Kuu on üks tähtsamaid, võimsamaid ja jõulisemaid elemente üldse, mida saab enda kasuks rakendada. Kuu annab väge viia ellu rituaale ja muuta energiaid. Milline Kuuenergia ja kui palju see meid mõjutab, see oleneb Kuu faasist, samuti oleneb ka see, mida on võimalik sellel ajal teostada. Loomulikult mõjutab ka see, millises tähemärgis Noore Kuu loomine toimub.

Noore Kuu loomise ajal ei näe Kuud taevas peaaegu üldse või sa näed sellest väga minimaalset osa. See on periood, kus Kuu on end eelmisest Täiskuust vabaks lasknud ja hakkab enda ringi jälle Täiskuu poole seadma.

Noore Kuu loomise ajal seisab Kuu enamvähem Päikese ja Maaga ühe joone peal, olles Päikese ees. See on ka põhjus, miks me siis, kui on Noore Kuu loomine, Kuud peaaegu üldse ei näe. Päike ei peegelda sellel ajal Kuule valgust ja kui Kuu on täpselt Päikese ja Maaga ühe joone peal, siis tekib varjutus.

See on periood, kus Kuu mõjutab meid kõige vähem. Mida rohkem peegeldab Päike Kuud, seda võimsam on Kuu energia ja selle mõju meie hingedele. Seega on Noore Kuu loomise aeg periood, mil energiad on maandatud, on rahulikum ning ei ole sellist ärevust, mis kaasneb Täiskuu loomise perioodiga. Täiskuu ajal on aga kõik vastupidi - kõik energiad on mitmekordistunud ja sellepärast tehakse enamus maagiaid just siis. Päike peegeldab kogu Kuuenergia maale. Noore Kuu ajal on võimalik näiteks luua endas rahu, seda leida, luua uusi alguseid ja seda sellepärast, et Kuu ei mõjuta meid sel perioodil mitte kuidagi negatiivselt ega ärritavalt.

Kuufaaside jälgimine on iidne traditsioon, mis peab üsna hästi paika. Näiteks, mida kaugemal on Täiskuu loomine, seda rahulikum on inimese hing, ja mida lähemal on Täiskuu, seda närvilisem, äkilisem ning tempokam on sinu energia. Noore Kuu loomise ajal tunnevad enamus inimesi end tavapärasest rahulikumalt ja sellel ajal on väga lihtne teha enda sees korrektuure. Sellepärast ma soovitangi kasutada Kuu faase enda jaoks ära, kuna nende jälgimine ning vastavalt tegutsemine annab sulle juurde jõudu ning soovide täitumist, kui sa teed seda targalt.

Kuu on Maa kaaslane, mis liigub meiega peatamatult kaasas. See on kaaslane ja järelikult on sellel ka põhjus, miks on Kuu meile antud, nagu ka selle vägi, mida me saaksime kasutada. Kuu annab müstika, intuitsiooni, enesesse vaatamisse, hingede vahelise kontakti, salapärasuse ja palju muud väga huvitavat. Päike aga annab energiat, jõudu, liikuvust ja ka tempot.

Noore Kuu väge hakkad sa tajuma juba mõned päevad enne selle loomist, selle kõige võimsam hetk on Noore Kuu loomise päeval. Igas kuus on selleks erinevad päevad, vaata täpseid kuupäevi Kuufaaside kalendrist. Noorkuu rituaale tehakse ka veel päev enne ja pärast Noore Kuu loomist. 

Noore Kuu loomise ajal tehakse erinevaid maagiaid ja tegevusi, mis on seotud töökoha vahetamisega, töö parandamisega, tööle edu toomisega ja ka endale heade võimaluste ligi meelitamisega.

NOORKUU VÄGE KASUTA ENDA TERVISE EDENDAMISEKS

See on ideaalne periood võtta käsile mõni uus tervislikum harjumus. Halbade harjumuste mahajätmine toimub tavaliselt Kuu viimase veerandi loomise ajal, mis on vahetult enne Noore Kuu loomist. Seega, jäta kõigepealt midagi seljataha ja siis Noore Kuu loomise päeval alusta täiesti uue minaga. Noorkuu annab sulle jõudu, et sa suudaksid muuta ennast, see annab sulle pealehakkamist ja tahet.

UUTE SUHETE LOOMISE PERIOOD

Väga paljud suhted, mis on saanud alguse Noore Kuu loomise ajal, saavad endasse väga palju armastust ning jõudu, et koos püsida.
Energeetilises mõttes on kõige soodsam abielluda just Noore Kuu loomise ajal, paluda kellegi kätt või teha romantilisi üllatusi. Energiad on soodsad selleks, et need ilusasti välja kukuksid ning kõik läheksid paremini, kui oli plaanitud.

Noore Kuu loomise ajal sündinud lapsed soovivad saada elult midagi uut, nad otsivad alati midagi rohkemat, kui elu neile võib-olla pakkuda saab. Koguaeg on hinges küsimus: "Mida veel, kas see on kõik?". Need inimesed ei ole rahutud, aga isegi kui nad saavad elult seda, mida nad on pikisilmi oodanud, siis nad alati hakkavad sealt midagi edasi otsima. Noore Kuu loomise päev on täpselt samasugune, sellel ajal tekib soov midagi tegema hakata ja midagi uut ette võtta. Järelikult annab Noore Kuu vägi kaugemale vaatamise väe ja millegi suure alguse. 

HEA AEG ALUSTADA MÕNE UUE PROJEKTIGA

Noore Kuu loomise ajal on ideaalne võtta käsile mõni uus projekt, olgu selleks siis maja ehitamine, millegi rajamine, kooliminek, reisima sõitmine - kõikidele nendele uutele asjadele antakse väge kaasa. Sellel päeval millegi uue alustamine võib tuua vaid head, kui sa teed seda positiivsuse ja armastusega.

Jäta meelde, et meie emotsioonid mõjutavad seda, mida me Kuu energiast saame. Kui sa oled näiteks Noore Kuu loomise ajal negatiivne, ei usu paremasse tulevikku, oled kriitiline iseenda või teiste suhtes, hädaldad või tekitad probleeme, siis sa tõmbad seda kõike ka endale ligi. Noore Kuu loomise ajal toob selliste negatiivsete emotsioonide praktiseerimine sulle neid juurde sellepärast, et Noore Kuu loomise ajal alustad sa jälle uut kuuajalist peatükki kuni järgmise Noore Kuu loomiseni. Seega ole positiivne, ja kui sa soovid enda ellu midagi head, siis sellel päeval unista eriti suurelt. Seda aitavad sul ideaalselt teha soovide teelesaatmise kristallid Rutiilnõeltega Kvarts ja Mäekristall, seega võta need geoodide pealt laadimast ära ning võta need kristallid selleks päevaks endaga kaasa.

Noore Kuu loomise ajal on hea hakata plaane tegema või alustada oma ideede realiseerimisega. Piisab ka näiteks sellest, kui sa hakkad arutama mõnda asja, mida sa tahad teha, sest selle arutamise käigus tulevad veelgi paremad ideed. Seega on kasulik kõik koosolekud, olgu need siis peresisesed või tööalased, planeerida just selleks päevaks. Kindlasti hakatakse tulevikus Kuufaase tõsisemalt võtma ja igapäevaselt rohkem ellu rakendama, mis kõik on väga positiivne. Uskuge mind, nii see ka läheb!

VABASTA ENDAST NEGATIIVSUS

Sellel päeval tee meresoolaaga vanni tervele kehale, et vabastada enda Aurast negatiivsust. Kui sa soovid mõnest konkreetsest energiast vabaks saada ja see on seotud armastusega, siis lisa vanniveele koos mõne baasõliga Roosiõli. Kui sa soovid lihtsalt ebaõnnest vabaks saada, siis lisa vanniveele Salvei eeterlikku õli või kuivatatud Salveipuru.

Noore Kuu loomise öösel või õhtusel ajal, kui Päike on täielikult loojunud, minnakse jalutama - et saata teele enda soove. Kõige enam aitab hingesugulase või armastusega seotud soovide teelesaatmine. Jalutama minnes mõtle kohe, et sa lähed ja saadad oma mõtetega soovi teele. Minnes sooviga leida endale armastatud kaaslane - terve see aeg, kui sa jalutad, siis keskendu sellele, mida sa sooviksid oma ellu saada, mis on see, mille sa oled nõus vastu võtma. Pea meeles, et kui sa soovid, siis sa pead ka selle saabumisel olema valmis sellega silmitsi seisma. Südamest teelesaadetud soovidele vastatakse, ja kui sa teed seda Noore Kuu loomise ajal, siis lähevad soovid sinu Aurast kiiresti universumi poole teele, eriti, kui see on seotud hingede leidmisega.

LOO ENDALE HINGESUGULASE KRISTALLIKOMPLEKT

Noore Kuu loomise päeval loo endale Hingesugulase kristallikomplekt. Selleks on sul vaja Roosat Kvartsi, Ševroon Ametüsti, Lavendlioksa ja Larimari ja Salvei rituaalitõrvikut. Leia endal ka lilla või roosa kott, kuhu sisse sa kristallid paned.

Aseta lauale roosa küünal, soovituslikult magamistuppa, ja pane selle ette kõik need kristallid, kott ja mõned Lavendlioksad.

Leia hetk, kus sa saad täielikult keskenduda ja hakata oma soove soovima. Kui sa oled valmis, siis süüta küünal ja keskendu sellele, et sa soovid enda hingesugulast leida või oma hingesugulasega veelgi paremat kontakti saada. Kui sa ei ole oma hingesugulast veel leidnud, siis küsi universumilt teda enda ellu. Kui sa oled enda hingesugulasega koos või sa tead, kes ta on, siis küsi temaga paremat läbisaamist ja sügavamat sidet. Keskendu ja soovi seda, aseta käed kristallide peale ja keskendu edasi, kuni tunned, et sinu soov on kristallidesse võimsalt edasi kantud. Kui sa tunned, et sinu soov on edastatud, võta Salvei rituaalitõrvik ja pane see laual oleva küünla leegist korraks suitsema. Võta tõrvik ja hoia seda enda ees ning unista sedasama unistust edasi. Mõne aja möödudes kustuta Salvei ja aseta eemale. Lase kristallidel ja Lavendlioksal olla küünla lähedal ning põleta seda küünalt sellel õhtul võimalikult kaua. Järgmisel päeval võta kristallid, pane need koos Lavendliga koti sisse. Kanna seda kristallikomplekti sellest päevast peale endaga kaasas või aseta see oma voodi alla või armastusekristallide komplektide peale või Lõuna-piirkonnas asuva Feng Shui kristallide peale. Põleta küünal enne Täiskuu saabumist ära, mis on umbes 14 päeva pärast peale selle rituaali tegemist, kui sa teed seda täpselt Noore Kuu loomise päeval. Ära ava komplekti enne, kui hingesugulane on su ellu tulnud või su soov on täidetud ning lähedus inimesega on paranenud. Kui sinu soov on ühel heal päeval täide läinud, siis vabasta kristallid ja Lavendel tänutäheks jõevette, tänades universumit hingede liitmise eest.

NOORE KUU ENERGIALE LÄHENEMINE JA SELLE RAKENDAMINE

Spiritualistina on sellel päeval lausa vaja aeg maha võtta ja endaga tegeleda. Seda ma soovitan kõigile. Pange kasvõi märkmikusse suurelt kirja, et see on sinu päev. Noore Kuu loomise ajal aktiveeritakse töösse uusi väeesemeid ja puhastatakse neid, eriti selliseid, millega ennustatakse, tervendatakse või millega muudetakse energiaid.

PENDEL LAETUD JA ENNUSTAMA

See on päev, kus võetakse välja pendel, puhastatakse seda Salveisuitsus, puhastatakse selle laadimiskristalle ja asetatakse need kõik koos pendli laadimise geoodiga aknalauale laadima. Soojemal perioodil on eriti hea viia kristallid ööseks õue laadima. Noore Kuu energia annab ennustusvahenditele uut energiat ning eemaldab nendest valeinformatsiooni, mille on seisev energia ajaga loonud. Seega - pendlid õue ja aknalauale.

UUED VÄEESEMED KASUTUSSE

Sellel päeval võetakse kasutusele uued väeesemed ja hakatakse nendega tööle või asetatakse esmalt laadima ning mõne päeva pärast hakatakse neid kasutama. Kõige parem päev pendliga ennustamiseks on samuti Noore Kuu loomise päev, kuna sellel päeval on lihtne enda kohta vastuseid saada. Sellel päeval võetakse kasutusele uusi massaažikristalle, massaažisauasid, pendleid, kuule, massaažisauasid, ruune, tarokaarte ja teisi väeesemeid. 

Noore Kuu loomise ajal puhastatakse kõik enda kristallid ja kristallikomplektid, mis on seotud sinu ellu millegi uue toomisega. Olgu selleks siis tööalane võimalus, hingesugulane või näiteks ka külluse toomine.

Noore Kuu ajal kristallide puhastamiseks soovitan ma lasta küllusekristallide juures põleda Patšuliviirukil, armastusega, perekonnaga ja Hingesugulasega seotud kristallide juures Roosiviirukit, tervisekristallide juures Aaloeviirukit, kodukaitsekristallide juures Salveiviirukit ja tööalase edu kristallide juures samuti Patšulit või ka näiteks Kanepiviirukit.

ENDA ENERGEETILINE PUHASTAMINE

Noore Kuu loomise päev on enda Aura puhastamise päev ja sellel ajal on seda kõige lihtsam teha. Selleks leia ruum, kus sa saaksid rahus ja vaikuses olla ning aseta enda ette põlema valge küünal. Sul on vaja kahte Salvei rituaalitõrvikut, võta üks tõrvik ühte ja teine teise kätte ning pane need suitsema sama küünla leegist, mille oled enda ette põlema pannud. Kui Salveid suitsevad, siis tee mõlema käega selle suitsuga enda ümber ringe. Tee seda intuitiivselt, kasuta enda tunnetust, puhasta enda Aurat, tehes Salveisuitsuga terve enda füüsilise keha ümber ringe paralleelselt mõlema tõrvikuga. Tee seda seni kuni tunned, et nüüd on kõik ja sa rohkem ei taha seda teha. Samal ajal keskendu sellele, et kõik halb läheks sinu elust minema, kõik negatiivne eemalduks sinu Aurast ja sa saaksid oma hinge uut algust. Kui sul on hingel mõni konkreetne negatiive asi, millest tahaksid vabaneda, siis keskendugi Aura puhastamise ajal sellele emotsioonile, mõeldes, et sa tahad selle vabaks lasta. Kui sa tunned, et nüüd on kõik ja sa said selle rituaali enda Auras tehtud, kustuta Salvei, kustuta küünal ning pane need ära. Valget küünalt võid kasutada järgmisel Aurapuhastamisel uuesti.

Noore Kuu loomise päeval vabanetakse toksiinidest ja mürkainetest, mis meie kehasse on kinni jäänud. Selleks tehakse endale söögiks toitu, mis vabastavad mürke. Sel päeval vahetab keha enda sees olevaid aineid kiiremini ja sellepärast ongi seda vaja just siis teha.

Ma panen siia mõned soovitused, milliseid kehapuhastavaid toidurituaale saad endaga sellel päeval teha:

Noore Kuu loomise päeval joo kohe hommikul üles ärgates klaasitäis sidrunivett, pigistades leige vee sisse võimalikult palju sidrunit, olenevalt siis maitse-eelistustest. Aga mida rohkem sidrunit seda parem. Sidrun on ideaalne toksiinide eemaldaja ja keha energeetiline puhastaja. Sama võid teha ka laimimahlaga, oleneb täpselt, kuidas sulle endale sobib.

Joo päeva jooksul ära vähemalt üks tass ingveriteed. Ingveritee puhastab sinu keha nii füüsiliselt kui ka vaimselt, aidates lahti saada ebavajalikest ainetest ja energiast. Ingveriteed tuleb teha kuumast veest ja tükeldatud ingverist, mitte mingitest teistest lisaainetest.

Söö sellel päeval maitserohelist, eriti peterselli, tilli, murulauku, mis aitavad samuti kehast mürke väljutada.

Sellel päeval väldi magusasöömist, võimalusel lisa toidule võimalikult vähe suhkrut ja ära söö ka kiirtoitu - et su keha saaks puhata.

Erinevaid artikleid ning rituaale ja maagiaid Noore Kuu kohta leiad SIIT.

Kuu on antud Maale, et Maal oleks hingedepõhine elu. Kuu on antud selleks, et me suudaksime elada korraga nii materiaalses kui ka vaimses maailmas. Kuu mõjutab meie hinge, meie tegevust, meie mõtteid ja meie soovide täitumist. Ole sina tark ja kasuta selle maagilise Maa kaaslase väge enda kasuks.

Tene Laul