AURA PUHASTUS RITUAAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .


Rituaalid on osa ühe spirituaalset teekonda käiva hinge elust. Rituaale tehakse selleks, et iseennast aidata ja enda energiat muuta paremaks, energiatest midagi minema juhatada või midagi külge tõmmata. See rituaal, mille olen siia kirja pannud on sinu Auravälja puhastamiseks. See Aura puhastuse rituaal on väga lihtne ja vajab ainult sinu soovi selle läbi viimiseks, et see toimiks. Jäta meelde, rituaalid saavad toimida vaid siis, kui sa teed seda kogu südamest ja sa naudid selle tegemist.

Kuna rituaale peab tegema täpsel nii, nagu ma olen need siia kirja pannud, siis soovitan sul samm-sammult kõik õigesti ära teha, kuid soovitan sul mõtetes mitmel korral enne rituaali teele saatmist see läbi teha. Seda sellepärast, et sa suudaksid kogu hingest seda teha ja et see tuleks võimalikult loomulikult välja.

MIKS TEHA AURA PUHASTUSE RITUAALI?

Aura puhastuse rituaali soovitan ma tegelikult teha aja möödudes pidevalt ja see on selline rituaal, mis kulub terveks sinu eluteeks ära. Aura puhastuse rituaali on vaja teha sellepärast, et vabastada Auras olevat üleliigseid, stressi tekitavaid, takistusi teele toovaid, ebaõnne, ära sõnumise ja haigusi toovaid energiaid. Meie Aura kogub pidevalt negatiivsust endasse, kui me ennast ohtude eest ei kaitse ja enamus inimeste Auras on pidevalt üleliigset kahjulikku energiat, mis tekitab emotsionaalseid probleeme.

Kui sa tunned, et sa oled stressis, sul ei lähe mõnes ettevõtmises kõige paremini ja sa tunned, et sul on vaja alustada puhtalt lehelt või sa soovid uut värskendavat energiat, siis see rituaal on kohe kindlasti sinu jaoks.

MILLAL TEHA SEDA RITUAALI?

Aura puhastuse rituaali võib teha neljal korral kuus, vastavalt sellele, millist konkreetsemat energiat sa soovid enda Aurast vabastada. Kuna tegemist on vägagi universaalse rituaaliga, siis see annab sulle tegelikult võimaluse seda pidevalt teha.

TÄISKUU:
Aura puhastuse rituaal, mis aitab vabastada sinu hingest ja Auraväljast kõige negatiivsema energia, mis seal eksisteerib. See tähendab seda, et Täiskuu vägi vabastab kõige kahjulikuma väe ja see, mis sinu Aurast vabaneb, selle otsustab Kuu jõud ise.

KUU VIIMANE VEERAND:
Kuu viimase veerandi ajal on seda rituaali hea teha siis, kui soovitakse vabaks lasta minevikust või stressi tekitavast energiast, mis on seotud mineviku teemadega. Sobib teha siis, kui sa tunned, et sinu elu ei lähe mitte kuidagi edasi ja sa seisad enda elus paigal.

NOORKUU:
Noore Kuu loomise päeval tee Aura puhastuse rituaali siis, kui sa soovid enda ellu värskendust ja sa soovid enda ellu uusi võimalusi ligi tõmmata. Noore Kuu loomise ajal töötab see rituaal sama võimsalt, kui Täiskuu ajal.

KUU ESIMENE VEERAND:
Tee Aura puhastuse rituaali Kuu esimese veerandi loomise päeval, kui sa soovid Aurast vabastada üliemotsionaalsust, stressi, depressiooni, melanhoolseid mõtteid ja iseenda üleüldist negatiivsust. Tehakse ka siis, kui soovitakse haigusest vabaneda

Aura puhastuse rituaali võib teha kõigil neil neljal päeval, kuid igal Kuu faasi päeval on konkreetsem jõud ja vägi, mis aktiveerib teatud negatiivse energia sinu Aurast välja saatmiseks.

SUL LÄHEB RITUAALI TEGEMISE JAOKS VAJA:


Rituaali jaoks kasutatakse alati õigeid elemente ehk neid ei asendata mõne teise elemendiga. Seda selleks, et rituaal toimiks. Iga vahetatud element või puudu olev element muudab rituaali toimet ja sa ei saa seda toimet, mida sa ootad, kui sa nii teed.

 
1. SIDRUNI KÜÜNAL
2. SIDRUN
3. KOLM GIRASOLI
4. SALVEI VIIRUK
5. MÄEKRISTALL GEOOD

6. RITUAALI TEGEMISE
JAOKS MÕELDUD NUGA
7. TIKUD


Mäekristall geood on ainuke kristall, mis võib olla eelnevalt kasutuses. Võta rituaali jaoks kasutusele kodu puhastus geood, kui sul selline geood juba olemas on.

RITUAALI RETSEPT:

Ennekõike pead sa leidma selle sobiva päeva, millal sa soovid seda rituaali teha. Kuu faasidest kirjutan ma pidevalt, seega annan alati teada, milline Kuu faasi päev on lähenemas. Kui sa oled õige päeva leidnud, siis leia enda kodus koht, kus sa saaksid seda üksinda teha. Seda tuleb kindlasti sul üksinda teha, et sa saaksid võimalikult palju keskenduda. Sa pead leidma ka koha, kus see sama sidruni küünal saaks nädal-kaks põleda.

"Aura puhastus rituaal alaku"

1. Esmalt võta Mäekristall geood ja mine vii see enda voodi alla. Voodi alla selleks, et kui sa hiljem oled Aura
puhastus rituaali ära teinud, et see öösel sinuga edasi toimiks ning Aura puhastus saaks öö läbi olla aktiivne.

2. Nüüd võta Sidruni küünal, aseta see kuumakindla aluse peale. Võta nuga ja joonista väga suurelt Ruun nimega FEHU. FEHU Ruun on ka pildi peal Mäekristall geoodi ja Salvei viirukite kõrval. Joonista see täpselt sama moodi sinna nagu see on pildil tehtud ja seda teed sa rituaalinoaga. Kui sa Ruuni joonistad, siis sa keskendud sellele, et sinu Aurast vabaneks halb energia.

Fehu Ruun on väga tähtis element selles rituaalis, see aitab vabastada sinu Auras eksisteerivat negatiivsust ja takistavat energiat. Täpselt sama moodi aitab seda teha sidruni küünal.

3. Kui Ruun on joonistatud, siis võtad tikud ja süütad küünla põlema. Samal ajal keskendud sellele, et sinu Aura saaks puhastatud, värskendatud ja negatiivsus vabaneks sinu Aurasüsteemist.

4. Sidruni küünal põleb ja nüüd võtad kolm Girasoli kristalli ning asetad need küünla ette. Küünla ette nii, et need kristallid oleksid joonistatud Ruuni ees.
Girasol on kristall, mida kasutatakse Aura puhastuse rituaalides ja erinevates maagiates. Girasol on see, mis neelab kogu sinu negatiivsuse endasse ja aitab blokeerida selle probleemi tagasi tulemist. Ruun aktiveerib Girasole sind aitama ja sellepärast on see väga tähtis, et Girasolid Ruuni ees seisaksid. Girasole peab olema kolm tükki, esimene sümboliseerib sinu minevikku, teine sinu olevikku ja kolmas tulevikku. Igal Girasolil on oma põhimõte selles rituaalis.

5. Nüüd asetad enda vasaku käe vasakult esimese Girasoli peale ja lausud mõtetes: "Vabaks minevik". Nüüd keskmise Girasoli peal hoia mõlemat kätt korraga ja lausu: "Puhastagu olevik". Nüüd kõige parempoolse Girasoli peal hoia paremat kätt ja lausu: "Tulevik saabugu".

See on viis aktiveerida kristalle sind aitama!

6. Nüüd võtad Salvei viiruki ja süütad läbi sidruni küünla selle põlema. Lased otsast veidi põleda ja siis raputa leek kustu. Nüüd, kus Salvei viiruk suitseb, ole hea, aseta see küünla lähedale ning lase sellel lõpuni suitseda.

Salvei viiruk aitab Girasolidel tööle asuda ja sinu energias muudatusi tegema hakata. Fehu Ruun on see, mis kinnitab Girasolidele selle ülesande ja tänu Fehule suudavad Girasolid sind ka distantsilt aidata. Sidruni küünal vabastab sinu negatiivse energia tänu Kuu väele universumisse.

7. Kui Salvei viiruk on oma koha peale asetatud, siis nüüd võtad sidruni. Sidruni lõikad selle sama rituaalinoaga lahti ja pigistad ühe poole sidrunist klaasi sisse. Klaasi täidad lisaks sidruni mahlale ka veega. Kui sidrunivesi on valmis tehtud, siis asetad selle klaasi küünla, kristallide ja viiruki kõrvale. Lased sellel veel seal seista kuni magama minekuni.

8. Sellel samal päeval, kui sa Aura puhastuse rituaali teed, siis enne magama minekut teed järgmist: Kõigepealt peab viiruk olema ise ära põlenud, siis võtad tiku ja surud küünla leegi vaha sisse kustu. Nüüd jätad küünla koos kristallidega omale kohale ning lähed koos sidruni veega magamistuppa. Vahetult enne magama minekut jood selle vee ära. See sama sidruni vesi kannab kaasas puhastavat väge ja kui sa jood selle ära, siis öösel magades toimib see rituaal edasi. Kui sa magad, siis rituaalisõnadega sidrunivesi ja Mäekristall geood saavad oma kasulikku tööd sinu Auras teha.
 

Sidruni vesi on Aurat puhastava toimega ja see on ka põhjus, miks seda rituaalis peab kasutama.

9. Mäekristall geood peab olema vaid ühe öö sinu voodi all, teisel päeval võid tõsta selle tagasi omale kohale.

10. Sidruniküünalt põletad edasi iga päev võimalikult palju, seda võib teha maksimaalselt kaks nädalat. Seega näiteks, kui sa teed rituaali Noore Kuu loomise päeval, siis see peab Täiskuu ajaks põletatud olema. Või kui sa teed rituaali Kuu viimase veerandi loomise päeval, siis see peab ära põlenud olema Kuu esimese veerandi loomise päevaks.

Küünal on ära põlenud siis, kui Fehu Ruuni selle küünla peal enam ei ole. Siis võid selle küünla minema visata.

11. Kui küünal on ära põletatud, siis võtad need kolm Girasoli ja viid need vabasse loodusesse. Kõige parem oleks, kui sa viiksid need jõevette. Kui sa need jõkke viskad, siis täna kristalle tehtud töö eest.

Tegemist on universaalse Aura puhastuse rituaaliga, mis aitab vabastada sinu Auraväljast negatiivsust ja takistavat energiat. Kuu faas mõjutab seda rituaali, andes konkreetsema väe sinu Aura puhastamiseks. Aura puhastus rituaal aitab universaalsel kombel kõik halva sinu teelt likvideerida.

Rituaal saab toimida vaid siis, kui sa teed seda täie pühendumusega ja soovid seda südamest teha!

Uuendatud: 23.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja