Menüü
Ostukorv

PUNANE AHHAAT süda auguga

PUNANE AHHAAT süda auguga EHTED
PUNANE AHHAAT süda auguga EHTED
PUNANE AHHAAT süda auguga EHTED
PUNANE AHHAAT süda auguga EHTED
PUNANE AHHAAT süda auguga EHTED
PUNANE AHHAAT süda auguga EHTED
PUNANE AHHAAT süda auguga
8.90€
Maksudeta: 7.30€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE AHHAAT süda auguga

PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kristalli, mis aitaks teha elus hea restardi ja positiivse kannapöörde, siis oled täpselt õige kristalli juures. Too Punane Ahhaat ellu ja lase sel end tervendada, aidata ning inspireerida.

Punane Ahhaat on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulik värvus varieerub erkpunansest kuni mustjas punaseni välja. Punases Ahhaadis on valgest kuni helepunase piimjas toonini struktuur ja sellel esineb pragusid ja jooni. See on kristallile omane ja ei tähenda, et tegemist on katkise kristalliga. La Tene poodides müügil olevad kristallid on naturaalsed. Nii nagu kõigil Ahhaatidel on ka Punasel Ahhaadil kaitsvad toimed ning lisaks oma eriline vägi, millega see saab sind aidata.

Tegemist on kristalliga, mis aitab sul enda elus läbi viia suure muutuse. Võid alustada selle kandmist konkreetse soovi ellu viimiseks või selleks, et uut algust enda ellu kutsuda. Punane Ahhaat kaitseb sind, seega toob see sinu ellu vaid häid võimalusi.

Hoia seda kristalli enda koduseinte vahel, et suurendada kodus olevat head õnne ja positiivset energiat ning paremat läbisaamist pereliikmetega. Punane Ahhaat sisaldab elujõudu, energiat, vitaalsust, optimismi ja positiivsust. Hoides seda kodus, tood kristalli energia koduseinte vahele. Kanna seda kui soovid ise olla rõõmameelsem ja elujõulisem.

Selle kristalliga on võimalik vabaneda vanadest mustritest ja mineviku ahelatest. Punane Ahhaat ei luba sul energiat raisata millelegi, mis sind enam hästi ei teeni. See vabastab ahelaid ja loob uut algust. Hea kristall sulle, kui sa soovid eluga edasi liikuda, areneda ja nautida rohkem hetke, milles elad.

Punane Ahhaat suurendab enesekindlust, muudab sind ambitsioonikamaks ja võimendab teotahet. Kanna seda kristalli endaga, et muutuda tugevamaks inimeseks. Hoia seda töölaual või kodus, et suurendada enda võimekust. See parandab sinu igapäevast töö- ja ka elukvaliteeti.

Punane Ahhaat edendab loomingulist mõtlemist, aidates ideid ellu viia, neid väljendada ja neist midagi luua. See on energiat süsitva toimega, aidates Sakraaltšakral korrapäraselt töötada, mis omakorda aitab muuta inimese loomingulisemaks ja produktiivsemaks. Väga hea kristall tööalase edu loomiseks, aidates kaasa ideede puhangule ja produktiivsete uute mõtete esiletulekule. Punast Ahhaati hoia enda töökohas, kanna seda kaasas või hoia arvuti lähedal kui sellega töötad.

Kristall aitab tunda turvatunnet, see julgustab suhtlema ja elama. Sobib neile, kellel jääb puudu julgusest elada elu täiel rinnal. Soovitan seda kristalli kinkida lapsele, kellel jääb puudu julgusest, et luua uusi sõpru või olla sotsiaalne. Ka täiskasvanule on see hea, kes soovib olla julgem inimene.

Punane Ahhaat muudab sind kirglikuks, aidates sul nautida rohkem seda, mida sa teed. Parandades seeläbi olulisel määral sinu elukvaliteeti, muutes sind rohkem elunautlejaks ja vähendades suurel määral ülemõtlemist ning taandades stressitaset kogu kehas.

SÜDAME sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

PUNANE AHHAAT JA SÜDA

Punane Ahhaat on energia kristall, südame sümboliga kombineerides aitab see armastust ellu tuua, Südametšakrat tervendada ja armastust ise jagada.

SÜDAMETŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

"Armastuse, kire ja suhtetervendaja kristall"

Tegemist on kristalliga, mis mõjub armastusealaselt suurepäraselt. See loob sidemeid, hoiab neid, julgustab kompromisse tegema, armastama, armastust vastu võtma ja riskima õige inimese puhul enda südamega. Punane Ahhaat aitab Südametšakra aktiivseks muuta. Lisaks ergutab see Sakraaltšakrat, mis omakorda mõjub seksuaalsel tasandil hästi. Punane Ahhaat aitab kirglikuks muuta inimest, kellel on kire puudus või kes oma kaaslase vastu enam ei tunne kirglikke tundeid. See on pikaealise suhte taaselustaja kristall. Hoia seda kristalli enda kodus, armastuse kristallide keskel, magamistoas või kanna seda kristalli endaga kaasas. Punane Ahhaat sobib nii suhte värskendamiseks, kui ka armastusele avamiseks. Tõeliselt hea armastusekristall.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Punane Ahhaat aitab lahti saada väsimusest, pidevast jõetusest ja energia puudusest. Tegemist on energiat andva kristalliga, mis muudab sind aktiivseks ja elujõuliseks. See on vitaalsust süstiva toimega, aidates sul olla nooruslik ja energeetiline.

Tervendab madalat libiidot, aidates taastada sinu seksuaalenergiat, muuta sind kirglikumaks ja armastavamaks inimeseks. Sobib pikaajalise suhte ergutamiseks ja seksuaalse tagasihoidlikkuse vähendamiseks.

SODIAAK

Kõik kristallid sobivad kõikidele päikesemärkidele aga kõige enam töötab Punane Ahhaat KALADE ja JÄÄRADEGA. See on nende motivatsiooni, eluenergia, vitaalsuse, külluse, armastuseõnne ja eneseteostamise kristall. Punane Ahhaat võiks kindlasti Kalade ja Jäärade eludes olemas olla. Kõige enam vajavad Punast Ahhaati need, kes on sündinud märtsi lõpus, mil on Kalade ja Jäära üleminek. Ülemineku sodiaagi kohta leiad põnevat lugemist SIIT.

Punast Ahhaati võid laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Kopaal või Arruda viiruk.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2*2*1 cm
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
3.73€
Maksudeta:3.05€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
19.90€
Maksudeta:16.31€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
18.40€
Maksudeta:15.08€
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõista. A..
24.40€
Maksudeta:20.00€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi krista..
48.82€ 65.09€
Maksudeta:40.02€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
8.50€
Maksudeta:6.97€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide täitumist, head k..
5.90€
Maksudeta:4.84€
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja negatiivsust. Kuldobsidiaan aitab näha selge..
9.50€
Maksudeta:7.79€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
10.00€
Maksudeta:8.20€
QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on kombineeri..
9.70€
Maksudeta:7.95€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.