Reisile minemine ühte või teise kohta on suur ettevõtmine kõigile ja sellel ajal ei ole enamus inimesi enda mugavustsoonis ning peavad igasuguste ettearvamatute olukordadega või uute olukordadega toime tulema ja on olemas teatud kristallid, mis aitavad sind reismise ajal kaitsta. Kristallidega saab luua reisimise komplekti, mis aitab sul end hästi tunda, aitab sul end vabalt tunda, aitab rõõmu ja naudingut tuua või hoopis häid kogemusi ligi tuua.

Kristallikompekt võiks olla riidest koti sees ja selle värvus võiks olla kas siis must, tume sinine, tume roheline või tume punane. Värvuse võiksid valida vastavalt sellele, mis eesmärgil reisile lähed. Näiteks musta värvi riie sobib ükskõik millisele reisile minekuks, kuna must toon sümboliseerib üleüldist kaitset. Tume sinine annab jõudu spirituaalseks rännakuks, tume roheline võib olla töö või materiaalsusega seotud reisiga ja punane on armastuse reis, kuhu minnakse näiteks oma kallimaga romantilist aega veetma.

Reisimise komplekti võiksid kuuluda järgmised kristallid: (Ajapikku võib kristalle juurde lisada, aga komplekti loovad kristallid siis, kui neid on vähemalt neli)

 

Lennuõnnetused ja lennuhirm Lennuõnnetuste eest kaitseb Malahhiidi kristall ja samal ajal aitab eemaldada ka paanika, mis tekib lennukis olles. Malahhiit aitab mõtted eemale viia lennukist, lennuõnnetustest ja kõigest negatiivsest, mis sellega seoses mõeldakse. Kui inimesel on paaniline hirm lennusõidu ees ja on siiski vaja lennukiga sõita, siis ma soovitan eelnevalt juba pikemat aega Malahhiiti ehtena kaasas kanda, et see hirm vaibuks maha.

Lennuõnnetus ja sõitude ära jätmine Nii nagu Malahhiit kaitseb lennuõnnetuste tekke eest, kaitseb ka Kullisilm. Kullisilm kaitseb ka sõitude ära jätmise eest või sõitude edasi lükkamise eest.

Varguste, vägivalla ja õnnetuste eest kaitsmine On olemas teatud kristallid, mis aitavad reisimise ajal ebaõnnest säästa. Näiteks Must Ahhaat kaitseb füüsilise vägivalla eest ja õnnetuste eest. Must Turmaliin kaitseb salakavaluse, reetmise ja sulide eest. Tiigrisilm kaitseb isikliku vara ja raha, peale selle kaitseb Tiigrisilm ka maapealsete liiklusõnnetuste eest. Punane Tiigrisilm kaitseb ärakasutavate inimeste eest. Ahhaat kaitseb autoõnnetuste eest ja auto varastamiste eest.


Laevaga või mere peal reisimine Veeõnnetuste eest kaitseb Akvamariin, kaitstes kõiki, kes vee peal liiguvad. Peale Akvamariini kaitseb veepealsetel reisidel ka Kuukivi, mis on eriti kasulik neile, kelle töö on veepeal.

Teised reisikaaslased Kui reisitakse grupi inimestega ja reisile minnakse ka vähe võõramate inimestega, siis oleme me olukorras, kus peame arvestama nende inimestega. Suitskvarts on see kristall, mis avab sind võõraste inimestega suhtlema, nendega arvestama ja aitab kiiremini ühist keelt leida. See on tähtis selleks, et reisil olles ei oleks intriige ja kõigil oleks hea olla.

Romantiline reis Romantika suurendamiseks kanna reisimise ajal kaasas Granaati ja Roosat Kvartsi, mis aitavad sinul ja sinu kaaslasel mõnusalt aega veeta nii, et kõik argimured jääksid kodumaale puhkama.

Tülide ära hoidmine Kui soovitakse ära hoida nääklemisi, tülitsemist, riidusid ja eriti perekonna vahel luua harmooniat terve reisi vältel, siis selleks aitab reisikomplekti Tsitriini lisamine. Samuti toob positiivset suhtumist ja reisi nautimist Rubiin või Karneool. Neid kristalle lisage reisikomplekti või kandke endaga kaasas ehtena.

Mürgituste, viiruste ja erinevate haiguste eest kaitsmine Kui lähete kaugele maale reisile, kus võib olla soe ja niiske kliima, mis kannab endaga kaasas ka kohe erinevaid levivaid haiguseid või seal on mürgiseid putukaid ja teisi ohtlike tegureid, siis lisage kaitsvaks jõuks enda reisikomplekti kaasa Serpentiin.

Ärevuse ja iivelduse ära hoidmine Väga paljudel inimestel tekib autoga, rongiga, laevaga või lennukiga reisides ärevus, mis omakorda tekitab iiveldust ja isegi võib tekkida suurem terviseprobleem. Selle ära hoidmiseks aitab Kollase Jaspise kaasas kandmine. Kollase Jaspise võite lisada reisimise komplekti või seda enda taskus sellel päeval kanda. Ametüst leevendab üleüldist reisiärevust ja on teadatuntud reisimise kaitse kristall.

Kristallidest valmistatud reisimise komplekti võid kasutada uuesti ja uuesti igal reisimise korral, senikaua, kuni reisil ei olda, hoitakse seda komplekti enda kodus mõnes kapis. Siis, kui reisile taas minnakse puhastatakse kõik komplektis olevad kristallid ära, asetatakse need üheks ööks aknalauale Kuu kätte laadima või hoitakse valge põleva küünla kõrval, et aktiveerida seisnud kaitse kristallid.

Reisiärevus
Väga paljudel inimestel on probleemi sellega, et nendel tekib reisiärevus ja nad ei suuda keskenduda päev enne mitte millelegi, ega ka ei suuda reisile minnes rahu säilitada. Reisiärevuse eemaldamiseks soovitan ma päev enne reisile minekut teha endale Roosast Kvartsist vee-eliksiiri, et endale sisemist rahu tekitada. Selleks hoidke Roosa Kvartsi kristalli vett täis klaasis vähemalt 20 minutit ja seejärel jooge see ära.