SOOVIDE LAEGAS

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

 

Soovide laegas on maagiline laegas, mille sisse sa saad hakata enda soove koguma. See laegas on kasulik selleks, et sinu unistused läheksid täide ja sa suudaksid oma unistused ka õigesti universumisse saata. See laegas saadab need universumisse ning aitab tulevikus neid unistusi täita. Aidates sind viia elus kohtadesse, kus sa saad selle, mida oled soovinud ja tuues sulle palju võimalusi ning head energiat.

 

Soovide laeka sa saad iseenda jaoks teha, et enda soove universumi poole teele saata. Soovide laeka sisse saad sa koguma hakata kindlaid kristalle kindla eesmärgi nimel. Selleks leia endale sobilik karp, mille põhja aseta kaneeli koored, üks vanilje kaun ning veidikene köömneid. Need taimed hoiavad sinu kristallide soove kinni ja saadavad neid järk-järgult universumisse. Need taimed aktiveerivad sinu soovide väge ning ei lase neil ennem ära kustuda, kui need soovid on täitunud.

Soovide laegas peab iga inimese jaoks olema eraldi, see on väga eriline laegas. Selle karbi kaas peab alati kinni olema. Sa hoia seda laegast peidus ja kõige parem on see, kui sa hoiad seda enda voodi all.

1. Esimeseks sammuks on see, et sa leiad endale sobiliku laeka ja asetad kõik eelpool nimetatud taimed laekasse. Peale taimede laekasse asetamist, soovitan sul sinna lisada ka ühe Aragoniidi geoodi. Aragoniidi geood on see kristall, mis suunab soovide kristallide sõnumeid koos taimedega kaugele tulevikku ja on kasulik eriti selliste unistuste täitumisel, mis on vägagi suured ning raskesti kättesaadavad.

2. Nüüd hakkad ajapikku sinna enda soovide kristalle lisama ja need kristallid jäävad sinna seniks, kuni soov on täitunud.

3. Iga kristall, mille sinna sisse paned, märgistad ära, et sa teaksid, milline soov seal sees on. Võid kasutada väikest riidest kotti, mille sisse kirjutad ka sedeli. Sedeli peale selle soovi, mille jaoks kristall sinu heaks töötab.


4. Soovide laegast puhasta ühel korral kuus, soovitatavalt Täiskuu või Noorkuu ajal, Kuu viimase või Kuu esimese veerandi päeval. Puhasta seda nii, et avad karbi ja asetad karbi lähedale Kaneeli või Vanilje viiruki suitsema. Kui seda teed, siis unista ja keskendu nendele soovidele, mida enda ellu läbi soovide laeka soovid saada. See on kõik, mida sa tegema pead!


5. Kui soov on täitunud läbi laeka, siis võta see soovi kristall sealt välja, täna seda ning vii see jõevette. Nii sa tänad universumit ja tänu sellele jääb sinu soovitud tulemus ka sinu ellu. Senimaani, kuni soov ei ole täitnud, senimaani hoiad seda soovikristalli laekas.

Soovide kristalle asetad laekasse nii, et võtad konkreetse soovikristalli ja saadad selle sisse sõnumi läbi une. Võtad endale sobiliku soovi kristalli, lähed magama ja hoiad seda uinudes enda käes. Unista sellest, mida enda ellu soovid saada ja see unistus peab olema ühe kristalli puhul konkreetselt ka üks. Soovid ja enne uinumist aseta see padja alla. Hommikul paned soovi sümboliseeriva lausega selle koti sisse ning soovide laekasse. Nii sa kodeerid kristalli enda unistust täide viima. Ühe ja sama teemaga soovi võid soovida mitmete kristallidega, erineva nurga alt ning nii palju, kui sa ise seda soovid teha. Soovide laekasse kristalle võib panna igal ajal, just siis, kui sa tunned, et sa soovid soovi teele saata.

 

Kui me läheme unne oma sooviga, siis me saadame oma unistuse teele ja samas me kinnitame oma soovi ka kristalli sisse. Kristallid on väga erilised energia kogujad ja kui sa tahad, et need võimsalt töötaksid, siis võiksid need soovide laeka kristallid olla lihvitud ehk poleeritud. Sellise kujuga kristall hoiab sinu mõtteid väga hästi kinni.


SOOVIDE LAEKA KRISTALLID: Igal kristallil on oma eriline suund, mida see suudab sinu ellu tuua. Kasuta õiget kristalli! Kindlasti ei tohiks need kristallid olla eelneva kasutamisega ehk nende energiad peavad olema puhtad.

Goldriver on kristall, mida kasutatakse ambitsioonide ellu viimisel, materiaalsete unistuste täitumiseks, enda arengu jaoks ja enda isiklike saavutuste suurendamiseks.

Kinavar sümboliseerib materiaalset õnne, materiaalseid kordaminekuid ja seda kasutatakse ennekõike materiaalsete ning rahaliste soovide täitumiseks.

Mäekristall on universaalne soovide kristall, mida sa võid kasutada sellise soovi jaoks, mida sa ei suuda teiste kristallide puhul kategoriseerida.

Roosa Sammalahhaat - kasuta seda kristalli soovide puhul, mis on seotud perekonnaga või sinu enda emotsionaalse seisuga.

Rodokrosiit - seda kristalli kasuta armastusega seotud soovide ja unistuste puhul. Eriti siis, kui sa soovid enda ellu armastust leida või sa soovid enda ja partneri vahel tundeid võimsamaks muuta.

Krüsopraas on selline soovide laeka kristall, mida ma soovitan sul kasutada siis, kui sa soovid millessegi õnne tuua. Kui sa soovid, et midagi läheks hästi, sa saaksid võimalusi millegi loomiseks ja leiaksid lahendusi. Krüsopraas on väga universaalse toimega soovide laeka kristall, mida saab ka materiaalsete unistuse täitumiseks kasutada.

Magnetiit on soovide laeka kristall, mis aitab sul kurja ära hoida, terviseprobleemidest lahti saada ja seda kasuta soovimiseks siis, kui sul on tõesti väga suurt abi vaja millegi korda tegemiseks.

 

Kõik kristallid, mis oled enda laekasse minu käest saanud, mitte ühtegi kristalli ei tohiks eelnevalt puhastada. Seda sellepärast, et ma olen nendele oma sõnad peale lugenud, et need hakkaksid tööle just sinuga. Isegi Butiigis kohapeal ei võta nad inimese energiat endasse, kes ei hakka neid tulevikus kasutama.

Seega saad koheselt neid kristalle unistamise jaoks kasutama hakata!
Uuendatud: 17.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja