AKVAMARIIN

  • 122.00€

Toote detailid

  • Mudel: AKVAMARIIN sõrmus (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AKVAMARIIN on kristall, mis juhib sind suhtlema sulle antud kaitseingliga ja teejuhiga, kes teavad sinu saatuserada. Akvamariin õpetab armastama, armastust jagama ja tingimusteta sellesse suhtuma. Akvamariin on nii-öelda eneseleidmise kristall, millel on oskus viia sind samm-sammult õigele rajale. Akvamariin vabastab emotsioone, mis ei lase sul armastust tunda ega ka seda jagada.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

AKVAMARIINI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Akvamariini kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Akvamariin teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Aitab lahendada karma võlgasid, mis on seotud eelmiste eludega ja armastusega.

Parem -  Aitab lahendada karma võlgasid, mis on seotud selle eluga ja armastusega. 

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Tervendajana kanna Jupiteris, see aitab tervendada kopse, hingamissüsteemi, astmat ja teisi erinevaid hingamissüsteemiga seotud probleeme.

Parem - Siin aitab see samuti tervendada nagu vasakus käes kantuna, lisaks veel aitab eneseväljendamist edendada ja julgemaks muuta. 

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Akvamariin selle sõrme kaudu aitab vabastada sinu hingest vanu emotsioone, mis enam sind ei teeni. Ehk emotsioone, mis teevad haiget, mis ei tohiks enam eksisteerida ja mis takistavad sul elus õnnelik olla või edasi liikuda.

Parem - Akvamariin toob selles sõrmes kantuna sinu ellu hingesugulast ehk armastust, kellega sa oled enda selles elus kokkuleppe sõlminud, et te kohtute. Kui see inimene on sinu elus juba olemas, siis see aitab suhet tugevdada ja sidet suurendada. 

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Väga kasulik on kanda Apollo sõrmes Akvamariini, siin aitab see sul alateadlikult minna enda õigele rajale ja tugevdab niivõrd intuitsiooni, et sa hakkad iseenesest tegema õigeid valikuid. Aitab lõpetada pideva kõhklemise ja kahtlemise otsustamise üle.

Parem - Akvamariin toob head intuitsiooni ka siin sõrmes kantuna, aitab kaasa ennustamistele.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Toob head õnne erinevates hobides ja nendes tegevustes, mida sa armastad. Aitab luua hobist töökoha.

Parem - Kaitseb erinevate ohtude eest, nagu näiteks veeõnnetuste ja viirushaigustesse jäämise eest.

Kui soovid, et Akvamariini sõrmus töötaks sinuga väga mitmeid aastaid korrapäraselt, siis hoia seda igal öösel Apofülliidi või Tseoliidi geoodi peal.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AKVAMARIIN, sõrmus, hõbe, akvamariin sõrmus, hingesugulane, armastus, vanad haavad, emotsioonide vabastamine, saatuse tundma õppimine, ennustamine, intuitsioon, karma, karma võlad, hingamissüsteem, astma, loomingulisus, Aquamarine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja