JALGRATAS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Jalgratast või jalgrattaga sõitmist näevad inimesed tihti unes. Selle tähendused on väga erinevad, oleneb täpselt sellest, mida sa selle jalgrattaga teed, kas sa sõidad või sa kukud selle pealt. Seega ole enda unenägu seletades väga täpne ja ürita meenutada kõike, mida unes kohtasid. Loomulikult ära unusta ka seda, et kõik sümbolid, inimesed, välja öeldud sõnad ja emotsioonid on ka olulised. Seega tasub väga detailne olla unenägude seletamisel, et üleüldse sa leiaksid selle õige sõnumi üles, mida sinu alateadvus üritab sulle teada anda.

JALGRATAS Jalgratas sümboliseerib millegi saavutamist, millegi ellu toomist ja loomist, kui selle tähendus on positiivne. See selgub sellest, kas ülejäänud sümbolid/tegevused ja emotsioonid on ka positiivsed. Jalgratas sümboliseerib millegi suhtes tasakaalu loomist ja selle tekitamist.

Kui sa unes näed lihtsalt jalgratast ja rohkem ei ole sellel unes tähendust või mingisugust tegevust ei ole sellega ka, siis on see märk selle kohta - sa oled leidnud/leiad kohe midagi, mis on sulle kasulik. See võib olla informatsioon, teadmine või asjade selgeks saamine.

TANDEM JALGRATAS Sinu alateadvuse poolt saadetud sõnum, et sul on praguses elus eriti vaja kellegi teise abi, seega ära karda abi küsida.

JALGRATTAGA SÕITMINE Kui sinu jalgratta sõit unes on lihtne ja see sujub sul ladusalt, siis tähendab see seda, et enda ärkvelolevas ajas sa hakkad looma tasakaalu enda tegemistesse. Olgu selleks tegemiseks sinu rutiinne päev, sinu töö või hoopis suhteelu. See, millesse sa hakkad seda looma, seda pead lugema teistest unenägude märkidest välja.

Jalgrattaga sõitmine ja kellegiga koos seda tehes, siis see sümboliseerib seda, et sul on millegi suhtes varuplaan. Mille suhtes? Seda seletab ülejäänud unenägu.

Kui sa aga ei saa rattaga sõitmisega hakkama ja see on sinu jaoks raskendatud, siis ka sinu tasakaalu loomine millegi suhtes on raskendatud sinu igapäevases elus.

Kui sa rattaga sõitmise ajal kukud ratta seljast maha, siis sa oled unustanud midagi väga väga tähtsat ning sinu alateadvus või lausa Inglid soovivad sulle seda meenutada. See võib olla ka märk selle kohta, et sa ei saa "millegagi" hakkama ja sa vajad abi selle lahendamisel või lõpuni viimisel.

Kui sa sõidad unes rattaga ja täielikult naudid sellega sõitmist, siis sa ka enda ärkvel olles elus naudid seda hetke, kus sa eksisteerid.

Kui sa sõidad unes rattaga ja sulle absoluutselt ei meeldi seda teha, siis sa ei naudi enda hetke eluperioodi ning oled kuidagi häiritud paljudest asjadest, mis parasjagu sul käsil on.

Unenägu, kus sa sõidad konkreetse koha suunas, on märk sellest, et sul on sihid paigas. Kui sa sõidad tundmatusse, siis sa raiskad enda energiat ja elu millegi täiesti kasutu nimel.

Jalgrattaga üles mäge sõitmine - raskuste teele tulemine. Jalgrattaga allamäge sõitmine - elu lihtsamaks muutumine.

Jalgratas, mis ei pidurdu või millel on pidurid või miski muu osa katki, sümboliseerib seda, et sa oled millegi suhtes, üldiselt kogu elu suhtes kontrolli kaotamas. On hetk, kus sa ei kontrolli absoluutselt seda, mist toimub ja sul ei ole ka jõudu, et selle nimel vaeva näha.

Kui sa näed, et sa jätad enda jalgratta kuhugile ja unustad selle sinna, siis on see märk selle kohta, et sa peaksid oma igapäevases elus rohkem asjadele tähelepanu osutama. Alateadvus viitab sinu lohakusele.

JALGRATTA VARASTAMINE Kui unenäos on keegi sinu jalgratta ära varastanud, siis on sinu ellu tulemas/või on juba tulnud miski, mis rikub sinu tuju. On selleks kas haigus, mis ei lase sul oma asjatoimetusi rahulikult teha või inimene, kes ei lase sul end mugavalt tunda. Kui sa ise varastad unes kellegi ratta, siis oled sina see segavaks inimeseks kellegi teise elus.

Kui sa näed unes jalgratta vargust pealt, siis sulle usaldatakse peagi saladus, mida sinu alateadvus soovitab enda teada jätta. Selle välja rääkimine toob sulle paksu pahandust.

JALGRATTAGA LENDAMINE Kui sa unes näed, et sa lendad jalgrattaga, siis on see hea sõnum sulle sinu alateadvuse või Inglite poolt. Sulle antakse märku, et sa saavutasid/saavutad millegi, mille üle sa saad palju rõõmu tunda. See on märk, et see, mida sa arvasid, et on võimatu saavutada, see ei olegi võimatu ja sa said hakkama.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlikke unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Valget Opaali, Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Que Sera ja Serafiniit on need kristallid, mis aitavad ettekuulutavaid unenägusid tuua sinu enda Ingli või Inglite poolt, kes sinu Auras on, et sind kaitsta.
Uuendatud: 29.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja