täitma. Ainuke asi mida sina pead tegema on see, et ole positiivne. Positiivsus avab külluse kanali, mis on Päikesepõimiku kohal ja läbi selle saavad Inglid sind aidata.

Selle numbri nägemine annab sulle ka vihje, et asjad hakkavad sinu elus muutuma, kui sa soovid midagi enda ellu, mis on materiaalselt külluslik, siis tuleb mõni kahjulik aspekt ära lõpetada. Inglid aitavad sul teha seda, seega mõni asi võib ka samal ajal sinu elust kaduda sellel hetkel.

Kokkuvõtvalt annab 128 märku, et sinu materiaalsed soovid täituvad ja sa oled kindlustatud.

129 "ELUÜLESANDEGA SEOTUD ÜLESANNE"

Number 129 viitab kindlapeale sellele, et midagi, mis sinu elus hetkel toimub on seotud osa sinu eluülesandega. Sa pead hetkel abiks olema ja abi andma, see on täiesti vajalik ning tagasi astuda ei tohi.

Kui keegi soovib sinu lähedust ja sa näed 129, siis sa oled lausa sunnitud seda andma, see on seotud ülesandega, mis sul parasjagu käsil on.

Sa saad tasutud, kui sa annad kõigele ja kõigile enda abikäe, kes parasjagu sinu elus seda soovivad teha. Kui tunned, et oled kurnatud, siis ole rahulik, Inglid taastavad peagi sinu energia ja annavad ka lisaks jõudu selleks, et abi anda teistele. Järelikult on midagi sinus, mis aitaks teisi just sel hetkel.

120 "LASE VANAST VABAKS JA OLE ISE VABA"

Number 120 saadetakse sinu poole siis, kui Inglid soovitavad sul olla just hetkel ja nüüd positiivne ning vabalt võttev. Ära palun sea endale mingisuguseid piiranguid, võta kõike vabalt, mis elus hetkel eksisteerib.

Sõnum sulle selle kohta, et sa ei elaks minevikus. Lase mõtted vabaks, mis on minevikuga seotud ja mõista seda, et sellel ei ole midagi tegemist sinu tänase eluga.

Number 120 tuleb sinu juurde, kui on kõige õigem aeg hakata ümberkorraldusi tegema enda elus, enda kodus, enda perekonnas, iseendas. Võta kätte ja tee muudatusi, aga tee seda intuitiivselt. Tee puhasturituaale, muuda toitumisharjumust, tee just seda, mida oled just mõelnud või mis sul on tänase päeva jooksul peast läbi käinud.

Kasuta enda õpitud oskusi, et midagi parandada. Tegutse!

Kõik kirja pandud numbrite kombinatsioonid leiad SIIT, Astraal Ingli alla loodud "Sõnumid Inglitelt" alt.

On olemas erinevaid kristalle, mis aitavad sul Inglite käest sõnumeid saada. Näiteks kanna Angeliiti või hoopis
Opaliiti, et sa saaksid veelgi rohkem märke nende käest.
Uuendatud: 17.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja