KOHV - VÄETAIM JA VÄEJOOK

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .


Kohv on tuntud enamus inimesele, kui meeldiva ja sõltuvust tekitava toimega joogina, mida väga paljud inimesed on harjunud rutiinselt jooma. Enamus teavad ka Kohvi ühte külge, milleks on energia andmine ja see on ka üldiselt peamine põhjus, miks seda juuakse. Tegelikult on Kohvil veel mitmeid väga häid omadusi ja see on väga tugevatoimeline maagia taim, mida saab erinevat viisi spirituaalsel eesmärgil enda kasuks ära rakendada. Seega täna kirjutan ma sellest, mida Kohvi võib sulle veel lisaks füüsilise energiale anda.

Kohv on olnud inimeste kasutuses väga pikka aega ja esmalt ei kasutatud Kohvi üldse sellise joogi joomiseks nagu me seda täna tunneme. Enne Kohvi joomise traditsiooni valmistati sellest imetaimest hoopis teistsuguseid asju. Üks enimtuntud kasutamise viise oli Kohvi marjadest veini tegemine. Lisasin pildi siia artiklisse, kus on punased marjad pildil. Need punased marjad on Kohvi marjad, mille sees kasvab see Kohvi uba, mida siis röstitakse, jahvatatakse ning hiljem valmistatakse seda Kohvi, mida meie teame. Kohvist tehti veini aga nendest samadest punastest marjadest, mida te pildil näete.

Kohv pärineb Aafrikast ja seda kasvatatakse ka Lõuna-Ameerikas. Esimest korda avastati Kohvi jook Araabias, kus esimesed Kohvi joojad kirjeldasid seda jooki, kui maagiliseks energia allikaks. Sellest ajast saati on Kohvi joodud kui joogina, mis annab sulle füüsilist ja vaimset energiat juurde.

Selle sama tohutu energia tõttu, mis Kohviinimese kehale hakkas andma, hakati seda pidama imetaimeks ja väetaimeks. Seda hakati kasutama maagiates, rituaalides ja see taim võeti au sisse. Kõige enam sai Kohv enda aupositsiooni tunda just Araabia riikidest, kus hakati seda erinevates rituaalides kasutama.

Üks populaarsemaid maagilisi kasutamise võimalusi, mida inimesed teavad, on Kohvi paksu pealt ennustamine. Kohvi juuakse ning Kohvi paks, mis tassi põhja jääb, sellest loetakse sümboleid välja. Sümbolid omakorda defineeritakse ja analüüsitakse inimese ellu. Loomulikult enne Kohvi jooma asumist tuleb enda peas esitada Kohvile küsimus ja selle joomise ajal keskendutakse sellele, et üldse õige vastus saaks tulla. Kohvi pealt ennustamisel ei kasutata Jah või Ei vastuse variandiga küsimusi, see küsimus esitakse väga avatult, et vastus saaks üldse sümboli näol tulla. Loomulikult peab olema Kohv vastavalt valmistatud, et see üldse paksu saaks sinna tassipõhja jätta.

Kohvi puud on võimalik enda kodus kasvatada, see on ka meie poodides müügil. Kohvi puu kodus hoidmisel on oma vägi, mis aitab majast eemale hoida halbu hingesid ja pahatahtlike inimesi. Kui soovid seda enda majja tuua, siis mine otsi sellist taime nagu Arabica Kohvipuu. Edu selle leidmisel, igal pool seda ei ole leida, kellel veal, sellel veab!

KOHVI ENERGIA :

-
Aura tugevdamine
- Energialekete tervendamine
- Aura puhastamine
- Needuse vabastamine
- Ära sõnumise eemaldamine
- Kristallide puhastamine
- Kaitseb kodu halva eest
- Tõrjub eemale kadeduse
- Toob selgust
- Füüsiline/vaimne energia
- Aitab eriti neid, kes pidevalt
on segaduses
- Maandab Juurtšakrat

Peale selle, et Kohvi annab füüsilist energiat ja aitab sul niiöelda ennast liikuma saada, aitab see ka sinu Aurat tugevdada. See energia osa Kohvist on üks tähtsamaid osasi Kohvi kasutamise juures.

Kohvi juues automaatselt see hakkab sinu energiaga tööle nii, et see hakkab Auras olevaid energialekkeid kinni panema. Energialekked on need, kus pääseb sinu isiklik informatsioon välja nendesse kohtadesse/inimestele, kus see võib sinu jaoks kahjulik olla. Kui sa jood Kohvi regulaarselt, siis see aitab hoida sinu Aurat tugevana. Seega järjekordne hea uudis, miks Kohvi enda menüüst mitte välja võtta.

Kõikidele Kohvi joojatele aga nii palju, et see kõik, mida ma siia olen kirja pannud kehtib musta kvaliteetse Araabia Kohvi kohta. Seega Kohvi annab enda väge edasi vaid siis, kui sa ei muuda enda Kohvi kohvikoore/piima/suhkru või mõne teise lisaainega hoopis millekski teiseks. Kui ma räägin Kohvist, siis ikkagi puhtast Kohvist. Kohv on ka see, mida ma soovin osta endale kvaliteetset ja selle pealt kohe kindlasti mitte kokku hoida, et see sinu jaoks tervislik ning kasulik oleks. Kui sa ei suuda musta Kohvi juua, siis usu või ära usu, see hakkab sulle kiiresti meeldima, kui sa annad endale võimaluse. Mina joon puhast musta ja kanget Kohvi, et selle väge endasse ammutada ning sellest ma loobuda küll ei soovi, ega ka soovi seda mõne lisaainega rikkuda. Kui maagia, siis maagia!

Kohvi joomine on kasulik Aurale selle parandamise ja tugevdamise pärast. Selle sama käigus aitab Kohvi joomine puhastada sinu Auras olevat negatiivset energiat ning selle Aurast välja tõrjuda.

Kui Kohvi juua, siis mõistlikult ehk üks-kaks tassi päevas on tervisele siiski kasulik, aga kõikide heade asjadega kehtib üks reegel - tarbi mõistlikult!

Kohvi juues oled sa ise igasuguste halbade energiate, kriitika, needuste, ära sõnumiste ja ka energia-vampiirluste (suhtlemise ajal ära väsimine on energia-vampiirluse tunnus) eest rohkem kaitstud. Seega keegi ega miski ei saa nii kiirelt sulle halba energiat edasi anda, kui sa jood regulaarselt Kohvi.

Kui rääkida edasi veel ära sõnumisest ja needmisest, siis Kohvi kasutatakse rituaalides, kus võetakse selliseid halbu energiaid maha. Kuna ma panen ajapikku erinevaid rituaale kirja, siis võid ise avastada, et pead nendes Kohviube kasutama, siis ehk mõistad, miks seda tegema pead.

Kui sa jood Kohvi, siis see aitab olla väga halba soovivate inimestega/inimesega ühes ruumis nii, et see inimene ei saaks sinu Aurat lugeda ning sulle oma emotsioonidega liiga teha.

Kohvi on kasulik juua selleks, et kellegi teise poolt tehtud maagia ei jõuaks Aurasse kohale, kui see ei ole tehtud just väga tugeva nõia poolt. Kõige enam aitab see siiski hetkelisi ära sõnumisi ja vihast tekkinud energial eemale hoida sinu Aurast. Aitab siis, kui keegi on väga vihane sinu peale, siis enamjaolt see viha kandub ära sõnumisena sinu Aurasse ja hakkab sulle emotsionaalseid/füüsilisi probleeme tekitama. Kui jood Kohvi, siis see energia kas ei jõua kohale või jõuab väga vähesel määral. Siiski rõhutan üle, et seda aitab ära hoida korralik must Kohv.

Kohv aitab eemale tõrjuda kadeduse energiat, selleks asetatakse Kohviube enda voodi alla ning hoitakse neid Täiskuu loomisest kuni järgmise Täiskuu loomiseni seal. See aitab eemaldada Auras oleva kadeduse energia, mis soodustab kadetsejate hulga suurenemist. Järgmise Täiskuu loomise ajal visatakse need kodust metsa alla.

Kohv on kasulik ka siis, kui sa tunned, et keegi on sind energiast tühjaks tõmmanud ehk sa oled energia-vampiirluse ohvriks langenud. Siis soovitan ma kohe juua üks espresso, et energia saaks taastuda ning energia lekked läheksid kinni. Järelikult on Auras olnud avasid, kus kohast see energia välja pääses.

Kohvi joomine toob selgust, aitab paremini keskenduda ja on väga kasulik ka ajule. Mina näiteks soovitan Kohvi juua, et ennetada vanemas eas mäluga seotud probleemide teket.

Kohv on väga kasulik Juurtšakra tervise jaoks, see aitab selles energiakanalis energiaid tasakaalus hoida. Samas, kui inimene tunneb, et ta on segaduses või närviline, siis järelikult Juurtšakra ei tee enda tööd korralikult ning sellele on vaja lisaenergiat, mis aitab tasakaalu luua. Kohv on just see, mis aitab seda Tšakrat.

Kui lapsel või sul endal on luupainajatega probleeme, siis soovitan ma võtta musta värvi riide/koti ning selle sisse panna Kohviubadega koos ühe Gagaadi, Lumikvartsi ja ühe Hüpersteeni. Need kristallid koos Kohviubadega aitavad luupainajatel ära kaduda. Seda kotti hoitakse voodi all, asetatakse see sinna Täiskuu ajal. Seda maagiakotti ei pea sealt ära võtma, seda võid kasutada ka ennetavalt. Enne kristallide voodi alla panemist on soovitatav selle maagiakoti kõrval põletada paar tundi musta värvi küünalt ning peale seda alles need omale kohale asetada. Must küünal aitab kristalle sellisel eesmärgil tööle aktiveerida.

Hiljem, kui on soov see maagiakott vabastada, siis tehakse seda Täiskuu ajal, võetakse kristallid ning viiakse metsa koos ubadega.

KODU KAITSE KRISTALLID

Lisa Kohviube enda kodukaitse kristallide komplekti või aluse peal, kus erinevad kaitse kristallid on. Lisa neid Noore Kuu loomise päeval või Täiskuu loomise päeval ning vaheta uute vastu järgmise sama Kuu faasi loomise ajal välja.

Tee seda sellepärast, et Kohv aitab kristallidel oma tööd paremini teha ja ka sellepärast, et Kohv saaks enda kodu kaitsvaid omadusi edasi anda. Kohvil on kodu kaitsvad omadused, mis aitavad halbu inimesi majast eemale hoida ja halbadel energiatel kodurahu rikkuda.

MEESTE KRISTALLIDE PUHASTAMINE KOHVIUBADEGA

Olen teinud meestele kristallidest käekette ja mõne juurde olen kirja pannud ka selle, et soovitan neid hoida aeg-ajalt Kohviubade peal, et energiat laadida, mis selles väeesemes on. Tõepoolest, Kohvil on väge, mida saab kristallide puhastamisel kasutada. Kuna Kohv on meesenergiaga taim, siis soovitan ma puhastada sellega kristalle, mida kannavad mehed.

Auguga talismanid, käeehted ja üldse kristallid, mida endaga kantakse kaasas, neid võib Noore Kuu- või Täiskuu loomise ajal hoida Kohviubade peal. Seda selleks, et Kohvioad saaksid vana ja halva energia kristallide seest ära võtta, mis sinna kogunenud on. Kristallid töötavad nii, et need neelavad sinu Aurast energiat ära, mis sulle liiga teevad ning hakkavad neid enda sees hoidma. Kui me enda kristalle ei puhasta ega lae geoodidel, siis need kaotavad oma väe, lähevad katki ning muudavad isegi värvi. Seega on ülioluline, et oma väeesemeid hästi hoitakse.

Järgmisel päeval, kui ehted on terve öö olnud Kohviubade peal visatakse need oad majast välja, et need halba energiat tagasi ei annaks.

"Tark spiritualist joob vähemalt ühe tassi kohvi päevas, et keegi teine talle liiga teha ei saaks või halbu mõtteid pähe ei saaks panna."
Uuendatud: 08.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja