Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - kurgutšakra RSS Feed

13 jaan VEEJOOMINE JA SELLE VAJALIKKUS 5D-ENERGIA AKTIIVSENA HOIDMISEKS
0 6691
Vesi on kõige olulisem tervendaja, mille sa meie koduplaneedilt leiad. Veejoomise vajalikkust tuleb kindlasti rohkem esile tõsta ning endale teadvustada. Olen läbi aastate palunud paljudel vee joomist suurendada, kuna olen tunnetanud nii paljude dehüdreeritud ehk veepuuduses kehade energiaid. Iga ko..
10 jaan MIKS TEKIVAD KILPNÄÄRMEPROBLEEMID JA KAS SUL VÕIB SEE PROBLEEM ENESELE TEADMATA OLLA?
0 43811
Aastate jooksul olen kohanud paljusid, eelkõige naisi, kellel on probleeme kilpnäärme ala- või ületalitusega. Tegemist on tervisemurega, mis justkui ei soovigi terveneda, kas kasutad ravimeid või mitte. Räägin sulle enda nägemusest, miks kilpnääre muutub vaimsel tasandil ebaterveks ja mida sina saak..
12 nov 10 MÄRKI SINU HINGE TOTAALSEST TRANSFORMATSIOONIST
0 25803
Räägin sulle millestki üliolulisest, mis võib sinuga elu jooksul juhtuda või on juba juhtunud. Võib-olla oled just hetkel sellises transformatsioonis ja küsid enda käest pidevalt: "Mida? Miks? Mis minuga toimub? See ei ole normaalne, kas ma hakkan hulluks minema?" Sellised emotsioonid ja tunded võiv..
30 aug VEEJOOMINE ON ÜLIM VIIS KURGUTŠAKRA TERVENDAMISEKS
admin 0 12499
Veejoomine on väga loomulik tegevus, mille tähtsusele tihtipeale ei keskenduta. Inimestel on kombeks rutiinsetesse või laialt levinud tegevustesse mitte süveneda. Seepärast tuleks ka kõigele sellele, mida tehakse rutiinselt või seetõttu, et ollakse harjunud midagi tegema, pilk peale visata ning end..
29 märts MANDLIPIIM - TAIMNE JA TERVISLIK
admin 0 6027
Väga tihti küsitakse minu käest nõu, et kuidas asendada loomsest piimast valmistatud toiduaineid taimsetega ja millised on kättesaadavad variandid. Mandlipiim on üks parimaid alternatiive loomsele piimale ja ka äärmiselt kasulik sinu tervisele. Mandlipiim on minu köögis üks kindel toiduaine, mida ma..
18 aug TOLMUALLERGIA - SPIRITUAALNE TÄHENDUS
admin 0 7224
Kodutolmu-, loomatolmu- või õietolmuallergia on vägagi laialt levinud allergia. Olen seda väga tihti inimestes avastanud. Kirjutan sulle oma mõtted selle kohta, miks inimestel esineb tolmuallergiad ja selle tähendusest spirituaalse vaatenurga alt. Igal haigusel on seos ka spirituaalse kehaga, sinu ..
08 mai KURGUTŠAKRA - 10 MÄRKI SELLE TŠAKRA KINNI OLEMISEST
admin 0 28492
Kui ühel päeval sa astud sellisesse faasi enda elus, kus sa avastad enda jaoks spirituaalse maailma ja loomulikult ennekõike iseenda hinge sügavama poole, siis ühel hetkel sa hakkad huvi tundma ka Tšakrate töö kohta. See hetk, kus sa oled valmis Tšakratest rääkima, nendest huvituma ja isegi neid ter..
26 jaan PÄRNAÕIS - KÜLMETUSE RAVIM JA UUE ARMASTUSE RITUAAL
admin 0 7904
Pärnaõieteest on kuulnud vist iga eestlane ja seda ka enda tervise jaoks kasutanud. Pärnaõis on tõeline tervendaja ja seda võiksid sa tuua koju kuivama igal aastal. Ikka selleks, et kui sul on imeravimit vaja, siis on see sul kohe võtta. Pärnaõis on tõeline imetegija, mida mina kasutan palaviku, põl..
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.