ÄMBLIK - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Ämbliku unes nägemine võib sulle ette kuulutada väga palju erinevaid asju ja anda sinu emotsionaalse seisu kohta väga palju erinevaid vihjeid teada. See on ka põhjus, miks sa pead enda unenäo väga täpselt ja põhjalikult lahti seletama, et sa kogemata endale valet vastust sellest unenäost välja ei otsi. Seega esimene küsimus peaks olema :"Kas ma kartsin ämblikut?" järgmine küsimus võiks olla: "Millised olid need emotsioonid, mis ämblik minule tekitas?". Esmalt selgita emotsioon välja ja siis defineeri kõik ülejäänud tegevused ning seigad enda unenäos ära.

Ämbliku unes nägemise kohta võib nii palju öelda, et kui sa enda ärkvelolles elus kardad ämblikke ning sul on lausa foobia nende suhtes, siis ämbliku unes nägemine ei too kunagi mitte midagi head sulle. Kui sa ämblikke ei karda, siis unes võid seda ka hea endelisena näha. Siit võid juba väikese vihje saada selle kohta, mis see ämblik sulle tuli tooma.

ÄMBLIK Ämbliku unes nägemine võib vihjata sulle millegi loomist, mingisugusesse asja või hetke kinni jäämist, asjade lahendamist, salakavalat inimest, probleemide lahenemist või nende teket. Ämblikul on väga palju erinevaid tähendusi, seega ole hoolas ja leia see õige ämbliku tähendus enda jaoks üles, et sa enda und valesti ei mõistaks.

Ämblikud võivad näidata sulle, et sa oled peagi õnnega koos, aga ämblikud alati tulevad sulle ütlema, et sa pead midagi selleks tegema või sa oled selle jaoks juba midagi ära teinud, et seda endale saada.

Kui unenäos käivad ämblikud vaid korraks läbi ja ei oma väga suurt rolli sinu nägemuses, need ei hirmuta sind ega ei ole väga ka sinuga seotud, siis ämbliku nägemine on hea asi. See tähendab seda, et unenägu võib olla seotud pühendumuse, töö tegemise ning millegi saavutamisega.

Ämblike unes nägemine võib tähendada ka seda, et sa leiad loomingulise lahenduse asjale või probleemile, mis sulle on taktistusi seadnud millegi saavutamise suhtes.

Unenägu, kus ämblik jookseb sinu eest ära, on ilmselge märguanne sulle, et tegele rohkem enda tööga. Ole positiivsem, keskendu sellele, motiveeri end ja näita tööjuures ennast kõige paremast küljest. Vastasel juhul seda tööd sul kaua ei ole.

Kui sa näed und, et suured ja väikesed ämblikud tulevad sinu poole mõlemad, siis on see hea õnn. Juhul, kui mõni ämblik neist sulle liiga teeb, siis see õnn purustatakse kellegi poolt, kes sulle halba soovib. Kui ei hammusta, siis saad kuhjaga õnne. Kus kohast see õnn tuleb ja millega see on seotoud? Seda pead lahti analüüsima ülejäänud unenäos toimuvaga.

Unenägu, kus keegi teine hoiab ämblikku enda käes või peal ja ta tundub seal unenäos sinu jaoks kummaline, kaval või isegi halb - siis see tähendab seda, et see inimene on peagi sinuga salakaval ning halb. Kui ta kiirgab sinule head ning sa oled rõõmus teda nähes, siis ta toob sulle head õnne.

Kui kuldset värvi ämblikud ronivad sinu peale, siis sa võid saada peagi materiaalselt häid uudiseid ja head õnne.

Unenägu, kus ämblik ronib mööda seinu üles, annab sulle teada, et sa avastad enda jaoks mõne soodsa võimaluse, et ennast teostada. Kui ta tuleb sealt alla, siis annab ämblik sulle vihje peagi saabuva probleemi kohta, millega sa pead võitlema, et enda unistuse poole jõuda.

Kui ämblik on sul unenäos sinu lemmik ja sa hoolitsed tema eest, siis antakse sulle märku, et miski hakkab sinu elus lõppeba. See miski on väga kaua sinu elus eksisteerinud, võib-olla on see suhe, töö, elu periood või midagi säärast. Kas see on hea või halb sinu jaoks, selle reedab sinu unenäo üldine emotsioon.

Unenägu, kus ämblikud ilmuvad mitte kusagilt järsku välja, annavad sulle teada, et pööra vähem tähelepanu enda elus olevas suhtes, mis sind häirib.

ÄMBLIKU TAPMINE Kui sa unes tapad ämbliku ära, kes sind hirmutab, siis sind on ees ootamas halb õnn. Mille suhtes halb õnn? Seda seletab ülejäänud unenägu. Kui sa näed ämbliku tapmist pealt, siis see ebaõnn on ämbliku tapjaga seotud. Kui sa tapad ämbliku unes ära, kes sind ei hirmuta, siis sa pääsed olukorrast, mis sulle on probleeme põhjustanud. Sa leiaksid nagu lahenduse sellele probleemile.

Ämblik, kes on unes tapetud ja kes ärkab surnuna üles, toob ettekuulutust peagi saabuva haiguse kohta.

SURNUD ÄMBLIK Kui sa näed unes ämblikku surnuna, siis on märk see selle kohta, et sa oled saanud lahti enda elus kellegist, kes on sinu üle palju võimu omandanud. Üldiselt sümboliseerib see kedagi, kes on naine.

VÕRGU KUDUMINE/ÄMBLIKU VÕRK Kui sa näed unes, et ämblik koob endale võrku, siis peagi keegi märkab sinu rasket tööd ja selle vilja. Võib-olla on see tööandja, kes märkab sinu häid ning osavaid külgi. Võib-olla on sind ees ootamas tasu või preemia tehtud töö eest. Igatahes keegi märkab sind ja võib sinu töö jutuks tuua. Kui sa oled enda unenäos ämbliku võrgu sees, siis on see märk töö tulemisest. Kui sa oled paanikas, siis sa ei oska teha seda tööd, mis sulle tuuakse või sa ei saa hakkama sellega. Kui sulle meeldib ämbliku võrgus olla ja sul ei ole vahet, kas see on sinu ümber või mitte, siis sulle sobib see töö, mis sulle peagi pakutakse. Kellegi teise ämbliku võrgu sees nägemine sümboliseerib selle inimesega koostöö tegemist.

SUUR ÄMBLIK Suur või isegi väga suur ämblik sümboliseerib naist. Naine, kellega ilmselgelt võib tulla või on juba tekkinud konflikt. Ülejäänud unenägu ja selles toimuv annab sulle teada, millise probleemiga on sul tegemist. Kui neid suuri ämblikke on rohkem kui üks, siis ei vihjata naisele selles unenäos. Suured mitmed ämblikud näitavad seda, et sinu õnn millegi suhtes on ära kadumas.

ÄMBLIKU MUNAD Ämbliku munade nägemine on halba tõotav. See on märk selle kohta, et peagi mingisugune konkreetne probleem tuleb ilmsiks või saab sellest veelgi suurem probleem lähiajal. Kui sa unes näed ämblikke munast koorumist, siis see sümboliseerib šhokiseisundit või halva enesetunde tekkimist keset selget momenti ning head enesetunnet.
 

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Ingli Aurat, Titaanium Aurat, Aqua Aurat, Lasuriiti, Sinist Kuldkivi või mõnda teist unenägude kristalli.

Sinise Kuldkivi päikeseratas on kristall, mis aitab ettekuulutavaid unenägusid tuua.
Uuendatud: 22.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja