Päikesevarjutus on kõikidele spirituaalsetele ning astroloogiat ja müstikat armastavatele inimestele väga oluline. Päikesevarjutus annab meile võimalusi tuua enda ellu muudatusi, teha erinevaid soovide teelesaatmise rituaale ja võtta ette palju muudki head.

Päikesevarjutus on siis, kui Kuu asetseb täpselt Maa ja Päikese vahel. Päikesevarjutuse ajal on Maa peale kiirgamas võimas energialaine, see muudab Päikese tumedaks või loob sellele varju. Täieliku päikesevarjutuse puhul ei ole Päike üldse nähtav.

Kui Päikesevarjutus on Noore Kuu ajal, siis see energia, mille Päikesevarjutus loob, saadab meid tervelt pool aastat. Kui üldiselt on nii, et Noore Kuu vägi mõjutab meid 2-4 nädalat, siis Päikesevarjutusel on meie kõigi üle kolossaalne jõud. Päikesevarjutuse hetke on mõistlik teada, samuti selle kosmilist energiat, sest Päikesevarjutuse ajal on meid kõiki ootamas ees suuremat sorti muutused.

Täielik Päikesevarjutus on kõige võimsam. Mida suurema ulatusega on Päikesevarjutus, seda suuremaid muutusi see endaga kaasa toob. Kui täielik Päikesevarjutus võib tuua endaga kaasa energialaine, mis mõjutab meid 6 kuud, siis rõngakujuline päikesevarjutus on pea sama intensiivse väega. Rõngakujuline päikesevarjutus on siis, kui Päikese serv võib Kuu tagant välja paista. Osaline päikesevarjutus aga siis, kui üks osa Päikesest on nähtav. Selle energialaine võib küündida kuni 5 kuu pikkusesse tsüklisse.

Täielik Päikesevarjutus ei kesta tavaliselt rohkem kui 7 minutit. Peale seda järgneb Päikesevarjutuse kahanev faas, kuid sellest seitsmest minutist piisab, et anda kõigile võimalus sellest energiast osa saada.

Energiate suhtes tundlikumad inimesed tunnevad Päikesevarjutuse ära juba mitu päeva enne. Nad võivad tunda vajadust millegi uue järele, teha uuendusi ja midagi enda elus värskendada. Kui Päikesevarjutus on saabumas, siis analüüsi seda, kui hästi sa seda kõike alateadlikult ette tajud.

Kui soovid Päikesevarjutuse ajal viia läbi erinevaid rituaale, maagiaid ja saata teele oma soove, siis ei ole oluline see, et sa tabaksid ära Päikesevarjutuse tipphetke. Loeb see päev, millal Päikesevarjutus toimub ja kalendris tulebki sul just seda jälgida. Seega on sul aega selleks kõigeks terve päev.

* Päikesevarjutus annab sulle võimalusi enda ellu muutusi tuua.

* Päikesevarjutuse ajal saada teele oma soovid ja unistused.

* Tegele erinevate rituaalide ja maagiatega, mille täitumist soovid 6 kuu jooksul.

* Anna iseendale võimalus alustada uuelt ja puhtalt lehelt.

* Päikesevarjutus annab sulle võimaluse anda edukas ja õnnetoov algus uuele projektile, suhtele või ideele.

* Sellel päeval, kui on Päikesevarjutus, on kasulik alustada millegi täiesti uuega.

* Päikesevarjutus annab sulle võimaluse teha meditatsiooni, mille käidus saad teele saata oma unistusi ja soove.

* Sellel päeval hoia end positiivsena, et sinu ellu saaksid tulla uued positiivsed tuuled.

Päikesevarjutuse puhul võib öelda, et see on lausa ideaalne hetk! Sellel on olemas oma positiivne ja optimistlikku energiat täis vägi. Patt oleks maha magada sellist harukordset võimalust. Päikesevarjutused toimuvad harva ja seetõttu on sul kasulik hoida pilk peal minu kuuhoroskoobil. Kui Päikesevarjutus on tulemas, siis annan sellest horoskoobis teada.

Päikesevarjutuse ajal on energiate kasv kiire, ennekõike mõjutab Päikesevarjutus inimese emotsionaalset, vaimset ja spirituaalset kasvu. Kõik kristallid on sellel ajal aktiivsemad ja sa võid tunda kummalist tunnet, müstilist energiavibratsiooni ning kogeda äärmiselt maagilisi kogemusi. Võid tunda veidraid kokkulangevusi, näha märke või saada isegi ilmutusi.

Lase spirituaalsel ärkamisel, kasvul ja valgustusel enda hinges tekkida

Kui Päikesevarjutuse ajal muutub Päike pimedaks, siis see aitab spirituaalsele kasvamisele kaasa. Seda teades on mõistlik terve selle päeva jooksul kanda Rutiilnõeltega Kvartsi. Rutiilnõletega Kvarts aitab endasse haarata Päikesevarjutusest tekkinud jõu ja suunata see Sinu Tšakravälja. See energia omakorda muudab aktiivseks kogu Tšakrasüsteemi ja niiviisi saab tekkida spirituaalne ärkamine ning valgustamine. Rutiilnõeltega Kvarts suudab selle väe sinus avada, seega kanna seda kristalli kindlasti endaga.

Päikesevarjutuse ajal on alati õige teha midagi, mida sa soovid enda elus näha. Tuleb oma soove füüsiliselt ja vaimselt praktiseerida. Ära seda ära unusta!

Ära blokeeri saabuvaid muutusi

Kui Päikesevarjutuse päeval või sellele järgneval 6 kuul on sind ees ootamas muudatused, mida sa ei ole ise endale teadlikult ligi kutsunud, siis ole hea ja ära astu neile vastu. Lase neil muudatustel enda ellu tekkida. Saatuse poolt pakutud muudatused on sinu jaoks vajalikud. Kui sa ise ei ole neid enda ellu kutsunud ning need saabuvad, siis saatus ja Karma on selleks loa andnud. Kui esmapilgul tundub miski sinu jaoks häiriv, siis tegelikult saab lõpptulemus olema täis õpetusi või hea. Lase sellel juhtuda, mida pakub sulle Päikesevarjutusest tekkinud vägi, mis sisaldab uusi teekondi.

Päikesevarjutuse ajal soovitan ma põletada viirukeid, küünlaid ja eeterlikke õlisid

Kõik need viirukid, küünlad ja eeterlikud õlid aitavad luua positiivse energia sinu koju ja sinu ümber. See omakorda annab võimaluse Päikesevarjutusel talletada positiivne energia sinu ümber ja koduseinte vahele järgnevaks pooleks aastaks. Kõikidel neil taimeviirukitel, küünaldel ja eeterlikel õlidel on selleks vajalik jõud olemas. Päikesevarjutus säilitab nende väe.

* Apelsini eeterlik õli ja Apelsiniküünal

* Mandariini eeterlik õli

* Boswelliaküünal

* Ingveri & Apelsini küünal

* Muskaatpähkli eeterlik õli

* Ingveri eeterlik õli

* Kaneeliviiruk ja Kaneeliküünal

Peale Päikesevarjutust võid tajuda, kuidas sinu elu hakkab muutuma ja erinevaid suundasid võtma. Sa võid tajuda tööalased muudatusi, teisi tuuli suhetes või tervises. Muudatused tulevad sõltuvalt sellest, milliseid rituaale, maagiaid ja soove sa Päikesevarjutuse ajal teele saatsid. Sa ise saad reguleerida, millised teekonnad sinu elus avanevad. Seetõttu soovitangi ma sul teha erinevaid rituaale ja maagiaid, põletada õigeid taimi ning tegeleda positiivse mõtlemisega.

Soovitan soojalt läbi teha Päikesevarjutuse soovide teelesaatmise rituaali ja seda iga kord, kui Päikesevarjutus end meile ilmutab!

Päikesevarjutuse ajal soovide teelesaatmise rituaal

Sul läheb vaja Muskaatpähkli eeterlikku õli, Ingveri eeterlikku õli ja ühte Mesikaltsiidi kristalli, kas siis poleeritud kujul või lapikuna. Lisaks veel ühte teeküünalt, pliiatsit, paberit, endale sobilikku baasõli (Avokaado, Jojoba jne) ja õlilampi.

Rituaali tee just seal, kus sa soovid, võid seda teha terrassil, kodus või isegi metsas. Tunneta ja lase intuitsioonil öelda, kus see kohta on, vali paik välja ja saada oma soovid Päikesevarjutuse ajal teele.

Esmalt pane paberile kirjale kõik oma soovid, mille täitumist sa ootad 6 kuu jooksul. Kui see on tehtud, siis saad soovid teele saata.

Sea õlilamp tööle - lisa õlilambi kausjasse ossa vett ning tilguta selle sisse täpselt 18 tilka ühte ja 18 tilka teist eeterlikku õli. Sea küünal põlema ja lase õlilambil oma tööd teha. Muskaatpähkli ja Ingveri eeterlike õlide vägi aitab sinu soove teele saata, neid kinnistada ning ende täitumist kodeerida.

Nüüd võta baasõli ja vala seda enda peopessa korralik kogus. Tilguta peopesas oleva baasõli sisse 3 tilka Muskaatpähkli ja 3 tilka Ingveri eeterlikku õli. Sega õlid peopesas kokku ja kanna see segu oma nahale, igale poole, kuhu soovid, aga väldi sattumist silma, suhu, ninna ja kõrva.

Võta enda ette paber, kuhu oled kirja pannud oma soovid. Ühte kätte võta Mesikaltsiidi kristall. Loe kõik oma soovid valjusti ette ja tee seda täpselt 3 korda. Samal ajal hoia Mesikaltsiidi kristalli enda käes.

Kui see kõik on tehtud, siis lase õlilambil lõpuni põleda - siis, kui tegid rituaali enda kodus. Kui tegid mujal, siis kustuta õlilamp ära. Aseta Mesikaltsiidi kristall esimesel võimalusel koos soovide pabergia enda magamistuppa. See peab peidetuna sinna jääma vähemalt kuueks kuuks.

On kasulik, kui sa kirjutad soovide paberile kuupäeva, millal sa seda rituaali tegid, ja lõppukuupäeva ehk kuupäeva, mis on Päikesevarjutuse ajast 6 kuu pärast. Peale 6 kuu möödumist tuleb paber ära põletada ja kristall tänutäheks loodusesse viia. Seni aga peavad need magamistoas olema, et need saaksid sinu soove täide viia.

Päikesevarjutuse ajal teelesaadetud soovid lähevad täide siis, kui need on soovitud otse südamest, kui need ei tee kellelegi teisele liiga ja kui sinu enda saatus lubab nendel soovidel täituda. Südamest tulnud soovid ja saatuse poolt soositud teed aitavad sinule soovitud tulemusi tuua.

Ideaalne päev enesetervenduseks

Päikesevarjutuse päev on ideaalne päev enesetervenduseks. Sellel päeval toida oma keha taimsete toitudega, puhta vee ja ravimtaimedega. Kui sinu kehas on mõni haigus, siis tervenda end alternatiivselt terve päeva vältel. Kui sa oled haige ja soovid Päikesevarjutuse kaudu terveneda, siis kanna endaga terve päeva jooksul Bretšastunud Jaspist. Tegemist on ühe universaalsema ja tugevaima tervenduskristalliga. Võid koos Bretšastunud Jaspisega kanda ka teisi kristalle, mida on sellel päeval kasulik kanda, nagu näiteks Rutiilnõeltega Kvartsi.

On ka mõningad hoiatused!

Päikesevarjutus toob endaga kaasa palju head, küll aga sisaldab see ka teatud ohtusid. Päikesevarjutuse päeval on parem, kui lapseootel naised ei läheks väga rahvarohketesse kohtadesse, lisaks tuleks neil tavapärasest vähem liikuda. Rasedatel naistel on mõistlik olla sellel päeval kodus, et vältida ohtlikesse olukordadesse sattumist. Päikesevarjutuse ajal ei pruugi kaitseinglid olla nii aktiivsed, kui nad on tavaliselt, ja seetõttu ei ole rasedal naisel ja tema lapsel sellel ajal nii tugevat kaitset. See kehtib tegelikult ka neile, kes ei ole rasedad. Lapseootel naine on lihtsalt veidi rohkem ohustatud, kuna tema kõrvalt on sellel hetkel puudu kaks inglit, mitte üks - üks tema enda ingel ja teine tema lapse Ingel.

Kui on siiski vaja liikumises olla ja enda kaitset üleüldiselt suurendada, ka sul, kes sa ei ole lapseootel, siis on mõistlik kanda sellel päeval Antofülliiti või Nuumitet. Need kaks kristalli aitavad blokeerida ohtudesse ja õnnetustesse sattumist, mida kaitseinglid tavaliselt aitavad vältida või päästa sind nendesse sattudes.

Päikesevarjutuse ajal saavad halvad ja deemonlikud inimesed teha oma kurje tegevusi, kuna kaitseinglitel on sellel ajal vähem jõudu. Seda teades on mõistlik end nende kahe kristalliga kaitsta. Kui sul tekib küsimus, miks nii on, siis ma aitan sul seda mõista. Kaitseinglid töötavad Kuu väega. Kui Kuu on Päikese ja Maa vahel piltlikult öeldes lõksus, siis on Kuu vägi nõrk. Seega ei saa kaitseinglid piisavalt jõudu, et meie kõrval eksisteerida. Õnneks kestab selline seis vaid üks päev. Päikesevarjutuse järgneval päeval on nad taas sama aktiivsed, kui on sinu ja su kaitseingi vaheline kontakt.

Päikesevarjutus on aeg, mil avanevad uued suunad ja teed meie kõigi jaoks. Sea endale eesmärgid, ole positiivne ja lootusrikas ning lase Päikesevarjutusel enda ellu kõike põnevat pakkuda!