Reisile minemine on suur ettevõtmine. Reisil olles ei ole enamus inimesi enda mugavustsoonis ning peavad igasuguste ettearvamatute või uute olukordadega toime tulema. On teatud kristallid, mis aitavad sind reisimise ajal kaitsta. Kristallidega saab luua reisimise komplekti, mis aitab sul end tunda hästi ja vabalt, tuua rõõmu ja naudingut või hoopis häid kogemusi.

Reisikristallide komplekt võiks olla riidest koti sees, mis on kas musta, tumesinist, tumerohelist või tumepunast värvi. Koti värvuse võiksid valida vastavalt sellele, millisel eesmärgil sa reisile lähed. Näiteks must riidest kott sobib ükskõik millisele reisile minekuks, kuna must toon sümboliseerib üleüldist kaitset. Tumesinine annab jõudu spirituaalseks rännakuks, tumeroheline võib olla seotud töö või materiaalse reisiga ja punane on armastusega seotud reis, kuhu minnakse näiteks oma kallimaga romantilist aega veetma.


Reisimise kristallikomplekti võiks kuuluda vähemalt neli kristalli, millele võid ajapikku teisi kristalle juurde lisada. Tee enda valik nende kristallide seast:

Lennuõnnetuste ja lennuhirmu
eest kaitseb Malahhiidi kristall, mis aitab eemaldada paanika, mis tekib lennukis olles. Malahhiit aitab viia eemale need mõtted, mis on seotud lennukiga, lennuõnnetuse ja kõige negatiivsega. Kui inimesel on lennusõidu ees paaniline hirm, aga tal on siiski vaja lennukiga sõita, siis ma soovitan eelnevalt kanda Malahhiiti ehtena juba pikemat aega, et see hirm vaibuks.

Lennuõnnetuse ja sõitude ära jätmise eest kaitseb Kullisilm, samamoodi nagu seda teeb Malahhiit. Kullisilm kaitseb ka sõitude ära jätmise eest või edasi lükkamise eest.


Reisi ajal toimuva ebaõnne nagu näiteks varguste, vägivalla ja õnnetuste eest, aitab kaitsta Must AhhaatMust Turmaliin kaitseb salakavaluse, reetmise ja sulide eest. Tiigrisilm kaitseb sinu isiklikku vara ja raha, aga lisaks ka liiklusõnnetuste eest. Punane Tiigrisilm kaitseb ärakasutavate inimeste eest. Ahhaat kaitseb autoõnnetuste ja auto varastamiste eest.

Laevaga või mere peal reisimisel kaitseb kõiki veeõnnetuste eest Akvamariin. Veepealsetel reisidel kaitseb ka Kuukivi, mis on eriti kasulik neile, kelle töö on vee peal.

Kui reisitakse grupi inimestega või reisile minnakse võõramate inimestega, siis oleme olukorras, kus peame nendega arvestama. Suitskvarts on see kristall, mis avab sind võõraste inimestega suhtlema, nendega arvestama ja aitab kiiremini ühist keelt leida. See on tähtis selleks, et reisil olles ei oleks intriige ja kõigil oleks hea olla.

Romantilisel reisil romantika suurendamiseks kanna endaga Granaati ja Roosat Kvartsi, mis aitavad sinul ja sinu kaaslasel mõnusalt aega veeta nii, et kõik argimured jääksid kodumaale.

Kui soovitakse reisil hoida ära nääklemist, tülitsemist, riidusid ja luua harmaooniat terve reisi vältel, näiteks perekonnasiseselt, siis aitab, kui lisada reisikomplekti Tsitriini. Samuti toob positiivset suhtumist ja reisi nautimise tunnet Rubiin või Karneool. Lisage neid kristalle reisikomplekti või kandke ehtena.

Mürgituste, viiruste ja erinevate haiguste eest kaitseb Serpentiin. Kui reisite kaugele maale, kus on soe ja niiske kliima, kus võivad levida erinevad haiguseid, või seal on mürgiseid putukaid jms, siis lisage see kristall kaitsvaks jõuks enda reisikomplekti.

Ärevuse ja iivelduse ära hoidmine. Väga paljudel inimestel tekib autoga, rongiga, laevaga või lennukiga reisides ärevus, mis omakorda tekitab iiveldust või isegi suuremat terviseprobleemi. Selle ärahoidmisel aitab Kollane Jaspis. Kollast Jaspist võite lisada reisimise komplekti või kanda seda enda taskus. Ametüst leevendab üleüldist reisiärevust ja on teada-tuntud kaitsekristall reisimise ajal.


Kristallidest valmistatud reisimise komplekti võid kasutada uuesti igal reisil. Vahepeal hoia seda komplekti enda kodus mõnes kapis. Reisilt tulles või uuesti reisile minnes puhasta kõik komplektis olevad kristallid ära, asetades need üheks ööks aknalauale Kuuvalguse kätte laadima või hoia Salvei rituaalitaime suitsu sees.

Väga paljudel inimestel on probleemi sellega, et neil tekib reisiärevus ja nad ei suuda päev enne keskenduda mitte millelegi ega olla ka reisil rahulik. Reisiärevuse eemaldamiseks soovitan päev enne reisile minekut teha endale Roosast Kvartsist vee-eliksiiri, sellega lood enda jaoks sisemist rahu. Hoia Roosa Kvartsi kristalli vett täis klaasis vähemalt 20 minutit ja seejärel joo see ära. 

Olen reisimise jaoks loonud erinevaid LA TENE kristallikomplekte, vali nendest endale sobiv ja kasuta seda reisil enda ja lähedaste kaitsmiseks: "Reisimine", "Liikluskaitse", "Kaitse", "Autokaitse"

Ikka telepaatiliselt sinuga

Tene Laul