NEFRIIT JAAD

  • 41.40€

Toote detailid

  • Mudel: NEFRIIT JAAD auguga tahutud
  • Saadavus: Laos


NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte. Nefriit Jaadil on inimkonna ajaloos olemas väga kõrge koht. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba üle 7000 aasta ja kes teab veel seda, kui palju enne seda on Nefriit Jaad inimkonda mõjutanud. Nefriit Jaad oma välimuselt on kaunis metsaroheline kristall. Nefriit Jaadi roheline meenutab kohati sammalt ja müstilist nõiametsa. Selle värvus on üldiselt tuhm ja selles võib esineda tumedamaid kohti. Kuid Nefriit Jaadi on võimalik poleerida väga läikivaks, kui tegemist on väga kvaliteetse kristalliga, mis omakorda on ka väga hinnaline.


Nefriit Jaadi leidub Uus-Meremaal, Kanadas, Venemaal, Alaskal, Austraalias, Brasiilias ning ka Hiinas. Nefriit Jaadi leiupaiku on maailmas veel.


Nefriit Jaadi on peamiselt kasutatud rituaalide läbiviimisel, enda hõimude ja perekonna kaitsmisel ning enda hõimude väeesemete valmistamisel. Nefriit Jaad on tuntud oma universaalsete energiate tõttu. Alati on seda kristalli vaja, Nefriit Jaadil on alati inimesele midagi pakkuda. Seega sa ei saa valesti valida, kui valid enda kaaslaseks Nefriit Jaadi.


Nefriit Jaadi kingitakse enda lähedasele või sõbrale, kui soovitakse enda sõprust väljendada. Nefriit Jaad aitab lähedase inimesega suhteid parandada.

Nefriit Jaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Nefriit Jaad on kristall, mis vabastab enesele seatud blokaadid, vale mõtlemise, kinni jäänud käitumismudeli, kahjulikud uskumused ja arvamused. Nefriit Jaad on enese tervendaja kristall, mis vabastab sind enda seatud ahelatest ja mis aitab sul elada nii, et sa saaksid elada iseendale kasulikult. Väga kasulik kristall sulle, kui sa tunned, et sa oled vahel enda kõige suurem vaenlane.


-  Nefriit Jaad on tuntud selle poolest, et see on unistuste kristall. Kui tavaliselt on unistuste kristalliks MäekristallRutiilnõeltega Kvarts ja Sinine Kuldkivi, siis nende kõrval väga tugevaks unistuste teele saatjaks on ka Nefriit Jaad. Nefriit Jaadi kanna selleks, et sinu südamesoovid saaksid täituda. Kui sa seda kannad, siis tea seda, et Nefriit Jaad salvestab sinu soovid ja unistused enda sisse ning seejärel hakkab neid vaikselt sinu ligi kutsuma. Tehes tee vabaks selleks, et sa jõuaksid selle kõigeni.


- Nefriit Jaadi on väga kasulik kanda rituaalide ja maagiate teele saatmise ajal endaga kaasas. Nefriit Jaadil on oskus võimendada nõiduslikke protsesse ja spirituaalseid rituaale. Nefriit Jaad aitab sul selliste tegevustega hakkama saada ja enda soovitud tulemust kiiremini kätte saada.


- See on tugeva kaitsva omadusega kristall, mis kaitseb selle kandjat igal erineval tasandil. Kui sa otsid endale sellist kaitsvat talismani, mis aitab sind igas aspektis, siis selleks on kindlasti Nefriit Jaad.


- Kanna Nefriit Jaadi koos Musta Turmaliini kristalliga, et need kaks kristalli saaksid sinu Aura ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest, mis sinu teele võib saabuda. Tee seda juba sellepärast, et need kaks kristalli saaksid sinu Auraväljast vabastada juba olemasoleva halva energia.


- Soovitan Nefriit Jaadi kanda lastel ja noortel, kellel on raske teistega suhelda või kellel on raske sõbruneda. See kristall muudab lapse või nooruki julgemaks ning aitab talle häid sõpru ligi kutsuda.


- Nefriit Jaadi on väga kasulik kanda sul, kui sa soovid ettevõtlusega tegeleda või sa juba tegeled sellega. Nefriit Jaad aitab näha seda, mida sa paremini saaksid teha, mis tooks sulle kasu ja mis mitte. Aidates tuua uusi ideid, projekte ja võimalusi.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL


Kanna Nefriit Jaadi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Nefriit Jaadi on väga kasulik kanda enese tervendamise pärast. Nefriit Jaad aitab sinu kehal aktiveerida end ise tervendama. See taaselustab sinu keha oskuse end parandada. Kui sa oled terve või haige, vahet ei ole, alati on hea Nefriit Jaadi kanda. See on universaalne tervendaja ja väga kasulik üleüldise tervise hoidmiseks.

- Nefriit Jaadi kasutatakse artriidi, neeru probleemide ja põievaeguste tervendamiseks.

- Nefriit Jaadi on kasuliks kanda väga vanadel inimestel või väga haigetel inimestel. Nefriit Jaad aitab teha tervises korrektuure, kui on vaja elu säilitada, siis see säilib ja kui on vaja enda järgmisesse ellu minna, siis Nefriit Jaad aitab seda teha väga ilusal viisil. Aidates tänased lõpetamata ülesanded ära teha ja minna oma uude ellu värskena ning blokeerides siia ilma kinni jäämist, kui see päev ühel korral saabub.

SÜDAMETŠAKRA "Uue armastuse tooja ja suhte parandaja"

Nefriit Jaadi vägi jõuab kõige enam Südametšakrasse ja selle vägi on selles Tšakras ka kõige kasulikum. Nefriit Jaadil on oskus äratada see Tšakra üles, et armastus saaks üldse sinu ellu saabuda. Kanna kindlasti Nefriit Jaadi, kui sa tunned, et sa soovid enda elu kellegiga jagada, enda armastust kellelegi edasi anda ja enda kõrval näha inimest, kes armastaks sind vastu. Kui sa oled suhtes, siis Nefriit Jaadi kandmisel aitab see sinu suhet parandada. Näiteks ära vaibunud tundeid uuesti üles soojendada.
 
SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Nefriit Jaad kõige enam SÕNNE ja KAALUSID.

Nefriit Jaad aitab Sõnnidel enda liigsest põikpäisusest lahti saada ja seda siis, kui see teeb talle endale liiga. Nefriit Jaad aitab Sõnnil märgata seda, mis on tema jaoks kasulik ja mis mitte. Muutes Sõnni leebemaks seal, kus ta on alusetult karm. Nefriit Jaad aitab Sõnnile ka armastust ligi kutsuda ja seda eriti siis, kui Sõnn ei ole väga kaua aega endale kaaslast kõrvale leidnud.

Nefriit Jaad aitab Kaaludel iseendaga rahu leida. Aidates ülianalüüsival meelel tuua õigeid vastuseid ja teadmisi ligi. Aidates pideva kaalumise muuta kiiremaks otsuste langetamiseks. Nefriit Jaad aitab Kaalusid, kes on suhtes. Aidates suhtesiseseid probleeme vältida ja neid lahendada. Muutes Kaalude armuelu ilusamaks.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Tehniline
Mõõdud ca 4*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: NEFRIIT JAAD, Ehted, auguga, tahutud, jaad, nefriit jaad auguga, nefriit jaad auguga tahutud, kaalud, sõnn, unistamine, rituaalid, maagiad, kaitse, surm, taassünd, sõprus, suhete parandamine, uus armastus, äri, uued projektid, artriit, neerud, põis

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja