LUMIOBSIDIAAN

  • 26.60€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN nugget käekett
  • Saadavus: Laos


LUMIOBSIDIAAN  on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani leidub vulkaanilistest piirkondades, seda seetõttu, et Lumiobsidiaan on laavast tekkinud. Lumiobsidiaani peamiseks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Mehhiko.

Lumiobsidiaan on kõige enam seotud inimese energeetika puhastamise, tasakaalustamise ja kaitsmisega. Lumiobsidiaan on väga kasulik kristall igaühele, kuna see hakkab inimese Auras väga kiirelt tööle. Nii on kõikide laava koostisega kristallidega, need omavad tuleelementi, mis aitab kiirelt sellel kristallil tööd teha.

LUMIOBSIDIAAN KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Lumiobsidiaan on Aurat puhastava toimega, mis tähendab seda, et kui sa hakkad seda kristalli esmakordselt kandma, siis see ongi tema kõige esimene töö, mis ta sinuga teeb. Lumiobsidiaan puhastab sinu Aura ära, aitab vabastada ebavajaliku energia Aurast, eemaldada närvilisust ning asjatud muremõtted. Seejärel alles hakkab Lumiobsidiaan ülejäänud oma energiaid sinu abistamisel kasutama ja endast välja andma. 

- Lumiobsidiaan aitab inimesel näha, mis ta ise endale halba teeb, millised on need tegevused, mis on kahjulikud ja mida võiks muuta enda juures. See tähendab seda, et Lumiobsidiaanil on oskus sind iseendasse vaatama panna. Lumiobsidiaani käe peal kandes aitab see väga kiirelt Sakraaltšakrasse energiat anda ja seal Tšakras pesitsevadki need probleemid, mida me ei taha iseendale tunnistada. Lumiobsidiaan aitab väga valutult sul ennast muuta, aidates mõista, et see on hea, kui sa näed enda negatiivsemaid külgi. 

- See on kristall, mis aitab sul enda vigu näha ja neid tunnistada. Kasulik kristall kõigile, kes ei suuda näha seda, mida sa ise valesti teed. 

- Lumiobsidiaani on kasulik käe peal kanda, et enda Aurat puhtana ja tervena hoida. Lumiobsidiaan puhastab sinu energiaid ja on kasulik Aurakaitse loomisel. Kui sa kannad Lumiobsidiaani, siis see kaitseb sinu Aurat katki minemast.

- See kristall on kõigile kasulik, kes soovivad enda mõtteid selgeks saada. Lumiobsidiaan aitab sul näha enda elu selgelt, mõista enda sidet teiste inimestega ja näha ka seda, kes on need inimesed, kes väärivad sinu headust.

- Lumiobsidiaan on selline kristall, mis aitab sul iseenda vigadest õppida ja lõpetab sul pidevalt ühtede ning samade vigade sooritamise. Lumiobsidiaan aitab sul analüüsida seda, miks sa nii oled teinud ja miks sa nii enam mitte kunagi ei tohiks teha. 

- Kanna Lumiobsidiaani käeketti koos Mookaitega, kui soovid endale anda lisaenergiat uute asjadega või eluga kohanemiseks. Need kaks kristalli koos aitavad stressi maandada uues elukorralduses või uude kohta elama minnes. Aitavad kaasa uude töökohta end sisse seadmisel. 

- Kanna Lumiobsidiaani käeketti koos Mäekristalliga, et puhastada enda Aurat stressist ja ülekoormust tekitavast energiast. 

RAVITSEMINE LUMIOBSIDIAANGA käe peal kandmine aitab tervendada järgmist:

- Lumiobsidiaani käe peal kandmine aitab pidurdada erinevate sõltuvushaiguste süvenemist, veelgi paremini töötab see siis, kui sa seda kristalli talismanina kaelas kannad. 

- Kanna Lumiobsidiaani käeketti selle käe peal, kus sul on lihaskrambid või lihasvalu. Sobib kanda ka siis, kui oled enda kätt vigastanud ja see valutab. Lumiobsidiaan aitab käel kiiremini paraneda ja aitab ka käte jäikuse leevendamiseks.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Lumiobsidiaan kõige enam KALJUKITSESID. Lumiobsidiaan aitab Kaljukitsi kaitsta halva energia eest ja kaitseb neid stressi jäämisest. Lumiobsidiaan sobib ideaalselt nii Kaljukitse meestele, kui ka naistele. Teiseks abiliseks on Lumiobsidiaan AMBURITELE

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18-19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIOBSIDIAAN, Ehted, käekett, nugget, aura puhastaja, muudatused, enda vigade nägemine, sõltuvus, aura tugevdamine, lihaskramp, lihased, valu kätes, vigadest õppimine, kaljukits, ambur

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja