Feng Shui järgi asub sinu kodu Põhja-ilmakaares tööedu küllusekanal. Tööedu küllusekanalit aktiveerides õigete elementidega hakkab see sinu jaoks tööle. Tööle hakkab see nii, et see aitab tuua sinu ellu tööalast õnne, õnnestumisi, häid võimalusi ja suurendada külluseenergiat läbi töötegemise. Ilmakaartes olevad kanalid ei tööta, kui sa neid ise ei aktiveeri. Tööle saab neid aktiveerida nii, et sa asetad ilmakaarde õiged taimed, kristallid, sümbolid ja rituaalid.

Tööedu küllusekanal asub iga kodu Põhja-ilmakaares ja kontoriruumides või teistel äripindadel on see samuti Põhjas. Et mõista seda, kus asub sinu kodu tööedu küllusekanal, selleks tuleb sul enda kodus ilmakaared paika panna ja kui sa leiad üles Põhja-ilmakaare, siis selles piirkonnas see asubki.

Kui aktiveerida tööedu küllusekanal, siis tänu sellele hakkab sinu elus või sinuga ühes kodus elavate pereliikmete elus tööalaselt hästi minema. Tööedu küllusekanalit on kasulik aktiveerida, kui sa soovid oled ambitsioonikas ja soovid enda erialalal edasi liikuda. Tööedu küllusekanali aktiveerimine on väga oluline ka nende jaoks, kellel on oma ettevõte. Kui sa oled üks nendest, siis tuleks see kanal su kodus kindlasti aktiveerida. Põhja-ilmakaares asub ka ärilise õnne kanal, mis on tööeduga seotud.

Jagan sulle häid nõuandeid selle kohta, kuidas sa saaksid enda tööedu küllusekanalit aktiveerida, selleks on olemas mitmeid võimalusi. Soovitan aja jooksul sellesse ilmakaarde kokku koguda erinevaid elemente, mis peaksid seal olema.

TÖÖEDU KÜLLUSEKANALI ALTAR

Sa võid tööedu aktiveerimiseks luua Põhja-ilmakaarde altari ehk koha, kuhu sa kogud kokku erinevaid tööedu aktiveerivaid elemente. Teine võimalus, ja seda saab rakendada just suure kodu puhul, on see, et sa hajutad erinevaid selle ilmakaare jaoks õnnetoovaid elemente selles piirkonnas laiali.

1. Tööedu küllusekanalit muudavad aktiivseks teatud sorti viirukid ja küünlad, mida tasub selles kohas põletada. Nende põletamise käigus tööedu kanal puhastub, aktiveerub ja hakkab koju tööalast õnneenergiat ligi kutsuma. Põleta seal Kanepi, Patšuli, Oopiumi või Kummeliviirukit. Põleta tööedu aktiveerimiseks küünlaid, milleks on Kuuse, Männi, Sidrunhein ja Koriandri või Õunaküünal.

2. Põhja ilmakaares aitavad tööedu ligi kutsuda valget või hõbedat värvi elevandikujukesed, mille londid on suunaga ülespoole. Lisaks elevantidele sobib kujudest ka valget ja hõbedat värvi kala, buddha, müstiline ehk lõpmatu sõlm, konn, laev või kaelkirjakud. Soovitan kasutada tööedu altari aktiivseks muutmiseks kristallidest valmistatud kujukesi, sellisel juhul on küllust ligikutsuv sümboli ja kristalli energia omavahel ühendatud. Selles ilmakaares võib hoida ka nendest sümbolitest dekoreerivaid pilte.

3. Taimedest sobivad Põhja-ilmakaarde tööedu küllusekanali avamiseks bambus ja ahvileivapuu ehk turdleht, mis sobivad samaaegselt ka Kagu- ja Ida-ilmakaare küllusenurkadesse. Lisaks nendele taimedele sobivad veel vesipahhiira, valged orhideed, sidrunipuu ja bonsai. Nende taimede mulla peale või poti sisse on väga kasulik lisada kristalle, mida on vaja tööedu küllusekanali aktiviseerimiseks. Taimede peale võid lisaks poleeritud kristallidele panna ka teisi erinevaid kristallivorme, nagu näiteks chipskristalle või lihvimata kujul kristalle. Kristallid ja taimed töötavad üheskoos väga hästi.

Taimedele sobivad kõige enam tööedu küllusekanali aktveerimiseks valget või hõbedat värvi taimepotid.


4. Kõik erinevad rituaalid, mida sa oled varem tööedu ja ärilise õnne tagamiseks loonud, võid enda kodu tööedu küllusekanali juurde asetada - kui rituaalis ei ole selle jaoks spetsiaalset kohta juba paika pandud.
Tulevased rituaalid, mida sa teed ja mis on seotud tööeduga, võid samuti asetada Põhja-ilmakaarde. Selles ilmakaares analoogsete rituaalide hoiustamine toob sinu ellu väga palju head õnne, rituaalid töötavad kiiremini ja edukamalt just siis, kui sa asetad need enda kodus õigesse kohta.

 

Kui sulle meeldib teha väga erinevaid tööedu või ärilise edu rituaale, siis soovitan sul leida Põhja-ilmakaarde spetsiaalse laeka, kus sa saaksid kõiki rituaale üheskoos hoida.

5. Tööedu küllusekanali juures on väga kasulik hoida sularaha või hoiukassat. Raha hoidmine küllusekanali juures aktiveerib selle kanali sees olevad energiad.

6. Peeglid on alati Feng Shui tervendavateks ja energiaid parandavateks elementideks, samamoodi on sul kodu Põhja-ilmakaares väga kasulik hoida peeglit. Peegliraami värvuseks võiks olla Põhja-ilmakaarele vajalik valge või hõbedane värv. Väikeseid peegleid võib kasutada ka kristallide hoiustamiseks. Aseta peegel lauale ja peegli peale pane kristallid, mis toovad sinu ellu tööalast edu. Peegel muudab kristallide väe tugevamaks ja energia võimsamaks.

7. Tööedu küllusekanali aktiivseks muutmiseks, enda ellu õnne ligikutsumiseks ja tööga rahavoolu liikuma panemiseks on olemas spetsiaalsed kristallid, mis võiksid tööedu küllusekanalis kõik üheskoos olla. Allpool leiad nimekirja kristallidest, mis kõik kuuluvad tööedu soodustavate kristallide hulka. Nendest kristallidest loo endale kristallikomplekt, aseta see sinna ilmakaarde ja need kristallid hakkavad sinu edu nimel tööd tegema, tuues sulle väga suurt õnne.

TÖÖEDUKRISTALLID

Nendele kristallidele sobiks aluseks, taldrikuks või karbiks kõige paremini hõbedast või valget värvi alus.
Kuna tööedu küllusekanal asub Põhja-ilmakaares, siis sinna ilmakaarde on vaja võimalikult palju valget ja hõbedat, mis aitaks sellel kanalil korralikult tööd teha.


Püriit geood ja poleeritud Püriit, need kaks Püriidi kristalli vormi on tööedu küllusekanali jaoks väga olulised. Need on esimesed kristallid, mis võiksid tööedu aktiveerimise jaoks olemas olla. Püriidi geood aitab avada küllusekanali, mis asub Põhja-ilmakaares ja tavaline ehk poleeritud Püriit aitab ligi kutsuda head tööõnne.

Mariami Jaspis on kristall, mis toob sinu ellu ennekõike ärialast õnne. Mariami Jaspis on kindel kristall, mis peaks tööedu küllusekanalis olema, kui soovitakse ise midagi luua, või kui juba on oma ettevõte olemas, siis sellesse edu ligi kutsuda. Mariami Jaspis aktiveerib rahavoolu liikumise läbi iseloodud töö.

Piltjaspis on teine ärilist edu ja ettevõtlust soodustav kristall. Piltjaspist sobib tööedu küllusekanalis hoidmiseks ka siis, kui endal ettevõtet ei ole. Piltjaspis aitab tuua häid ideid selleks, kuidas end ise majandada, kuidas enda annet tööks rakendada. Piltjaspis avab seoses tööga loomingulise meele ja samas aktiveerib ka rahavoolu. Kui ettevõte on olemas, siis Piltjaspis toob ettevõttele head õnne.

Malahhiidi püramiid, Malahhiidi elevant ja poleeritud Malahhiit aktiveerivad väga edukalt tööedu küllusekanali. Püramiid avab kanali ja suunab kodus elavatele inimeste Auradesse tööeduenergiat, elevant kutsub rahavoolu ligi ja tavaline Malahhiit aitab suurendada õnneenergiat sinu elus.

Valge Kaltsiit on kristall, mis aktiveerib kõikide teiste Põhja-ilmakaares asuvate tööedukristallide energiad. Valge Kaltsiit seob teiste kristallide energia ja muudab need nii-öelda tervikuks, mis aitavad sul saavutada seda, mida sa soovid tööalaselt saavutada. Valge Kaltsiit on kristall, mis aitab sul enda kodus tööd teha ja loob kodukontorile head energiad.

Valge Ahhaat on kristall, mis aitab vähendada tööalast stressi. Kui sa tunned, et töömured on ülepeakaela kasvanud ja töö ei lase sul enam eraelu elada, siis tuleks Valget Ahhaati tööedu kristallidega kokku viia. Valge Ahhaat aitab ka ennetada tööalaseid probleeme.

Must Turmaliin tasakaalustab Põhja-ilmakaart, aidates selles ilmakaares liikuda õigetel energiatel. Must Turmaliin kaitseb ebaõnne eest, mis võib tööalaselt tabada ja seda on kasulik hoida teiste kristallidega koos, et blokeerida majanduslikku ebaõnne.

Berüll blokeerib tööalast stressi, raskusi ja aitab neid ületada. Berüll aitab nurjata tööalaseid takistusi, ja kui need tekivad, siis leida lahendusi nendest jagu saamiseks. Kui Berüll kaitseb ebaõnne eest, siis samal ajal aitab see ka tööalast õnne ligi kutsuda.

Mookaite püramiid on tööedendaja-kristall, mis aitab koos teiste tööedu küllusekanali kristallidega su tööd lihtsamaks muuta. Mookaite aitab sul enda tööd armastama hakata, aidates sul nautida seda, mida sa teed ja toob sulle tööalast rõõmu.

Lisaks nendele kristallidele sobivad Põhja-ilmakaare tööedu küllusekanali aktiivseks muutmiseks kõik rohelist värvi küllusekristallid. Rohelisi kristalle tuleb Põhja-ilmakaares hoida valget/hõbedat värvi karbi või koti sees, et need selles Ilmakaares õigesti töötaksid. See ei kehti Malahhiidile, mis võib olla avatud, olles valge või hõbeda värviga katmata. 

Roheline Aventuriin, Krüsopraas, Roheline Kvarts, Kambaba Jaspis, Smaragd, Sidrunkvarts, Sidrunkrüsopraas, Nefriit Jaad, Buddha, Dendriitahhaat, Sammalahhaat, Fuksiit, Roheline Jaspis, Epidoot, Vesuvianiit ja Peridoot.

Kõik need rohelised küllusekristallid aktiveerivad läbi töötegemise rahaenergia liikumise.


Ühest neist loetletud kristallidest valmistatud kristallkuuli on väga kasulik hoida tööedu küllusekanali juures. Kristallkuulid kannavad enda sees selle kristalli väge, millest kuul on valmistatud, ja kuulid ei lase energiakanalitel kinni minna. Kui asetada Põhja-ilmakaarde näiteks Malahhiidist kuul, siis see kuul laseb selles ilmakaares küllusekanalil pidevalt tööd teha.

Põhja-ilmakaarde on tööedu küllusekanali aktiveerimiseks kasulik pidevalt midagi juurde lisada, põletada seal viirukeid ja küünlaid, et küllusekanal saaks aktiivselt tööd teha.