La Tene käekett AMBUR "TASAKAAL"

  • 34.50€

Toote detailid

  • Mudel: AMBUR "TASAKAAL"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett AMBUR "TASAKAAL" on loodud hingele, kes on sündinud Amburi sodiaagi all. Selles käeketis on Amburile vajalikud kristallid. See koosneb suurtest Ametüsti kristallidest, Oonüksitest ja väikestest Hematiitidest.


Amburite sodiaagi all on sündinud need, kelle sünnipäev jääb ajavahemikku 22. november - 21. detsember. Amburid on oma iseloomu poolest väga otsekohesed, ausad, nad inspireerivad iseennast ja oskavad väga kergelt ka inspiratsiooni leida. Amburid tüdinevad kiirelt ja nendele on vaja pidevalt missioone, mida täita.


- Amburi käeehtes on kõige olulisemaks kristalliks Ametüst, see on Amburitele üheks põhiliseks abistajaks. Ametüst aitab Amburitltasakaalus olla ja pidevast rahutuse tundest lahti saada, mis on nende jaoks väga omane. Ametüst aitab elu elada nii, et Ambur oleks ise selle eluga rahul.


- Lisaks sellele, et Ametüst aitab rahustada ja tasakaalustada Amburit, sellel on oskus ka tugevdada tema intuitsiooni. Ametüst aitab Amburil mõista, mida ta siis tegelikult soovib elust saada ja elus saavutada.


- Oonüks ja Hematiit toetavad Ametüsti tööd, aidates Amburi sees olevast närvilisusest ning rahutuse tundest vabaneda. Need olen sellesse käeketti lisanud ka selleks, et kaitsta Amburit tekkivate sisemiste probleemide eest.


Hoida seda väeeset Ametüst geoodi peal, et kristallid enda energiat ära ei kaotaks ja puhasta aeg-ajalt Lavendli viirukiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, AMBUR, TASAKAAL, tooted, ambur tasakaal, la tene, la tene ambur, oonüks, ametüst, hematiit

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja