ROOSA KVARTSI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

 

Roosa Kvarts on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Roosa Kvarts sümboliseerib armastust ja peamiselt peaks see kristall kristalli kotist välja tulema siis, kui selleteemaline küsimus on esitatud.

VASTUS:

- Kui on esitatud materiaalne küsimus, siis viitab see sellele, et võib tegemist olla liialt ahne küsimusega ja Roosa Kvarts soovitab küsimust mitte küsida või seda ümber sõnastada.

- Kui küsimus on seotud laste saamisega/abiellumisega/perekonna loomisega : Jah, on õige aeg selle tegemiseks või sinu ellu on laps saabumas.

- Kui küsimus on seotud tervise teemaga : Stress on see, mis haigussümptomeid toob või võib hakata tooma.

- Kui küsimus on seotud armastuse/suhtega, siis vastus on järgmine: Oled ise liialt tundlik, oled liiga emotsionaalne, võid asju üle paisutada, armastus võib olla algstaadiumis ja kui oled vallaline, siis see on märk uue armastuse leidmisest.

- Kui küsitakse ennustuskristallidelt lihtsalt vihjet ilma küsimust esitamata, siis Roosa Kvarts annab teada : Andesta iseendale, andesta kellelegi, kelle üle sa oled kohut pidanud ja mine enda eluga edasi. Ära lase pisiasjadel enda hingele haiget teha.
Uuendatud: 27.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja