Pärnaõieteest on kuulnud vist iga eestlane ja seda ka enda tervise jaoks kasutanud. Pärnaõis on tõeline tervendaja ja seda võiksid sa tuua koju kuivama igal aastal. Ikka selleks, et kui sul on imeravimit vaja, siis on see sul kohe võtta. Pärnaõis on tõeline imetegija, mida mina kasutan palaviku, põletiku ja külmetushaiguste leevendamiseks. Pärnaõis töötab minuga väga jõudsasti ja see peatab haiguse edasiarenemise väga kiiresti. Kui ma tunnen, et külm on naha vahele pugenud, siis pärnaõietee on kindlasti see, mida ma joon. Seda juba ennetavalt, et ma ei jääks haigeks. Ja väga harva jõuab see külmetustunne haiguseks muutuda. Seega on mul eluaegne kogemus pärnaõietee joomisega ja võin kinnitada selle tee imetlusväärseid omadusi.

Mina soovitan pärnaõit igal juhul enda kodus hoida, ja loomulikult ma pooldan igasugust alternatiivset keha tervendamist. Taimed on Maa peale antud põhjusega ja mitte ükski element, mis on looduse enda poolt loodud, ei ole siin lihtsalt niisama. Igal taimel on omad kasulikud omadused ja pärnaõis kuulub kindlasti nende hulka, mida inimene võiks enda tarbeks kasutada.

PÄRNAÕIE TERVENDAVAD OMADUSED

1. Rahustav

Pärnaõietee on rikkaliku antioksüdantide sisaldusega, mis annab sellele teele oskuse inimest tervendada. Pärnaõieteel on oskus rahustada närvisüsteemi ja kui sa ühel hetkel tunned, et sa oled väga pinges, siis pärnaõietee on see, mida sa juua võiksid. Pärnaõieteed on hea juua enne magamaminekut, et see rahustaks sinu meeli ja aitaks sulle sügavat und tuua.

Kindlasti soovitan proovida pärnaõieteed peavalude puhul, sest kui sa ei proovi, siis sa ei saagi teada, kas see töötab või mitte. Võib-olla sa leiad just pärnaõiest enda peavalude leevendaja!

Kui sul on probleeme närvide ja paanikahoogudega, siis võiks pärnaõietee olla sinu abiline. Pärnaõis toimib väga sarnasel viisil, nagu toimib Valge Hauliit, millel on samuti väga rahustav energeetika. Pärnaõietee aitab leevendada pingeseisundit ja aitab sul vabastada emotsioone, mis teevad sind närviliseks.


2. Palavik, külmetus ja põletik

Pärnaõietee on üks parimaid tervendajaid tüüpiliste ja sagedamini esinevate terviseprobleemide puhul. Kui sul on palavik ja sinu kehas on põletik, siis pärnaõietee joomine aitab igaüht. Seda tuleb lihtsalt juua paar päeva järjest, et see aitaks sind tervendada. Ükskõik, millal sa tunned, et külm on sinu naha vahele pugenud, siis soovitan pärnaõieteed.

Pärnaõietee aitab leevendada kurguvalu, võimaldades sul paremini neelata. Soovitan pärnaõieteed tihti neile, kellel on sagedased hingamisteede haigused. See taim aitab ka neid, kellel tekivad külmetushaigused stressi tõttu. Väga paljud lapsed on pidevalt hingamisteede haiguste küüsis just sellepärast, et Kurgutšakra ei tee korralikult tööd. Pärnaõiel on oskus Kurgutšakrat tervendada ja tööle aktiveerida. Täpselt samasuguse toimega on Krüsokolla ja seda kristalli soovitan ma kanda talismanina nii nendel lastel kui ka täiskasvanutel, kes vaevlevad pidevalt hingamisteede haiguste küüsis.

3. Seenhaigus soolestikus

Tihtipeale, kui ma teen inimestega eraviisiliselt tööd ja neid aitan, näen ma nägemusi, kus mulle öeldakse "Pärnaõis aitab teda!". Eriti siis, kui inimesel on soolestikuga probleeme ja kalduvus seenhaigustele. Sellisel juhul olen soovitanud pärnõieteed juua ja olen saanud enda inimeste käest väga head tagasisidet, et probleemid on kadunud või vähenenud.

Olen aastatega tunnetanud, et pärnaõis muudab soolestiku pehmemaks. Iga kord, kui selle taimega tegelen, seda kuivatan või joon, siis ma näen visiooni, kuidas see tervendab soolestikku. Need on minu visioonid ja mina usun nendesse.

Loomulikult, nagu kõik taimed ikka, tugevdavad need meie immuunsust ja aitavad meid hoida väga paljude erinevate haiguste eest.

PÄRNAÕIE SPIRITUAALSED OMADUSED

Spirituaalses mõttes on pärnaõis ja sellest valmistatud tee rohkem kui väärtuslik. Pärnaõis avab sinu Kroontšakra ja tervendab sinu Kurgutšakrat. See aitab Kroontšakrale anda energiat, et sa suudaksid olla ettenägelik ja visualiseerida enda tulevikku. Kurgutšakrat tervendab pärnaõis nii, et aitab blokaadidest vabaneda ja Tšakral uuesti tööle hakata.

Soovitan neil lastel juua pärnaõieteed, kellel on probleeme suhtlemisega, kellel on raske end avada ja kes lähevad pingelistel teemadel suheldes endast väga kiiresti välja. Pärnaõietee leevendab negatiivset energiat ja aitab nukrusest vabaneda. See on väejook, mis vabastab Kurgutšakras olevaid probleeme, mis ei lase sul enda tunnetest rahulikult rääkida. Pärnaõietee aitab sul öelda enda seest mõtteid ja tundeid välja nii, et sa suudaksid jääda vestluse käigus tasakaalukaks.

Pärnaõieteed võiks juua enne magamaminekut juba sellepärast, et see aitaks avada sinu Kroontšakra uutele, salapärastele ja huvitavatele sõnumitele. Kui ülalpool mainisin seda, et pärnaõietee on enne magamaminekut hea selleks, et see leevendab sinu uneprobleeme, siis tegelikult on sel oskus avada sinu Kroontšakrat ja muuta sinu meeli kosmilise informatsiooni jaoks tundlikumaks. Pärnaõieteed on kasulik juua selleks, et see aitaks öösel sulle visioone tuua ja sind astraalrännakusse viia.

Suurendab armastuseenergiaid

Ajapikku võid sa minu erinevatest artiklitest leida selle, et olen soovitanud sul enne mõnda teatud rituaali tegemist juua pärnaõieteed. Pärnaõis aitab eriliselt hästi kaasa armastusega seotud rituaalidele, suurendades armastuseenergiaid. Seetõttu juuakse pärnaõieteed ka enne kohtingule minemist. Sinu Auras olev energia hakkab suurenema ja eriti selline energia, mis kutsub ligi teiste head suhtumist. Seega, kui sa tunned, et sa soovid kellelegi meeldida ja endast eriliselt head muljet jätta, siis joo enne temaga kokkusaamist pärnaõieteed.

Pärnaõielehed padja sees leevendavad uneprobleeme

Pärnaõielehed pannakse padja sisse ja sa võid sinna lisada ka Lavendlit või tilgutada padjapüüri peale veidi Lavendli eeterlikku õli, et leevendada unehäireid. Pärnaõiel on oskus maandada närvilisi energiaid, mis ei lase sul uinuda. Spirituaalses mõttes aitab pärnaõis sul ülemõtlemisest vabaneda ja võimaldada sul rahulikult puhkamise ajal puhata.

Pärnaõis istuta koduhoovi

Pärnaõiepuud on kasulik istutada enda koduhoovi, sest esiteks aitab see tuua koju uut energiat, aidates energiatel pidevalt liikuda ja takistada energiate seismajäämist. Kui energiad seisavad, siis jääb elu igas mõttes kinni. Pärnaõis on nooruse sümbol ja seda istutatakse hoovi peale selleks, et tuua pereliikmetesse nooruslikku energiat. Pärnaõis annab inimesele mõtte, et sa pead alati elama nii, et sa ei tunneks end vanana. Alati on võimalusi ja mitte kunagi ei ole liiga hilja midagi teha!

UUE ARMASTUSE RITUAAL NOORE KUU LOOMISE PÄEVAL

Pärnaõit kasutatakse armastuserituaalides. Noore Kuu loomine on üks parimaid Kuufaase, millal tehakse uue armastuse ellukutsumise rituaale. Sellel päeval on soodne juua pärnaõieteed, et tuua enda Aurasse armastavat energiat. Pärnaõis mitte ei loo lihtsalt armastuseenergiat Aurasse, vaid see loob sellist energiat, mis kutsub sinu ellu armastust. 

Noore Kuu loomise päeval valmista endale pärnaõitest tee ja joo seda terve päeva vältel nii palju, kui sa ise soovid. Mida rohkem sa seda jood, seda parem on. Sa pead alati ise tunnetama, kui palju sa suudad ja kui palju sa tahad seda teha. Sinu keha suudab väga intuitiivselt sulle märku anda, kas ta tahab selle taime väge juurde või mitte.

Samal päeval võta kasutusse täiesti uus ja ilma igasuguse eelneva ülesandeta Roosa Kvartsi talisman. Talisman just sellepärast, et see saaks rippuda sinu Südametšakra kohal ehk sa saaksid seda ehtena kanda südame kohal.

Võta see Roosa Kvartsi talisman ja aseta see roosa koti/riide sisse, mille sisse sa lisad ka kuivatatud pärnaõielehed. Aseta see roosat värvi rituaalikott enda voodi alla, täpselt selle koha peale, kus asub sinu süda, kui sa magad ehk voodi all täpselt enda südame alla.

Joo terve päeva vältel pärnaõieteed ja tee seda ka vahetult ka enne magamaminekut. Sa uinud selle rituaalikoti kohal täpselt Noore Kuu loomise öösel ja enne magamaminekut soovi enda mõtetes, et sinu ellu tuleks uus armastus.

Järgmisel hommikul võta kotist Roosa Kvartsi talisman välja, vii pärnaõielehed vabasse loodusesse ja hakka seda talismani kandma.

Enne, kui sa selle talismani kaela paned, võta see talisman kätte ja soovi oma mõtetes sinna kristalli sisse soov. Soov, et sinu ellu tuleks uus armastus ja et see armastus oleks tõeline.

Seejärel alusta selle talismani kandmist ja puhasta seda talismani kindlasti igal Noore Kuu loomise päeval Palo Santo puu või Palo Santo viirukite suitsuga. Kui sa seda talismani ei kanna, siis hoia seda Mäekristall geoodi peal laadimas. Kui sa oled endale armastuse leidnud, siis täna talismani ja vii see talisman tänutäheks vabasse loodusesse. Kui Roosa Kvarts muutub täiesti valgeks, siis on rituaal mõjunud ja sellisel juhul tuleb see samuti viia vabasse loodusesse. See on märk selle kohta, et Roosa Kvarts on vabastanud Südametšakras olevad probleemid, mis ei lase sinu ellu armastusel tulla. Sellisel juhul võib seda rituaali uuesti teha.

Kogu Roosat Kvartsi talismani kandmise ajal soovitan sul aeg-ajalt juua pärnaõieteed, et sa aktiveeriksid selel rituaali energiad uuesti ja uuesti. Kindlasti kanna teed juues seda talismani enda kaelas.

Loe ka minu teisi artikleid erinevate teimeteede võimsast väest: Nurmenukust, mille leidad SIIT, Piparmündist SIIT, Rohelisest teest SIIT, "7 tšakra tervenust taimeteede abil" SIIT

Kõik minu tervendavad teadmised tulevad minu enda seest, minu visioonidest ja nägemustest. Seega ei ole siin artiklis olevad soovitused meditsiinilise taustaga. Minu soov inimesi aidata ja enda teadmisi jagada on puhtalt minu enda nägemuste põhjal.